Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
:  Nová lekce BOSU PLUS s Adrianou ve středu od 19 hod.! Cvičení s využitím Bosu a dalších pomůcek formou kondičního tréninku a intervalových kombinací, přijďte vyzkoušet!
: Upozornění - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ s lektorkou Adrianou Murdžákovou v pondělí se pro váš větší komfort přesouvá na 19 hod. do sálu 3. V této hodině se příjemně protáhnete i posílíte, lektorka zařazuje jak fyzio cviky, tak prvky z pilates a jogy, nebude chybět závěrečná meditace. Rezervujte
: Máte doma neposednou holčičku se zájmem o cvičení a tancování? Přiveďte ji k nám! Nabízíme široký program pro děti všech věkových kategorií.    ••• aerobik pro děti - 5-7 let - středa 16 - 17 hod. ••• junior aerobik - 8-14 let - čtvrtek 17 - 18 hod. •••
: TRX® - NOVINKA!!! Nově pro vás zařazujeme TRX®  program! Jedná se o speciální závěsný systém, který je využitelný pro všechny formy tréninků od kondičních po jogu a pilates.My pro vás připravujeme mnoho pestrých lekcí s využitím toho skvělého systému. A dárek pro všechny nadšence - úvodní lekce
:   V odkazu ROZVRH LEKCÍ  najdete náš aktuální program a jak jsme slíbili, stále doplňujeme! 
: Přidáváme novou dopolední lekci - ZDRAVOTNÍ JÓGA - čtvrtek 10-11 hod. s lektorkou Stáňou Boškovou, specialistkou na jógu a zdravotní cvičení. Hlídání dětiček je samozřejmě zajištěno. :-). Rezervace na tel. 731 084 674 (i formou SMS.)

PRAVIDELNÝ ROZVRH 

 - stále doplňujeme nové lekce!

 - TRX již v rozvrhu a budeme přidávat

 -  Zdravotní cvičení - úprava času - pondělí 19.00

 -  nová lekce - ZDRAVOTNÍ JÓGA - čtvrtek 10-11 hod. s lektorkou Stáňou Boškovou, hlídání dětiček zajištěno

- od 6.11. pondělí Jumping s Verčou od 19.30 hod., od 8.11. středa Indoor cycling s Luďkem od 18.30 hod. - NOVĚ!

Upozornění:

Ranní a dopolední lekce - nutná rezervace  (alespoň telefonická) do předchozího dne 19 h.

Změny a záskoky sledujte zde...


PODMÍNKY PRO REZERVACI najdete zde...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Omlouváme se, tiskový tvar bohužel momentálně  není aktualní, děkujeme za pochopení. Sledujte změny níže.
SÁL č. 1 - PŘÍZEMÍ
            smail lekce s hlídáním dětí printButton tiskový rozvrh - sál 1 a 3
  9 - 10
10 - 11
15 - 16
16 - 17
17 - 18
18 - 19
19 - 20
20 - 21
Pondělí
 

 

   rezervace

Interval Bodystyling - Alena

Bodyforming - Lada Zumba       Barča K.

 

                 
Úterý
 
 

Ploché bříško

Madla

Deep Work - Lada Zumba Gold - Katka

Kondiční cvičení - Míša Ch. 

 
                 
Středa

     rezervace  Zumba Kids - 8-14 let - Barča  Zumba - Barča

 

 
                 
Čtvrtek

 

   rezervace rezervace  Junior aerobik - Adélka Bosu - Lada  

 

                 
Pátek
   rezervace rezervace
rezervace  
                 
Sobota   Dvouhodinovky 1xmešíčně - Markéta - 21.10.            
                 
Neděle
           
 
SÁL č. 3 - 1.PATRO              smail lekce s hlídáním dětí
    10 - 11
15 - 16
16 - 17
17 - 18
18 - 19
19 - 20
20 - 21
Pondělí
      Pilates circle  Alena Zumba Kids 5-8 let  Gravidjóga - Alena

Zdravotní cvičení - Adriana M. - NOVÝ ČAS - lekce do 4.12.

                 
Úterý
   Pilates  Alena smail    Chi-toning  Alena Jin Yoga  Maruška B. od 3.10.  Power Jóga (kurz) začátečníci - Eva Č. Power Jóga (kurz) mírně pokročilí - Eva Č. 


           

 

   
Středa
  Rodiče a děti - Markéta N.    Aerobik pro děti - Markéta V. Pilates Plus - Alena  Piloxing - Katka Jóga pro zdravá záda - Eva Č.
 
           17-18 Disco Dance - Terezka děti 8-10 let - KLUBOVNA      
Čtvrtek
   Zdravotní jóga - Stáňa smail   Pilates Plus          Jana H.   Super Body - Lucka M. Power Jóga (kurz) začátečníci - Eva Č. Power Jóga (kurz) mírně pokročilí - Eva Č. 

 

                 
Pátek
 

Rodiče a děti - Markéta N. 


Bodybalance Markéta V. 17.30 Kruhový trénink - Alena     
                 
Sobota                
                 
Neděle
        17.30 Podvečerní Jemná joga - Zuzka/lenka K.

   
SÁL č. 2 - PŘÍZEMÍ             smail lekce s hlídáním dětíprintButton tiskový rozvrh - sál 2 a 4
  9 - 10
10 - 11
15.30 - 16.30
16.30 - 17.30
17.30 - 18.30
18.30 - 19.30
19.30 - 20.30
20.30 - 21.30
Pondělí
     rezervace rezervace

 

 Jumping - Janina T. Indoor Cycling - Lucka R.

Jumping - Verča


                 
Úterý
 6.45 - Indoor Cycling - Luděk    

    

 

 rezervace

 Indoor Cycling + bf

Lucka R.

Jumping 

Verča

 
                 
Středa
 
 
16-17 Fit Body Interval - Alena
17-18 Tabata - Aneta Ch. 

 Indoor cycling - Luděk Jumping + posilování - Janča D.  
                 
Čtvrtek
     16-17 Kruhový trénink - Alena  17-18 Indoor cycling - Luděk    

Jumping + Tabata -   Janča D.

                 
Pátek
   

 

17-18 Jumping + Tabata - Verča        
                 
Sobota  
           
                 
Neděle
       

 

 Jumping - Janina T.    
SÁL č. 4 - 1.PATRO               smail lekce s hlídáním dětí
  6.30 - 7.30
8.30 - 9.30  15.30 - 16.30
16.30 - 17.30
17.30 - 18.30
18.30 - 19.30
19.30 - 20.30
20.30 - 21.30
Pondělí

 

 TRX Flow  smail

Aneta Ch. 

   K2 Hiking redukční - Mirka  K2 Hiking - Mirka
19 - 20 Ploché bříško - Madla  
                 
Úterý
K2 Hiking - Mirka  

15.45   K2 Hiking

Fany 

   17-18 Kurz zdravého hubnutí Alena   18-19 TRX
Aneta Ch. 
 
                 
Středa
  8.15 K2 Hiking - Mirka smail  

 17-18 TRX
Markéta V. od 1.11.
K2 Hiking Cross Fit - Alena  
                 
Čtvrtek
K2 Hiking - Mirka Kurz zdravého hubnutí - smailAlena
 16 - 17 Pilates TRX - Lucka M. od 16.11.

 17.15 K2 Hiking Plus - Fany 18-19 TRX
Aneta Ch. 


19-20 K2 Hiking
Fany  


                 
Pátek
     rezervace  rezervace  rezervace  rezervace rezervace  
                 
Sobota                
                 
Neděle
          K2 Hiking + TRX
18-19  - Fany 
 

 
 
 

 

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni