Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
:   Další oblíbené a osvědčené KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ podle metodiky STOB - stop obezitě, začínají opět v novém roce. Odpolední kurz zahajujeme v úterý 6.2. - 17-20 hod. (zahájení kurzu je posunuto!), dopolední začína ve čtvrtek 8.2. - 9.30-12.30 hod. Ještě zbýva několik volných míst, přidejte se k nám a změňte svůj život! Zároveň
:  VÍKENDY SE CVIČENÍM - pojeďte s námi relaxovat, srdečně zveme:                             20. - 22.4. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a
:   Již od 2.1. opět cvičíme - pravidelnýROZVRH LEKCÍ  najdete zde. Stále přidáváme nové lekce! U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme :).
:  AEROBIK PRO DĚTI - CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ, určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15.15 h. nebo ve středu od 16 h., lze i oba dny. Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně
:  Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením: 8. - 19.6 – Řecko – Ammoudia  29.6. - 8.7. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena při přihlášení do 31.1., využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení! Začátek práznin, využijte státních svátků k aktivní dovolené! 20.
: POLEDNÍ KONDIČKA - NOVINKA!!!Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Máme pro vás novinku  Přijďte si protáhnout tělo a získat elán do dalšího pracovního nasazení - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! Startujeme tento

 

Vinyasa jóga je propojení dechu s pohybem a vyvinula se z Ashtanga Vinyasa jogy, proslavené zejména v USA jogínským mistrem K. Pattabhi Joisem. Ashtanga vinyasa jóga má ucelené a strukturované sestavy pozdravů slunce a ásan. Vinyasa flow je v podstatě Ashtanga vinyasa ve volném stylu. Díky pohybu nás udržuje myslí v přítomnosti a dává nám možnost plně přítomnost prožít, zároveň však nemá předem danou strukturu Ashtanga Vinyasy, a tak si cvičící může vytvořit vlastní sestavu, čímž se zase blíží hatha józe.

 

Dynamičtější tempo vinyasa flow jógy především zahřívá tělo a pomáhá v něm rozproudit teplo. Díky prohřátí těla a následnému pocení dochází k lepšímu vylučování toxinů z těla. Aerobnější styl pomáhá k hubnutí, svaly jsou při pravidelném praktikování nejen pružnější, ale i silnější. Dech je zde základem, od kterého se odvíjí pohyb a přechody z pozice do pozice jsou sladěny s dechem a jeho jednotlivými fázemi. Vinyasa často využívá dechu Udždžají další pránajámické techniky.

 

Vinyasa flow jóga v nás probouzí radost z pohybu. Dynamika a tempo vinyasy nás rozproudí a převaha pohodlnosti a statičnosti v nás díky tomu není tak výrazná. Pozdravy slunce provázejí celou hodinu. Jednotlivé sestavy ásan jsou rozděleny sekvencí Čaturanga dandásana, Kobra (nebo Pes hlavou nahoru) a Střecha.

 

„Špetka praxe je lepší než tuny teorie.“

 

 

Naše lektorka VINYASA FLOW JÓGY - Irena Kajerová studovala jógu v Čechách a v Nepálu, praxi s lektorováním má ze své dobrovolnické činnosti ve Španělska. Přijďte vyzkoušet lekce této mladé sympatické jogínky :).

"Ve svých hodinách se snažím předávat lehkost z bytí, koncentraci na tady a teď a to, že život je nádherný, jen ho nesmíme brát tak vážně :)"

"Vinyasa flow krásně protáhne celé tělo, dobijeme energii po celém týdnu v práci. Půjdeme od dynamických pozic po statické.
Budeme používat mudry - jak v Hatha tak i Vinyasa józe. K józe patří samozřejmě dechová cvičení - pránajáma, koncentrace, a poctivá relaxace s meditací."

 

PÁTEK   -   18.30 - 19.30 hod 

Lektorka Irena Kajerová.

 

 

 

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni