Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
: POLEDNÍ KONDIČKA - NOVINKA!!!Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Máme pro vás novinku  Přijďte si protáhnout tělo a získat elán do dalšího pracovního nasazení - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! Startujeme tento
:  AEROBIK PRO DĚTI - CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ, určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15.15 h. nebo ve středu od 16 h., lze i oba dny. Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně
:  Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením: 8. - 19.6 – Řecko – Ammoudia  29.6. - 8.7. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena při přihlášení do 31.1., využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení! Začátek práznin, využijte státních svátků k aktivní dovolené! 20.
:  VÍKENDY SE CVIČENÍM - pojeďte s námi relaxovat, srdečně zveme:                             20. - 22.4. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a
:   Další oblíbené a osvědčené KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ podle metodiky STOB - stop obezitě, začínají opět v novém roce. Odpolední kurz zahajujeme v úterý 6.2. - 17-20 hod. (zahájení kurzu je posunuto!), dopolední začína ve čtvrtek 8.2. - 9.30-12.30 hod. Ještě zbýva několik volných míst, přidejte se k nám a změňte svůj život! Zároveň
:   Již od 2.1. opět cvičíme - pravidelnýROZVRH LEKCÍ  najdete zde. Stále přidáváme nové lekce! U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme :).

Aktuality

 

infoJiž od 2.1. opět cvičíme - pravidelnýROZVRH LEKCÍ  najdete zde. Stále přidáváme nové lekce! U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme :).

POLEDNÍ KONDIČKA - NOVINKA!!!Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Máme pro vás novinku  Přijďte si protáhnout tělo a získat elán do dalšího pracovního nasazení - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! Startujeme tento týden 11.1. 
Rezervace na tel. 731 084 674, těšíme se!

  Další oblíbené a osvědčené KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ podle metodiky STOB - stop obezitě, začínají opět v novém roce. Odpolední kurz zahajujeme v úterý 6.2. - 17-20 hod. (zahájení kurzu je posunuto!), dopolední začína ve čtvrtek 8.2. - 9.30-12.30 hod. Ještě zbýva několik volných míst, přidejte se k nám a změňte svůj život! Zároveň máme pro absolventky kurzů výbornou zprávu - opět otevíráme pokračovací kurz - KROTITELKY kg! Setkávat se budeme vždy ve čtvrtek 17.30 - 19.00 od 8.2., přidejte se k odhodlanému kolektivu :).

 VÍKENDY SE CVIČENÍM - pojeďte s námi relaxovat, srdečně zveme:                            

20. - 22.4. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a Šumava přímo láká k procházkám.                                                

18. - 20.5. - VÍKEND s JÓGOU a lekcemi BODY&MIND na krásném místě uprostřed přírody s nádechem historie - hotel Klášter Teplá. Čeká vás jógování, chi-toning, bodybalance, pilates, meditace, masáže...cvičení za příznivého počasí venku. 

Vše najdete v kalendáři akcí, těší se lektoři studia i hosté.

 AEROBIK PRO DĚTI - CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ, určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15.15 h. nebo ve středu od 16 h., lze i oba dny. Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně zábava v kolektivu. DĚTIČKY se učí rytmickému pohybu formou her, říkanek, napodobováním. Lekce vedou zkušené lektorky s vřelým vztahem k dětem . Motivací pro děti je i závěrečné vystoupení pro rodiče a přátele. Přijďte vyzkoušet jednotlivou lekci, těšíme se na všechny děti!                                                 

 Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením:

8. - 19.6 – Řecko – Ammoudia 

29.6. - 8.7. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena při přihlášení do 31.1., využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení! Začátek práznin, využijte státních svátků k aktivní dovolené!

20. - 29.7. – Fitloď – Plavba jachtou Silva po Jadranu se cvičením 

6. - 17.9. – Řecko - Chalkidiki - prodloužení zvýhodněné ceny do 31.1.!

Neváhejte s přihlášením, místa se rychle plní!

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni