Naše nejžhavější novinky a aktuality

     
     
     
Celoprázdninový rozvrh najdete ZDE, všechny sály jsou příjemně vychlazené! REZERVACE NUTNÁ, ať víme jestli se lekce uskuteční. Moc se na všechny těšíme! 
NÁBOR NOVÝCH DĚTÍ do soutěžních tůmů AEROBIKU, SPORTOVNÍHO Aerobiku a Gymnastiky probíhá stále. Informace u hlavní trenérky na tel. 734 721 006, těšíme se!
Hledáte letní prázdninový program pro děti? Máme řešení pro smysluplně strávený čas! Zveme kluky i holčičky na naše příměstské tábory: Příměstský tábor - Parkour a Sportovní hry a Příměstský tábor  - Aerobik a Tanec, tradice, skvělé zázemí, zkušení lektoři a trenéři, spousta prázdninové zábavy!
CVIČENÍ u MOŘE - září - Kréta - POSLEDNÍ JEDEN POKOJ! Skvělá cena při čtyřech osobách v apartmánu, akční cena TRVÁ do odvolání, pojeďte si s námi prodloužit léto!
Poslední volné místo! Plavba jachtou po Jadranu se cvičením - unikátní ojedinělá akce, speciální cvičební program, možnost vyzkoušet kajaky, paddlboardy, koupání v křišťálově čisté vodě, stranou od ruchu civilizace, nádherné přírodní scenérie - ojedinělá cena! Tohle je dovolená snů!
Další oblíbenou víkendovou akci s Jógou a lekcemi Body&Mind jsme připravili na novém překrásném místě, pokochejte se, těšíme se na Wellness víkend s Jógou a lekcemi Body&Mind na Zámku Lužec**** - Novinka! - 11.-13.10. 2019.
Pro veliký zájem přidáváme další termín oblíbené akce - Víkend plný pohybu - wellness hotel Horizont**** - 2 - NOVÝ TERMÍN 08.- 10.11. 2019!!! Nezapomeňte se včas registrovat! Na prvním termínu se uvolnilo několik míst!
Přijmeme NOVÉ LEKTORY/LEKTORKY do našeho týmu! Zajistíme komfortní prostředí, moderní vybavení, rodinnou atmosféru, propagaci.
Podzimní termíny Hormonální jógy pro ženy jsou již vypsány, můžete se začít registrovat!

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace