Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
:  Nová lekce BOSU PLUS s Adrianou ve středu od 19 hod.! Cvičení s využitím Bosu a dalších pomůcek formou kondičního tréninku a intervalových kombinací, přijďte vyzkoušet!
: Přidáváme novou dopolední lekci - ZDRAVOTNÍ JÓGA - čtvrtek 10-11 hod. s lektorkou Stáňou Boškovou, specialistkou na jógu a zdravotní cvičení. Hlídání dětiček je samozřejmě zajištěno. :-). Rezervace na tel. 731 084 674 (i formou SMS.)
: TRX® - NOVINKA!!! Nově pro vás zařazujeme TRX®  program! Jedná se o speciální závěsný systém, který je využitelný pro všechny formy tréninků od kondičních po jogu a pilates.My pro vás připravujeme mnoho pestrých lekcí s využitím toho skvělého systému. A dárek pro všechny nadšence - úvodní lekce
: Upozornění - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ s lektorkou Adrianou Murdžákovou v pondělí se pro váš větší komfort přesouvá na 19 hod. do sálu 3. V této hodině se příjemně protáhnete i posílíte, lektorka zařazuje jak fyzio cviky, tak prvky z pilates a jogy, nebude chybět závěrečná meditace. Rezervujte
: Máte doma neposednou holčičku se zájmem o cvičení a tancování? Přiveďte ji k nám! Nabízíme široký program pro děti všech věkových kategorií.    ••• aerobik pro děti - 5-7 let - středa 16 - 17 hod. ••• junior aerobik - 8-14 let - čtvrtek 17 - 18 hod. •••
:   V odkazu ROZVRH LEKCÍ  najdete náš aktuální program a jak jsme slíbili, stále doplňujeme! 

Aktuálně:nábor dětí do soutěžních týmů probíhá v průběhu září:

děti 4 - 7 let - v pátek 16 - 17 hod. (od 9. 9.)

děti 8 let a více - ve čtvrtek 17 - 18 hod. (od 8. 9.)

 

 

 

 

Reportáže 2016 

 

 

Naše úspěchy 

 

Fotogalerie

 

Reportáže 2016

 

Reportáže 2012-2014 

 

Napsali o nás

 

Krásný vánoční dárek...

 

 

 

 

Soutěžní týmy jsou výběrová složka dětského a junior aerobiku. Děti a slečny nacvičují podiovou skladbu, se kterou se během roku účastní regionálních i celorepublikových soutěží a vystupují na různých sportovních a společenských akcích. Týmové soutěže mají na děvčata velmi kladný vliv. Děvčata se učí kolektivnímu soužití a vzájemné podpoře. Podiové skladby jsou vždy tématické, díky tomu je jejich trénování nejen dřinou, ale i zábavou.

Kromě týmových soutěží je možná i účast na soutěžích pro jednotlivce. Důraz je kladen zejména na technicky správné provedení prvků, držení těla, flexibilitu a sílu. 


V současné době máme soutěžní týmy ve třech věkových kategoriích 4-7 let, 8 - 10 let, 11 - 14 let a 15 - 20 let. Kromě pravidelných tréninků jsou pořádána i víkendová a prázdninová soustředění. Do soutěžních týmů pravidelně vypisujeme nábory. Je ale také možné, po dohodě s hlavní trenérkou, přidat se k soutěžním týmům i během celého roku. Trenérky soutěžních týmů a kurzů dětského aerobiku mají zkušenosti nejen se závodním aerobikem, ale i s jinými formami cvičení a tance, např.: Street dance, latinskoamerické tance, Port de Bras, Power yoga, Bosu, Chi - toning atd. V hodinách a hlavně na letních soustředěních zařazujeme do tréninků i tyto formy, a tak si děvčata mohou vyzkoušet mnoho nových směrů, které jim pomohou při jejich dalším sportovním vývoji.

 

Všem týmům patří velká pochvala za vynikající výkony po celou uplynulou sezonu a vzornou reprezentaci Studia. Přejeme mnoho úspěchů v další sezoně. Fotografie ze všech soutěží našich týmů najdete ve fotogalerii dětí, prohlédněte si zachycenou atmosféru!

 

 

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni