Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
: Máte doma neposednou holčičku se zájmem o cvičení a tancování? Přiveďte ji k nám! Nabízíme široký program pro děti všech věkových kategorií.    ••• aerobik pro děti - 5-7 let - středa 16 - 17 hod. ••• junior aerobik - 8-14 let - čtvrtek 17 - 18 hod. •••
: Přidáváme novou dopolední lekci - ZDRAVOTNÍ JÓGA - čtvrtek 10-11 hod. s lektorkou Stáňou Boškovou, specialistkou na jógu a zdravotní cvičení. Hlídání dětiček je samozřejmě zajištěno. :-). Rezervace na tel. 731 084 674 (i formou SMS.)
: TRX® - NOVINKA!!! Nově pro vás zařazujeme TRX®  program! Jedná se o speciální závěsný systém, který je využitelný pro všechny formy tréninků od kondičních po jogu a pilates.My pro vás připravujeme mnoho pestrých lekcí s využitím toho skvělého systému. A dárek pro všechny nadšence - úvodní lekce
:   V odkazu ROZVRH LEKCÍ  najdete náš aktuální program a jak jsme slíbili, stále doplňujeme! 
:  Nová lekce BOSU PLUS s Adrianou ve středu od 19 hod.! Cvičení s využitím Bosu a dalších pomůcek formou kondičního tréninku a intervalových kombinací, přijďte vyzkoušet!
: Upozornění - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ s lektorkou Adrianou Murdžákovou v pondělí se pro váš větší komfort přesouvá na 19 hod. do sálu 3. V této hodině se příjemně protáhnete i posílíte, lektorka zařazuje jak fyzio cviky, tak prvky z pilates a jogy, nebude chybět závěrečná meditace. Rezervujte

 

K2 HIKING Indoor Walking Program vychází ze základní lidské aktivity – chůze, jež 

je pro člověka tím nejpřirozenějším pohybem.

Skupinu lidí vede vyškolený instruktor za doprovodu motivující hudby.

Kromě chůze jsou do lekce vkládány speciální prvky, které obohatí a zatraktivní

celou hodinu.

S K2 HIKING Indoor Walking Programem se budete

cítit skvěle, protože:

-         -  budete v kondici

-       -   vytvarujete pěkné hýždě

-       -   komplexně posílíte tělo

-        -  budete v kondici

-        -  zhubnete

-       -   pročistíte pokožku

-       -   budete ,,happy“

-       -   odreagujete se

-       -   budete psychicky a fyzicky v rovnováze.

-       -   váš metabolismus bude více spalovat, i když nebudete právě cvičit

-       -   ve Vašem těle bude při cvičení probíhat, tělu prospěšná, detoxikace organismu – tělo se zbavuje škodlivých látek

 ______________________________________________________________________________________________________________

H2_logo

 

______________________________________________________________________________________________________________

Pokud si koupíte permanentku na 10 vstupů K2 Hiking, vyjde vám lekce na 99 Kč (místo 120 Kč). A to už stojí za to!

Upozornění: na ranní lekci je nutná rezervace  (alespoň telefonická) do předchozího dne 19.00 hod.!!! V případě, že nebudede dostatečný počet klientů, může se stát, že bude lektor odvolán a lekce zrušena. (Lekce se koná při minimálním počtu 4 klientů.)

 

Představení K2 HIKING „Indoor Walking” Programu

K2 HIKING je Indoor Walking aktivita. K2 znázorňuje nejvyšší, respektive nejobtížnější horu na světě a přesto na K2HIKING může jít úplně každý.

HIKING ve volném překladu z angličtiny znamená "Vysokohorská turistika" a Indoor Walking "Chůzi uvnitř".

 

K2 HIKING Indoor Walking Program je aktivita, kterou vykonává skupina lidí v prostředí wellness centra, fitness centra nebo jiného sportovně založeného centra. Využívá skupinového efektu, který je ze všech aspektů na naši psychiku nejúčinnější. Skupinu lidí vede vyškolený instruktor K2 HIKING Indoor Walking Programu a to za doprovodu motivující hudby. K2HIKING obohatil a stále obohacuje kombinaci instruktora a hudby o speciální prvky chůze, čím vzniká velmi atraktivní a zábavná forma lekce.

 

K2 HIKING Indoor Walking Program vychází ze základní lidské aktivity – chůze, jež je pro člověka tím nejpřirozenějším pohybem, který člověk vždy vykonával, vykonává a pravděpodobně ještě pár tisíciletí vykonávat bude.

 

K2 HIKING Indoor Walking Program doporučují doktoři (jako např. Dr. Jan Hejma – prezident České Asociace Wellness a významný pražský fyzioterapeut) a převážně obezitologové (jako např.: PhDr. Iva Málková zakladatelka STOB – Stop Obezitě), jako jednu z nejlepších forem pro získání kondice, redukci váhy, zlepšení celkového zdravotního stavu – shrnuto: prodloužení života.

K2 HIKING Indoor Walking Program také znamená v relativně nízkém časovém rozhraní 40-60min./1 lekce energetický výdej 2000 až 3500KJ!

 

PONDĚLÍ   -   17.30 - 18.30 hod -  lektorka Mirka Šedivá.

ÚTERÝ       -    6.30  -  7.30 hod -  lektorka Mirka Šedivá.

STŘEDA    -    8.15  -   9.15 hod - lekce s hlídáním dětí -  lektorka Mirka Šedivá.

STŘEDA    -   18.30 - 19.30 hod -  lektorka Alena Rauová.

ČTVRTEK  -    6.30  -  7.30 hod -  lektorka Mirka Šedivá.

ČTVRTEK  -   17.15  -  18.15 hod - od října - lektorka Lenka Hajšmanová.

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni