Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
: Přidáváme novou dopolední lekci - ZDRAVOTNÍ JÓGA - čtvrtek 10-11 hod. s lektorkou Stáňou Boškovou, specialistkou na jógu a zdravotní cvičení. Hlídání dětiček je samozřejmě zajištěno. :-). Rezervace na tel. 731 084 674 (i formou SMS.)
:   V odkazu ROZVRH LEKCÍ  najdete náš aktuální program a jak jsme slíbili, stále doplňujeme! 
: Máte doma neposednou holčičku se zájmem o cvičení a tancování? Přiveďte ji k nám! Nabízíme široký program pro děti všech věkových kategorií.    ••• aerobik pro děti - 5-7 let - středa 16 - 17 hod. ••• junior aerobik - 8-14 let - čtvrtek 17 - 18 hod. •••
: TRX® - NOVINKA!!! Nově pro vás zařazujeme TRX®  program! Jedná se o speciální závěsný systém, který je využitelný pro všechny formy tréninků od kondičních po jogu a pilates.My pro vás připravujeme mnoho pestrých lekcí s využitím toho skvělého systému. A dárek pro všechny nadšence - úvodní lekce
: Upozornění - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ s lektorkou Adrianou Murdžákovou v pondělí se pro váš větší komfort přesouvá na 19 hod. do sálu 3. V této hodině se příjemně protáhnete i posílíte, lektorka zařazuje jak fyzio cviky, tak prvky z pilates a jogy, nebude chybět závěrečná meditace. Rezervujte
:  Nová lekce BOSU PLUS s Adrianou ve středu od 19 hod.! Cvičení s využitím Bosu a dalších pomůcek formou kondičního tréninku a intervalových kombinací, přijďte vyzkoušet!

 

Bodyforming

- formování problémových partií (pas, bříško, boky, hýždě, stehna)
- aerobní bloky se střídají s posilovacími
- vydatná likvidace tukových polštářů
- účinný trénink vaší kondice
- při cvičení se používají lehké činky, malé míčky a posilovací gumičky pro pevné a pěkně tvarované paže
- získáte nejen kondici, ale dobrou náladu a příjemný pocit
- zajímavá a zábavná lekce včetně důkladného posilování pro formování těla vás jistě zaujme
 
   
Na této cvičební lekci se naučíte správně posilovat břišní svaly nejen ty povrchové, ale hlavně hluboké, včetně pánevního dna. Teprve zpevněním hlubokých břišních svalů docílíte plochého bříška. Posilujeme v různých pozicích, tedy nejen vleže, jak jsme obyčejně zvyklí. Samozřejmě nejsou opomíjeny ani další svalové partie.
Tyto lekce jsou určeny pro klienty každého věku, ženy i muže.
Pro ty, kteří potřebují zpevnit břišní svaly z estetických důvodů, pro ty, kteří mají bolesti v oblasti beder z důvodu uvolněných břišních svalů, také pro ženy, které plánují rodičovství nebo jsou po porodu.
Nečeká vás žádná choreografie, jen tzv. zahřívací cviky a posilovací cviky, vzájemně propojené. V závěru nebude chybět důkladné protažení.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PONDĚLÍ   -   18 - 19 hod

Lektorka Lada Valentová.

 

 

Ploché bříško

Břišní pekáč je posilovací lekce zaměřená na posílení pánevního dna, hlubokého svalstva-nosí označení "svaly coru". Což jsou v překladu svaly trupu hrudní a krční páteře a oblast beder, pánve a kyčlí. Špatné držení těla vede k hroucení a deformitě středu těla. Právě v tom nám břišní pekáč pomáhá.

Podstatou tohoto cvičení je posilování hlubokého břišního a pánevního svalstva pomocí váhy vlastního těla, případně pomocí balančních pomůcek. Je výborným doplňkem ke spalovacím aerobním hodinám.

 

ÚTERÝ   -   16 - 17 hod

Lektorka Madla Purkartová.

 

 

 
 
 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni