Cvičení u moře – ostrov SKOPELOS – Řecko

Na září roku 2021 jsme naplánovali návrat na kouzelný řecký ostrov SKOPELOS, jen tentokrát změníme letovisko. Ubytování s výhledem na moře uspokojí i náročnější klienty.

„Ostrov plný vody, šťavnatý a nesmírně fotogenický! Ostrov muzikálu Mamma Mia. Chora hlavního města Skopelos je plná vůní kadila linoucího se z četného počtu kostelíků zaklíněných v kopci křivolakých uliček přístavního města. Všude voní jasmíny, fíkovníky, bougainvillee a šumí obrovské platany, v jejichž stínu lze ochutnat neméně voňavé řecké dobroty a speciality. Fantastické místo!!!!“

Termín: 10. – 21. 9. 2021 – 12 dní/11 nocí

letovisko Stafilos - Penzion Irida**** a Panorama****

 Kouzelný ostrůvek Skopelos, ležící nedaleko pevninského Řecka a spadající vedle Skiathosu, Skyrosu a Alonissosu do egejského souostroví Sporady proslaveného natáčením známého muzikálu Mamma Mia, je údajně nejzelenějším ze všech řeckých ostrovů. Majestátní skaliska pokrytá hustě borovými lesy zdvíhající se do mohutných výšin, travnaté pláně protnuté bílými cestičkami, malebná platanová údolí a barevné vinice společně se sady mandlovníků, olivovníků a ovocných stromů prosycených omamnou vůní květů a plodů – ty všechny jsou toho jasným důkazem. 

SKOPELOS - nejzelenější ostrov v Řecku pokrývají ze 70 % husté borovicové lesy. Ty spolu s průzračným mořem vytvářejí neopakovatelné scenérie.

SKOPELOS - vyberete si z malých a divokých pláží nebo z velkých se zlatavým a bílým pískem. Všude pak oceníte pozvolný vstup do moře.

SKOPELOS -  jako zelená perla Sporad byl kulisou pro natáčení muzikálu Mamma Mia. Prožijete tu dovolenou jako z filmu. Doslova.

 

Splňte si sen o dokonalé dovolené v řeckém Stafilos. Má k tomu řadu předpokladů. Zjistěte, kde se půvabné letovisko rozkládá a na co všechno se zde můžete těšit.

Letovisko Stafilos se nachází na jižním pobřeží ostrova Skopelos. Malá půvabná vesnička leží jen 4 km od hlavního města ostrova, který je současně druhým největším v souostroví Sporady. Na Skopelosu i přes jeho relativně velkou rozlohu vládne poklidná atmosféra, kde vás nic nebude rušit od vašeho odpočinku. Vesnička si vysloužila svůj název po samotném králi ostrova. Tím byl syn boha Dionýsa a spanilé princezny Ariadny. Nejen v letovisku Stafilos, ale na celém ostrově není nouze o zeleň všech odstínů. V údolí i na úpatí hor se na řeckém slunci hřejí borovice, olivovníky a rozličné ovocné stromy. V kombinaci s azurovým mořem doslova pastva pro vaše oči. Stafilos vám dopřeje skutečně prvotřídní koupání. Jen pár kroků vzdálené pláže Stafilos a Velanio vás přivítají oblázky a pískem, který omývá průzračné moře. Dokonalé splynutí s přírodou zažijete na nudistické části pláže Velanio. Při procházce po letovisku narazíte na několik taveren a funguje zde i malý obchůdek. Přestože středisko působí jako ráj na zemi a není důvod jej opouštět, můžete prozkoumat i další pláže. Doveze vás k nim veřejná autobusová doprava. Využijte ji i pro návštěvu hlavního města.

Přibližně 1,5 km od Agnondas je pláž Limnonari. Po úzké cestě vedoucí nad mořem se dostanete až přímo na pláž, která je umístěna v krytém zálivu a naleznete zde čistou vodu, slunečníky, lehátka, bazén i nezbytnou tavernu.

Do hlavního města se z letoviska dostanete pěšky nebo autobusovou dopravou, vzdálenost je cca 3 km.

Ubytování:

Penzion IRIDA**** - leží v klidném místě 350 m od pláže Stafilos.

Studia pro 2–4 osoby , apartmán pro 3–4 osoby a mezonety pro 2-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací zdarma.

Ubytování uspokojí i náročnější klienty. Z celé budovy je výhled na moře.

Penzion PANORAMA**** - leží - v klidném místě 300 m od pláže Stafilos.

Studia pro 2–3 osoby a mezonety pro 2-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, TV, wi-fi připojením zdarma, klimatizací zdarma a balkónem s překrásným výhledem na moře.

Ubytování uspokojí i náročnější klienty.

Vilka je postavena ve svahu nad zeleným údolím. Dá se zde předpokládat klidné prostředí. 

Pěkná studia jsou ve zvýšeném přízemí, terasy směřují k moři a jsou odděleny paravany. Interiér studií je řešen originálně, manželská postel nebo 2 lůžka jsou v patře (cca 10 schodů) a rozkládací sofa je v přízemí. Studia mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci a TV. V domě je Wi-Fi (bez záruky).

 Nabídka cvičení: 2 x denně:

Jóga - pro zdraví a pro radost, vitální, harmonizující, terapeutická, Power jóga, Pilates - pro všechny, ball, roller, Bodyforming, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Chi-toning, Bodybalance, Interval Body, Jógalátes, Pět Tibeťanů, Relaxacecvičení pro všechny - pro začátečníky i pokročilé.

Cvičit budeme u apartmánů s krásným výhledem na moře. 

Cena: 15.990,- Kč (standardní cena - 17.590,- Kč)

Záloha 1.000,- Kč při  přihlášení, 2. záloha 4.000,- Kč je splatná do 28.2., doplatek do 31.7.

Cena zahrnuje: leteckou dopravu, ubytování, transfery na ostrově, služby delegáta, základní cestovní pojištění, cvičební program, dárek.

Základní cestovní pojištění je v ceně, rozšířené pojištění (včetne pojištění na storno) lze doobjednat při přihlášení - 290,- Kč - informace k pojištění najdete ZDE

Jednolůžkové studio (na dotaz) + 400 Kč/noc 

Apartmán obsazen 2 osobami + 190 Kč/noc 

Mezonet obsazen 2 osobami + 350 Kč/noc

Možnost dokoupení stravování: večeře 420 Kč/noc, polopenze 520 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Výše pobytové taxy platné od 1.1.2018 v Řecku je pro studia a apartmány 0,50 €/noc/pokoj.

Vzdálenost z letiště: Skiathos (letiště) - Skopelos 20 km + 60 min lodí.

Těšíme se na společné zážitky při poznávání a cvičení! Těší se lektorka Alena Rauová.

REGISTRACE ZDE

Akci pro nás zajišťuje CK Sargas.

Pro inspiraci - takto kouzelné je CVIČENÍ a CESTOVÁNÍ PO SKOPELOSU - Cvičeni u moře - Řecko Skopelos - 2017 - GALERIE

 

Galerie Obrázků

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE