Wellness adventní víkend se cvičením v Mariánských Lázních

Již nyní vás tradičně zveme na oblíbený adventní víkend s lekcemi body&mind v kouzelných Mariánských Lázních! 

Chateau Monty SPA Resort****
TERMÍN: 4. - 6.12. 2020

Tento krásný hotel, kouzelné Mariánské Lazně, začátek adventního času, wellnes, pohodové cvičení, meditace...to vše si opět společně užijeme. Neváhejte s rezervací, v loňském i předloňském roce jsme mnoho zájemkyň museli odmítnout. Těšíme se na vás!

Chateau Monty SPA Resort - jedinečný historický hotel s unikátním výhledem, umístěný v krásném prostředí lesoparku nedaleko centra města Mariánské Lázně.

Těšíme se na společné adventní rozjímání a cvičení! Srdečně zvou lektorky Alena Rauová, Lada Valentová a hosté.

marianky

První adventní víkend - začátek prosince již voní Vánocemi, a my vám navíc nabídneme cvičení, relax, pohodu a uvolnění. Zda si užijete relaxaci při wellness procedurách, protáhnete tělo při cvičení, či využijete volné chvíle na procházky v krásném lázeňském městě – to je jen na vás...

NABÍDKA CVIČENÍ: 7 - 9 lekcí body & mind
pilates, jóga proti bolestem zad, bodybalance, chi-toning, port de bras, ranní jóga, bodybalance, power jóga, slow toning, večerní meditace, čakrální jóga, fasciální protažení - chystáme opět novinky!!! Již nyní vám můžeme slíbit kompenzační a mobilizační cvičení, pilates ruberband, večerní relaxační tvoření...a to není zdaleka všechno!

marianky cviceni

CENA: 3.350,- Kč (záloha 1.000,- Kč při přihlášení, doplatek do 15.10.) Lázeňský poplatek 21,- Kč/os./noc - hradí se na recepci v hotelu.

- možnost prodlouženého pobytu již od čtvrtka nebo prodloužení do pondělka 

- příplatek za jednolůžkový pokoj 150 Kč/noc
- parkování u hotelu 250 Kč/noc - doporučujeme rezervovat předem

Dále v ceně:
• fitness - individuálně po celou dobu pobytu
• wellness - 1 procedura zdarma dle vlastního výběru ze speciální nabídky (ostatní s 20 % slevou) - opravdu je z čeho vybírat - zábaly, vířivé koupele, také kosmetika, pedikúra…
• wellness areál – prostorný hotelový bazén se slanou vodou, masážním programem, protiproudem, vířivou lagunou a perlátorem je k dispozici volně pro každého, stejně jako římská parní lázeň s eukalyptovým aroma

marianky plavani

UBYTOVÁNÍ: nekuřácký hotel nabízí ubytování ve vkusně vybavených a útulných dvoulůžkových pokojích (možnost jednolůžkových za příplatek), omezený počet tří a čtyřlůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny SAT TV, telefonem, WI-FI připojením, minibarem, trezorem a vlasovým vysoušečem. Samozřejmostí je župan.

marianky pokoj

STRAVOVÁNÍ: polopenze formou bohatého bufetu
- možnost poledního tříchodové menu - 150,- Kč (polévka, hlavní jídlo, dezert)
- polední snack za 70,- Kč (v podobě polévky a salátového bufetu).

DOPRAVA: individuálně (cca 77 km)

Informace na tel. 605 529 662

marianky advent


REGISTRACE ZDE - prosím uveďte do poznámky, s kým si přejete být ubytováni a případně, zda máte zájem o prodloužení pobytu.

 

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace