Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
:   Další oblíbené a osvědčené KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ podle metodiky STOB - stop obezitě, začínají opět v novém roce. Odpolední kurz zahajujeme v úterý 6.2. - 17-20 hod. (zahájení kurzu je posunuto!), dopolední začína ve čtvrtek 8.2. - 9.30-12.30 hod. Ještě zbýva několik volných míst, přidejte se k nám a změňte svůj život! Zároveň
:  AEROBIK PRO DĚTI - CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ, určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15.15 h. nebo ve středu od 16 h., lze i oba dny. Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně
: POLEDNÍ KONDIČKA - NOVINKA!!!Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Máme pro vás novinku  Přijďte si protáhnout tělo a získat elán do dalšího pracovního nasazení - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! Startujeme tento
:  VÍKENDY SE CVIČENÍM - pojeďte s námi relaxovat, srdečně zveme:                             20. - 22.4. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a
:  Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením: 8. - 19.6 – Řecko – Ammoudia  29.6. - 8.7. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena při přihlášení do 31.1., využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení! Začátek práznin, využijte státních svátků k aktivní dovolené! 20.
:   Již od 2.1. opět cvičíme - pravidelnýROZVRH LEKCÍ  najdete zde. Stále přidáváme nové lekce! U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme :).

Máte doma neposednou holčičku, která ráda tancuje? Přiveďte ji k nám!

Aerobik pro děti 4 - 7 let - středa 16 - 17 hod.

Junior aerobik pro děti od 8 let - čtvrtek 17 - 18 hod.

Novinky:

Disco dance - pro děti 8 - 10 let - středa 17 - 18 hod. (info níže)

Cvičeníčko pro nejmenší - pro děti 3 - 5 let - čtvrtek 16 - 17 hod(info níže)

INFORMUJTE SE NA TEL. 605 529 662 nebo 731 084 674

              

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nábor dětí do soutěžních týmů a na sportovní aerobik probíhá každý čtvrtek od 17 hod. a každý pátek od 15 hod., informace na tel. 605 529 662 a 734 721 006.

Trénujeme v příjemném studiovém prostředí pod vedením výborných trenérek ve skvělé partě! 

Naše motto: CHCEME, ABY DĚTI POHYB BAVIL!

Těšíme se na všechny děti!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Disco dance - pro děti 8 - 10 let - středa 17 - 18 hod.

- tancuje se na rychlé, rytmické a moderní skladby
- rychlý a zábavný tanec, který nemá žádné předem určené kroky
- disco dance je originální a každá sestava je jiná
- každý může do svého projevu začlenit svůj osobitý styl
- podporuje kreativitu a učení
- zlepšuje krevní oběh a zvyšuje fyzickou kondici
- propojuje obě mozkové hemisféry a zlepšuje učení
Tato lekce slibuje zaručené utahání Vašich dítek :-) 
Těší se naše tanečnice Terezka Krsková.
Informace a objednávky na tel. 731 084 674, 605 529 662 a e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., roztančeme začátek školního roku!

Cvičeníčko pro nejmenší - pro děti 3 - 5 let - čtvrtek 16 - 17 hod.

- dětičky čekají říkanky, písničky, překážkové dráhy

- rozvoj motoriky, využití nejrůznějšího náčiní

- pohyb v kolektivu, zábava

212

268Dětský aerobik pro děti 4-7 let - pololetní kurz
středa 16.00 – 17.00 hod
Nejmenší děti se formou her naučí základní prvky aerobiku, spojování kroků do jednoduchých sestaviček, nechybí soutěžení, hry a říkanky.
212Junior aerobik pro začátečníky a děti od 8 let - pololetní kurz
čtvrtek 17.00 – 18.00 hod
Začátečníci se kromě základních prvků naučí správné technice a spojování prvků do sestaviček. Trénujeme i flexibilitu a sílu, nechybí ani taneční prvky.

602

Součástí kurzů jsou vystoupení pro rodiče a přátele.

Přihlášky a informace: na recepci studia a tel.: 731 084 674 a 605 529 662

Cena: info na recepci 731 084 674

Pro nové zájemce: přijďte si zacvičit na jednotlivou lekci!

 

V době cvičení dětí si mohou zacvičit i maminky:

středa 16 - 17 hod. - Fit trénink s Alenou R.

středa 17 - 18 hod. - Pilates plus s Alenou R.

čtvrtek  16 - 17 hod. - Kruhový trénink s Alenou R.

čtvrtek  16 - 17 hod. - Pilates s Janou H.

čtvrtek  17 - 18 hod. - Super Body s Luckou M.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotogalerie dětských akcí

Reportáže

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

003Soutěžní týmy
Kromě komerčních hodin vedeme i výběrovou složku dětského aerobiku. Ta je určena všem dětem, které se chtějí aerobiku věnovat intenzivněji. Tréninky jsou zaměřeny především na nácvik soutěžní skladby, se kterou se pak děti účastní řady celorepublikových soutěží a vystupují na sportovních a společenských akcích. Týmové soutěže učí děti kolektivnímu soužití a vzájemné podpoře. Soutěžní skladba je vždy tematická a tak je její nácvik nejen dřinou, ale i zábavou. Kromě týmových soutěží se děti účastní i soutěží pro jednotlivce.
Připravují se u nás i jednotlivci na soutěže ve sportovním aerobiku.
 
 
Aerobik
- má z lékařského hlediska na děti velmi kladný vliv,
- rozvíjí kardiovaskulární systém, zvyšuje fyzickou kondici a vytváří svalový tonus
- přispívá ke správnému držení těla, které se v souvislosti s dospíváním zhoršuje - pokud děti cvičí pravidelně, nemají nadváhu, nejsou obézní,
- z psychologického hlediska probouzí aerobik v dětech ctižádost a upevňuje jejich sebevědomí, rozvíjí a učí děti pohybové koordinaci.

 

Ve všech lekcích s dětmi využíváme různá náčiní, a tak si mohou děti vyzkoušet cvičení na stepech, Bosu, cvičení s overballem, fitballem a jinými pomůckami.
Pravidelně pořádáme veřejná vystoupení pro rodiče, příbuzné a kamarády, která děti motivují při nácviku sestaviček a choreografií, a mohou tak předvést, co všechno se naučily.
 
Dětský aerobik
Nejmenší děti se formou různých her učí základním prvkům aerobiku. Cvičením se u dětí rozvíjí pohybová orientace, smysl pro rytmus a v neposlední řadě jsou děti vedeny ke správnému držení těla.
673 resize626

 

Junior aerobik
Lekce je určena školákům, kteří s aerobikem začínají. Kromě základů aerobiku se děti učí správné technice provádění jednotlivých prvků, které jsou pak spojovány do nápaditých jednoduchých sestaviček.
577337

 

606873

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni