Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
: POLEDNÍ KONDIČKA - NOVINKA!!!Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Máme pro vás novinku  Přijďte si protáhnout tělo a získat elán do dalšího pracovního nasazení - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! Startujeme tento
:  Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením: 8. - 19.6 – Řecko – Ammoudia  29.6. - 8.7. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena při přihlášení do 31.1., využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení! Začátek práznin, využijte státních svátků k aktivní dovolené! 20.
:  VÍKENDY SE CVIČENÍM - pojeďte s námi relaxovat, srdečně zveme:                             20. - 22.4. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a
:  AEROBIK PRO DĚTI - CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ, určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15.15 h. nebo ve středu od 16 h., lze i oba dny. Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně
:   Již od 2.1. opět cvičíme - pravidelnýROZVRH LEKCÍ  najdete zde. Stále přidáváme nové lekce! U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme :).
:   Další oblíbené a osvědčené KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ podle metodiky STOB - stop obezitě, začínají opět v novém roce. Odpolední kurz zahajujeme v úterý 6.2. - 17-20 hod. (zahájení kurzu je posunuto!), dopolední začína ve čtvrtek 8.2. - 9.30-12.30 hod. Ještě zbýva několik volných míst, přidejte se k nám a změňte svůj život! Zároveň

Aktuálně:nábor dětí do soutěžních týmů probíhá v průběhu září:

děti 4 - 7 let - v pátek 16 - 17 hod. (od 9. 9.)

děti 8 let a více - ve čtvrtek 17 - 18 hod. (od 8. 9.)

 

 

 

 

Reportáže 2016 

 

 

Naše úspěchy 

 

Fotogalerie

 

Reportáže 2016

 

Reportáže 2012-2014 

 

Napsali o nás

 

Krásný vánoční dárek...

 

 

 

 

Soutěžní týmy jsou výběrová složka dětského a junior aerobiku. Děti a slečny nacvičují podiovou skladbu, se kterou se během roku účastní regionálních i celorepublikových soutěží a vystupují na různých sportovních a společenských akcích. Týmové soutěže mají na děvčata velmi kladný vliv. Děvčata se učí kolektivnímu soužití a vzájemné podpoře. Podiové skladby jsou vždy tématické, díky tomu je jejich trénování nejen dřinou, ale i zábavou.

Kromě týmových soutěží je možná i účast na soutěžích pro jednotlivce. Důraz je kladen zejména na technicky správné provedení prvků, držení těla, flexibilitu a sílu. 


V současné době máme soutěžní týmy ve třech věkových kategoriích 4-7 let, 8 - 10 let, 11 - 14 let a 15 - 20 let. Kromě pravidelných tréninků jsou pořádána i víkendová a prázdninová soustředění. Do soutěžních týmů pravidelně vypisujeme nábory. Je ale také možné, po dohodě s hlavní trenérkou, přidat se k soutěžním týmům i během celého roku. Trenérky soutěžních týmů a kurzů dětského aerobiku mají zkušenosti nejen se závodním aerobikem, ale i s jinými formami cvičení a tance, např.: Street dance, latinskoamerické tance, Port de Bras, Power yoga, Bosu, Chi - toning atd. V hodinách a hlavně na letních soustředěních zařazujeme do tréninků i tyto formy, a tak si děvčata mohou vyzkoušet mnoho nových směrů, které jim pomohou při jejich dalším sportovním vývoji.

 

Všem týmům patří velká pochvala za vynikající výkony po celou uplynulou sezonu a vzornou reprezentaci Studia. Přejeme mnoho úspěchů v další sezoně. Fotografie ze všech soutěží našich týmů najdete ve fotogalerii dětí, prohlédněte si zachycenou atmosféru!

 

 

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni