Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
:   Další oblíbené a osvědčené KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ podle metodiky STOB - stop obezitě, začínají opět v novém roce. Odpolední kurz zahajujeme v úterý 6.2. - 17-20 hod. (zahájení kurzu je posunuto!), dopolední začína ve čtvrtek 8.2. - 9.30-12.30 hod. Ještě zbýva několik volných míst, přidejte se k nám a změňte svůj život! Zároveň
: POLEDNÍ KONDIČKA - NOVINKA!!!Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Máme pro vás novinku  Přijďte si protáhnout tělo a získat elán do dalšího pracovního nasazení - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! Startujeme tento
:  Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením: 8. - 19.6 – Řecko – Ammoudia  29.6. - 8.7. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena při přihlášení do 31.1., využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení! Začátek práznin, využijte státních svátků k aktivní dovolené! 20.
:   Již od 2.1. opět cvičíme - pravidelnýROZVRH LEKCÍ  najdete zde. Stále přidáváme nové lekce! U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme :).
:  VÍKENDY SE CVIČENÍM - pojeďte s námi relaxovat, srdečně zveme:                             20. - 22.4. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a
:  AEROBIK PRO DĚTI - CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ, určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15.15 h. nebo ve středu od 16 h., lze i oba dny. Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně

Zdravotní jóga je pomalá forma cvičení pro všechny věkové kategorie, obnovuje správné fungování pohybového systému, zmírňuje bolest, zlepšuje celkovou kondici a v neposlední řadě i psychický stav.

Pravidelným cvičením se změní špatné pohybové vzorce, odstraní bolesti zad. V hodině se klient setká s vývojovou kineziologií a zdravotním cvičením.

 

 

Nejprve naše tělo zahřejeme správným dýcháním, protáhneme jednotlivé části těla, oslovíme vnitřní stabilizační systém, tělo a mysl zrelaxujeme. 

 

Zdravotní jóga přispívá ke: 

  • - správnému držení těla
  • - odstranění bolesti zad a krční páteře
  • - protažení zkrácených a posílení oslabených svalů
  • - celkovému protažení
  • - posílení pánevního dna
  • - dobré náladě :-)

Uvolníme nejen vaše tělo, ale i mysl. Během lekce protáhneme a lehce posílíme celé tělo, obnovíme správné držení těla a rovnováhu, zaměříme se na odstranění svalových disbalancí a posílení hlubokých svalů, dále natrénujeme dýchací techniky pro posílení pánevního dna. Na závěr každé lekce se zrelaxujeme pomocí uvolňujících a meditačních technik.

 

PONDĚLÍ   -   19.00 - 20.00 hod. 

ČTVRTEK  -   10.00 - 11.00 hod. V průběhu dopolední lekce je zajištěno hlídání dětiček.


Těší se lektorka Stáňa Bošková.

 

alt

 

 

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni