Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
: Máte doma neposednou holčičku se zájmem o cvičení a tancování? Přiveďte ji k nám! Nabízíme široký program pro děti všech věkových kategorií.    ••• aerobik pro děti - 5-7 let - středa 16 - 17 hod. ••• junior aerobik - 8-14 let - čtvrtek 17 - 18 hod. •••
:  Nová lekce BOSU PLUS s Adrianou ve středu od 19 hod.! Cvičení s využitím Bosu a dalších pomůcek formou kondičního tréninku a intervalových kombinací, přijďte vyzkoušet!
: TRX® - NOVINKA!!! Nově pro vás zařazujeme TRX®  program! Jedná se o speciální závěsný systém, který je využitelný pro všechny formy tréninků od kondičních po jogu a pilates.My pro vás připravujeme mnoho pestrých lekcí s využitím toho skvělého systému. A dárek pro všechny nadšence - úvodní lekce
: Přidáváme novou dopolední lekci - ZDRAVOTNÍ JÓGA - čtvrtek 10-11 hod. s lektorkou Stáňou Boškovou, specialistkou na jógu a zdravotní cvičení. Hlídání dětiček je samozřejmě zajištěno. :-). Rezervace na tel. 731 084 674 (i formou SMS.)
: Upozornění - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ s lektorkou Adrianou Murdžákovou v pondělí se pro váš větší komfort přesouvá na 19 hod. do sálu 3. V této hodině se příjemně protáhnete i posílíte, lektorka zařazuje jak fyzio cviky, tak prvky z pilates a jogy, nebude chybět závěrečná meditace. Rezervujte
:   V odkazu ROZVRH LEKCÍ  najdete náš aktuální program a jak jsme slíbili, stále doplňujeme! 

 

 Zumba kids   aneb Zumba® pro děti

Máte doma neposednou holčičku nebo kluka? Přiveďte je na dětskou Zumbu

Cvičení je určeno holčičkám i chlapcům ve věku 5 - 15 let.

 

PONDĚLÍ   -   17 - 18 hod - pro děti 5 - 8 let

STŘEDA    -   17 - 18 hod - pro děti 9 - 15 let

Lektorka Barča Koubková.

 

Nabídka pro rodiče: 

Využijte čas, po který tančí vaše ratolest a zacvičte si také!

DENHODINACVIČENÍLEKTORKA
Pondělí 17:00
Interval Bodystyling

   Alena

Středa 17:00
Pilates plus

   Alena

           

 

  

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAK TAKOVÉ LEKCE pro děti PROBÍHAJÍ?

Tento specializovaný program se od klasické Zumby® liší především tím, že je výrazně hravější a jsou z něj eliminovány určité pohyby, které by pro dětskou fyzickou konstituci a jejich zdravý vývoj nebyly vhodné.

 

Hodina je postavena zcela jinak než klasická lekce Zumby® pro dospělé – s dětmi se naučíme kousek po kousku 1, časem i 2 choreografie za hodinu a to tak, aby ji děti zvládly zatančit zcela samy. Je to způsobeno tím, že choreografie obsahuje mnoho hravých prvků, kterým se děti nenaučí jen okoukáním jako dospělí, potřebují k tomu individuální přístup. Proto nemohou mít v lekci 10 písniček jako dospělí, nestíhají odkoukávat pohyby, neučí se tak rychle a jsou nešťastné, protože jim kroky nejdou a zábava se vytrácí.

 

Princip práce s dětmi je totiž založený především na zábavě. Děti přirozeně rády tancují, vrtí se a zpívají si, jakmile zaslechnou nějakou skvělou hudbu. Zumba kids pracuje s touto přirozenou dětskou energií a dále ji rozvíjí. Dítě nemůžete nutit někam chodit, musí ho to bavit. A právě na tomto hravém principu je založen Zumba kids.

Hodina je také mimo jiné doplněna hrou, která je založena především na fyzické aktivitě a vnímání hudby. Děti se také vždy na začátku hodiny naučí kroky jednotlivých tanců – např. cumbie, merengue, salsy, reggeatonu atd.

 Zumbazumba_2

 

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni