Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
: Upozornění - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ s lektorkou Adrianou Murdžákovou v pondělí se pro váš větší komfort přesouvá na 19 hod. do sálu 3. V této hodině se příjemně protáhnete i posílíte, lektorka zařazuje jak fyzio cviky, tak prvky z pilates a jogy, nebude chybět závěrečná meditace. Rezervujte
: Přidáváme novou dopolední lekci - ZDRAVOTNÍ JÓGA - čtvrtek 10-11 hod. s lektorkou Stáňou Boškovou, specialistkou na jógu a zdravotní cvičení. Hlídání dětiček je samozřejmě zajištěno. :-). Rezervace na tel. 731 084 674 (i formou SMS.)
: Máte doma neposednou holčičku se zájmem o cvičení a tancování? Přiveďte ji k nám! Nabízíme široký program pro děti všech věkových kategorií.    ••• aerobik pro děti - 5-7 let - středa 16 - 17 hod. ••• junior aerobik - 8-14 let - čtvrtek 17 - 18 hod. •••
:   V odkazu ROZVRH LEKCÍ  najdete náš aktuální program a jak jsme slíbili, stále doplňujeme! 
: TRX® - NOVINKA!!! Nově pro vás zařazujeme TRX®  program! Jedná se o speciální závěsný systém, který je využitelný pro všechny formy tréninků od kondičních po jogu a pilates.My pro vás připravujeme mnoho pestrých lekcí s využitím toho skvělého systému. A dárek pro všechny nadšence - úvodní lekce
:  Nová lekce BOSU PLUS s Adrianou ve středu od 19 hod.! Cvičení s využitím Bosu a dalších pomůcek formou kondičního tréninku a intervalových kombinací, přijďte vyzkoušet!

 

 

Když se řekne Zumba®...

alt                          alt  

Zumba je taneční fitness hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady.

Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s aerobnímy pohyby. Využívá tance jako  Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a mnoho dalšího... Vychází z principu, že cvičení by mělo být zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvárějí PÁRTY ATMOSFÉRU, která vás strhne do víru pohybu. Je to cvičení, které Vám zaručeně zdvihne náladu!.

Choreografie střídají pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, vyformovat a posilnit celé telo. Zaměřuje se na svalové partie jako zadek, nohy, ruky, břicho a ten nejdůležitější sval těla, Vaše srdce!

Během hodiny se střídají pomalé a rychlé skladby na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, tvarovat postavu a zvýšit fyzickou kondici. Je to jako když jedete v autě a neustále zastavujete a rozjíždíte se. Také spálíte více benzínu, než když jedete ve stále stejném tempu. Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem a nechte se pohltit exotickou hudbou!

 

Hlavním bonusem, který Zumba® přináší, je dobrá nálada a skvělý pocit, který přetrvává i několik hodin po cvičení.

Zumba® je "zamaskované" cvičení. Lidé si neuvědomují, že cvičí, protože se dobře baví. Originální hudba, kroky, pohyby... to vše je úplně jiné než v dosud známých fitness programech.

  alt                                              alt  

 

 

Taneční pohyby se skládají z kroků, které se každý snadno naučí a které se soustřeďují na rýsování těla v oblasti hýždí, paží, trupu a břišních svalů. Pravidelným tréninkem posilujete srdeční činnost! Tanečníci i ne-tanečníci okamžitě zvládnou lekce Zumby®.

Aby se vám dařilo v Zumbě®, nemusíte umět tančit!!!! Zumba® vytváří atmosféru jako na párty, prioritou této lekce je tedy hlavně zábava

  Zumba Gold

altzumbaGold2

Jedná se o specializovaný program, který se liší od klasických hodin Zumby® zejména tím, že se lekce odehrává v mírnějších tempech a kroky jsou průběžně vysvětlovány, s čímž se u klasické Zumby® určitě jen tak nesetkáte. Dále v lekci nenajdete žádné poskoky.

To, že je lekce v pomalejším tempu, ale neznamená, že není účinná. Právě naopak. Stále totiž obsahuje taneční pohyby, které vedou k rýsování problémových partií jako je bříško, zadeček a stehna. Zároveň se procvičuje i rovnováha, která se společně s věkem bez tréninku zhoršuje.

 

A pro koho je program Zumba® Gold vhodný?

Prakticky pro všechny, kteří si chtějí užít latinsko-americkou hudbu, ale je určen zejména pro:

          - osoby bojující s nadváhou

          - maminky po porodu

          - starší, tzv. zralou populaci

          - osoby, které chtějí zpět do kondice

          - začátečníky, kteří se chtějí nejprve naučit základní kroky tanců Zumby®...

... anebo zkrátka pro lidi, kteří nemají zapotřebí poskakovat a křepčit jako na klasické hodině Zumby®, nebo z jiných důvodu klasickou lekci absolvovat nemohou nebo nechtějí, ale přesto se chtějí bavit

 

ÚTERÝ      -   18 - 19 hod - Zumba Gold -   lektorka Katka Melišová.

STŘEDA   -   18 - 19 hod - Zumba   -   lektorka Barča Koubková.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                                  

Nabízíme specializované lekce dětské Zumby

Zumba kids aneb Zumba® pro děti

Cvičení je určeno holčičkám i chlapcům ve věku 5 - 15 let.

Více informací najdete zde...

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni