Naše nejžhavější novinky a aktuality

     
     
     

OD 11.5. CVIČÍME! A BEZ ROUŠEK!
Přidáváme NOVOU LEKCI - JEMNÁ JÓGA ve čtvrtek 19-20 hod. s milou a zkušenou lektorkou Štěpánkou!
V pondělí si můžete BODYFORMING s Ladou prodloužit o KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ - 30´ - vynikající protažení a srovnání svalových namožení i přetížení ze sportovního i běžného života.
V SOBOTU dopoledne si nyní můžete pravidelně užít náš SOBOTNÍ KONDIČNÍ SPECIÁL!
ak jsme se dočkaly a tradiční aktivní dopoledne s Markétou je tady! Na přání zařazujeme ještě červnové vybušení, formování a protažení! KONDIČNÍ 2 HODINOVKA s MARKÉTOU - 13.6. - 9:30 - 11:30 hod, neváhejte s přihlášením!
Na stránce ROZVRH LEKCÍ již naleznete aktuální plán! REZERVUJTE SI SVÉ LEKCE - tel. 731 084 674 - lze i formou SMS. Doplňujeme aktualizace!

Vážení klienti,

od pondělí 25.5. dochází k dalšímu rozvolňování nařízení v souvislosti s pandemií. Pro zajištění bezpečnosti vaší i všech, kteří se o vás u nás starají, vás prosíme o dodržování následujících pravidel:
- V našem studiu přirozeně dochází k větší kumulaci osob na některých místech. Prosíme o maximální ohleduplnost, a pokud je to možné, co nejvíce dodržujte odstupy 2 m od ostatních klientů i personálu. Chráníte tak sebe i své okolí.
- Jsme moc rádi, že už můžete použít naše šatny a sprchy. Svůj čas strávený v nich však omezte na nezbytné minimum. Skříňky vám budeme vybírat tak, abyste kolem sebe měli dostatek volného prostoru, do sprch vstupujte postupně, vyhýbejte se větší kumulaci osob na jednom místě.
- Přestože je již možné cvičit bez roušky, používejte roušku nebo jinou ochrannou pomůcku v místech jako je recepce, šatny, prostě tam, kde se vyskytuje více lidí.
- Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení.
- Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.
- Po každém použití podložky či pomůcky použijte dezinfekční prostředky. Vše nejprve očistěte a následně ošetřete dezinfekcí, dezinfekční prostředky pro vás máme k dispozici. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící.
- Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, počkejte, až budou příslušné prostory volné tak, aby nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.
- Pokud pociťujete jakékoliv příznaky respiračního či jiného infekčního onemocnění, prosíme, odložte návštěvu našeho centra na dobu, kdy budete zdraví.
- Při odchodu ze studia opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.
Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a vy se u nás budete cítit bezpečně. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků informujte naše recepční. Jsme vám plně k dispozici.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Vaše Studio J+A - Pohybové studio Plzeň 

 ZAČÍNAJÍ I LEKCE PRO DĚTI - ZUMBA KIDS, AEROBIK pro DĚTI a JUNIOR AEROBIK! Těšíme se na děti!
Pevně věříme, že se nám podaří uskutečnit JARNÍ VÍKENDY SE CVIČENÍM:
12.-14.06. - Jarní víkend s Jógou a lekcemi Body&Mind v Klášteře Teplá 
19.-21.6. - Víkend plný pohybu - wellness hotel Horizont**** 
Na obou víkendech se vlivem změny termínu uvolnila nějaká místečka, tak pokud máte víru a chuť si zacvičit jako my, můžete se ještě přihlásit. TĚŠÍME SE!
Máte doma neposednou holčičku a hledáte pro ní smysluplnou zábavu o prázdninách? Máme pro vás řešení - Summer AEROBIC&DANCE Camp - děti 6 - 15 let - 17.-21.8. 2020 - přihlášky jsou spuštěny!
Navštivte náš voňavý koutek s kouzelnými drobnostmi pro radost a provonění interiérů! Éterické a čakrové směsi v rozprašovačích, Bachovy esence, koupelové soli a spoustu dalšího, přijďte přivonět! Aromaterapie, užívání si s vůněmi, udělejte si radost!
O prázdninách nás čeká Plavba jachtou po Jadranu se cvičením -1- zážitková plavba, každý den v jiném přístavu, koupání v křišťálově čisté vodě, chorvatské domácí speciality, široká nabídka cvičení. Zbývají POSLEDNÍ 3 KAJUTY!
Na září pro vás máme lahůdku Cvičení u moře - SARDINIE! Neváhejte, letenky je potřeba rezervovat včas! Ostrovu se přezdívá Smaragd Středozemního moře a mnozí jej přirovnávají k pohádkovému Karibiku. Azurové moře, nádherné pláže, panenská příroda, bohatá historie.Toto spojení činí ze Sardinie dokonalou destinaci pro naši aktivně odpočinkovou dovolenou u moře.
Máme za sebou krásný cvičební víkend a již nyní si můžete zajistit místečko na víkendu na tomto krásném místě v roce 2020  Wellness víkend s Jógou a lekcemi Body&Mind na Zámku Lužec****, brzy uvidíte ve fotogalerii.
Přijmeme DALŠÍ LEKTORY/LEKTORKY do našeho týmu! Zajistíme komfortní prostředí, moderní vybavení, rodinnou atmosféru, propagaci.

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace