Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
:   Další oblíbené a osvědčené KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ podle metodiky STOB - stop obezitě, začínají opět v novém roce. Odpolední kurz zahajujeme v úterý 6.2. - 17-20 hod. (zahájení kurzu je posunuto!), dopolední začína ve čtvrtek 8.2. - 9.30-12.30 hod. Ještě zbýva několik volných míst, přidejte se k nám a změňte svůj život! Zároveň
:  Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením: 8. - 19.6 – Řecko – Ammoudia  29.6. - 8.7. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena při přihlášení do 31.1., využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení! Začátek práznin, využijte státních svátků k aktivní dovolené! 20.
:  AEROBIK PRO DĚTI - CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ, určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15.15 h. nebo ve středu od 16 h., lze i oba dny. Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně
: POLEDNÍ KONDIČKA - NOVINKA!!!Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Máme pro vás novinku  Přijďte si protáhnout tělo a získat elán do dalšího pracovního nasazení - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! Startujeme tento
:  VÍKENDY SE CVIČENÍM - pojeďte s námi relaxovat, srdečně zveme:                             20. - 22.4. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a
:   Již od 2.1. opět cvičíme - pravidelnýROZVRH LEKCÍ  najdete zde. Stále přidáváme nové lekce! U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme :).

 

Bodyforming

- formování problémových partií (pas, bříško, boky, hýždě, stehna)
- aerobní bloky se střídají s posilovacími
- vydatná likvidace tukových polštářů
- účinný trénink vaší kondice
- při cvičení se používají lehké činky, malé míčky a posilovací gumičky pro pevné a pěkně tvarované paže
- získáte nejen kondici, ale dobrou náladu a příjemný pocit
- zajímavá a zábavná lekce včetně důkladného posilování pro formování těla vás jistě zaujme
 
   
Na této cvičební lekci se naučíte správně posilovat břišní svaly nejen ty povrchové, ale hlavně hluboké, včetně pánevního dna. Teprve zpevněním hlubokých břišních svalů docílíte plochého bříška. Posilujeme v různých pozicích, tedy nejen vleže, jak jsme obyčejně zvyklí. Samozřejmě nejsou opomíjeny ani další svalové partie.
Tyto lekce jsou určeny pro klienty každého věku, ženy i muže.
Pro ty, kteří potřebují zpevnit břišní svaly z estetických důvodů, pro ty, kteří mají bolesti v oblasti beder z důvodu uvolněných břišních svalů, také pro ženy, které plánují rodičovství nebo jsou po porodu.
Nečeká vás žádná choreografie, jen tzv. zahřívací cviky a posilovací cviky, vzájemně propojené. V závěru nebude chybět důkladné protažení.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PONDĚLÍ   -   18 - 19 hod

Lektorka Lada Valentová.

 

 

Ploché bříško

Břišní pekáč je posilovací lekce zaměřená na posílení pánevního dna, hlubokého svalstva-nosí označení "svaly coru". Což jsou v překladu svaly trupu hrudní a krční páteře a oblast beder, pánve a kyčlí. Špatné držení těla vede k hroucení a deformitě středu těla. Právě v tom nám břišní pekáč pomáhá.

Podstatou tohoto cvičení je posilování hlubokého břišního a pánevního svalstva pomocí váhy vlastního těla, případně pomocí balančních pomůcek. Je výborným doplňkem ke spalovacím aerobním hodinám.

 

ÚTERÝ   -   16 - 17 hod

Lektorka Madla Purkartová.

 

 

 
 
 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni