JÓGOVÉ lahůdky - balíček lekcí

Srdečně vás zveme k sérií rozmanitých lekcí JÓGY!

Pro vyznavače a milovníky praktikování JÓGY, které teď bohužel nemůžeme cvičit společně, jsme na přání připravili tento balíček.

PĚT různých lekcí je vám k dispozici kdykoliv PĚT týdnů od prvního přihlášení do skupiny. Cvičíte kdykoliv, kolikrát chcete a jste v kontaktu s lektorkou pro případné dotazy.

Pojďme společně udržovat svou pružnost, odolnost a pozitivní naladění alespoň přes obrazovku, když to stále není možné osobně.

Čeká vás:

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA - lekce plyne v mírném tempu, zlepšuje pohyblivost, posiluje zádové i břišní svaly a tím ulevuje od bolesti a působí jako prevence bolavých zad.

FASCIÁLNÍ JÓGA - jemná "protahovací" jóga. Fascie jsou pojivová síť, která propojuje celé naše tělo. Pomáhá obnovit elasticitu v těle a rozvolňuje bolesti v zádech, krku i nohách. 

JEMNÁ JÓGA - lekce pomalého klidného cvičení se snadným a nenáročným průběhem. Lekce je plná jednoduchých protahovacích ásan, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a dle možností výdrž v každé pozici.

JÓGALÁTES - propojuje silovější cvičení pilates s pozicemi a principy jógy, díky čemuž lze vybudovat nejen štíhlé a pružné tělo, ale zároveň zklidnit mysl a zmírnit stres.

RELAXAČNÍ JÓGA - jemná jóga, která napomáhá odbourání stresu a pocitu skutečné relaxace.

- každá lekce je jiná a vhodné jsou pro všechny

Cena balíčku - 300,- Kč

REGISTRACE ZDE

Na všechny se při společném cvičení těší lektorka Alena Rauová!

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE