Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
:  VÍKENDY SE CVIČENÍM - pojeďte s námi relaxovat, srdečně zveme:                             20. - 22.4. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a
: POLEDNÍ KONDIČKA - NOVINKA!!!Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Máme pro vás novinku  Přijďte si protáhnout tělo a získat elán do dalšího pracovního nasazení - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! Startujeme tento
:   Již od 2.1. opět cvičíme - pravidelnýROZVRH LEKCÍ  najdete zde. Stále přidáváme nové lekce! U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme :).
:   Další oblíbené a osvědčené KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ podle metodiky STOB - stop obezitě, začínají opět v novém roce. Odpolední kurz zahajujeme v úterý 6.2. - 17-20 hod. (zahájení kurzu je posunuto!), dopolední začína ve čtvrtek 8.2. - 9.30-12.30 hod. Ještě zbýva několik volných míst, přidejte se k nám a změňte svůj život! Zároveň
:  Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením: 8. - 19.6 – Řecko – Ammoudia  29.6. - 8.7. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena při přihlášení do 31.1., využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení! Začátek práznin, využijte státních svátků k aktivní dovolené! 20.
:  AEROBIK PRO DĚTI - CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ, určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15.15 h. nebo ve středu od 16 h., lze i oba dny. Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně

 

K2 HIKING Indoor Walking Program vychází ze základní lidské aktivity – chůze, jež 

je pro člověka tím nejpřirozenějším pohybem.

Skupinu lidí vede vyškolený instruktor za doprovodu motivující hudby.

Kromě chůze jsou do lekce vkládány speciální prvky, které obohatí a zatraktivní

celou hodinu.

S K2 HIKING Indoor Walking Programem se budete

cítit skvěle, protože:

-         -  budete v kondici

-       -   vytvarujete pěkné hýždě

-       -   komplexně posílíte tělo

-        -  budete v kondici

-        -  zhubnete

-       -   pročistíte pokožku

-       -   budete ,,happy“

-       -   odreagujete se

-       -   budete psychicky a fyzicky v rovnováze.

-       -   váš metabolismus bude více spalovat, i když nebudete právě cvičit

-       -   ve Vašem těle bude při cvičení probíhat, tělu prospěšná, detoxikace organismu – tělo se zbavuje škodlivých látek

 ______________________________________________________________________________________________________________

H2_logo

 

______________________________________________________________________________________________________________

Pokud si koupíte permanentku na 10 vstupů K2 Hiking, vyjde vám lekce na 99 Kč (místo 120 Kč). A to už stojí za to!

Upozornění: na ranní lekci je nutná rezervace  (alespoň telefonická) do předchozího dne 19.00 hod.!!! V případě, že nebudede dostatečný počet klientů, může se stát, že bude lektor odvolán a lekce zrušena. (Lekce se koná při minimálním počtu 4 klientů.)

 

Představení K2 HIKING „Indoor Walking” Programu

K2 HIKING je Indoor Walking aktivita. K2 znázorňuje nejvyšší, respektive nejobtížnější horu na světě a přesto na K2HIKING může jít úplně každý.

HIKING ve volném překladu z angličtiny znamená "Vysokohorská turistika" a Indoor Walking "Chůzi uvnitř".

 

K2 HIKING Indoor Walking Program je aktivita, kterou vykonává skupina lidí v prostředí wellness centra, fitness centra nebo jiného sportovně založeného centra. Využívá skupinového efektu, který je ze všech aspektů na naši psychiku nejúčinnější. Skupinu lidí vede vyškolený instruktor K2 HIKING Indoor Walking Programu a to za doprovodu motivující hudby. K2HIKING obohatil a stále obohacuje kombinaci instruktora a hudby o speciální prvky chůze, čím vzniká velmi atraktivní a zábavná forma lekce.

 

K2 HIKING Indoor Walking Program vychází ze základní lidské aktivity – chůze, jež je pro člověka tím nejpřirozenějším pohybem, který člověk vždy vykonával, vykonává a pravděpodobně ještě pár tisíciletí vykonávat bude.

 

K2 HIKING Indoor Walking Program doporučují doktoři (jako např. Dr. Jan Hejma – prezident České Asociace Wellness a významný pražský fyzioterapeut) a převážně obezitologové (jako např.: PhDr. Iva Málková zakladatelka STOB – Stop Obezitě), jako jednu z nejlepších forem pro získání kondice, redukci váhy, zlepšení celkového zdravotního stavu – shrnuto: prodloužení života.

K2 HIKING Indoor Walking Program také znamená v relativně nízkém časovém rozhraní 40-60min./1 lekce energetický výdej 2000 až 3500KJ!

 

PONDĚLÍ   -   17.30 - 18.30 hod -  lektorka Mirka Šedivá.

ÚTERÝ       -    6.30  -  7.30 hod -  lektorka Mirka Šedivá.

STŘEDA    -    8.15  -   9.15 hod - lekce s hlídáním dětí -  lektorka Mirka Šedivá.

STŘEDA    -   18.30 - 19.30 hod -  lektorka Alena Rauová.

ČTVRTEK  -    6.30  -  7.30 hod -  lektorka Mirka Šedivá.

ČTVRTEK  -   17.15  -  18.15 hod - od října - lektorka Lenka Hajšmanová.

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni