Naše nejžhavější novinky a aktuality

     
     
     
Od 1.9. jedeme na plno podle PRAVIDELNÉHO ROZVRHU a hned v neděli se na vás těšíme lekci JEMNÉ JÓGY v 17.30 a JUMPINGU v 18.30 hod.!
Nepřehlédněte první zářijovou akciJumping maratón aneb zahajujeme sezónu - 8.9. 2019 - 14-16.30 - s Míšou a JiniCí!!!
Nezapomínáme na DĚTI!!! Od 5.9. zahajujeme opět kurzy každý čtvrtek - AEROBIK pro DĚTI 4-7 let od 16 hod, JUNIOR AEROBIK pro děti od 8 let od 17 hod.. PŘIJĎTE MEZI NÁS!!!
Uvolnilo se JEDNO STUDIOCvičení u moře - Řecko - ostrov Kréta - neváhejte a pojeďte si s námi prodloužit aktivně léto na krásné místo!
Nepřehlédněte! PLAVBA LODÍ PO STŘEDOMOŘÍ s JÓGOU - aktuální novinka! Kajuty rychle mizí, akční cena časově omezená, pište!
NÁBOR NOVÝCH DĚTÍ do soutěžních tůmů AEROBIKU, SPORTOVNÍHO Aerobiku a Gymnastiky probíhá stále. Informace u hlavní trenérky na tel. 734 721 006, těšíme se!
Kdo by nechtěl mít pružné tělo bez bolesti zad? Rezervujte si svou podložkuKurzy POWER JÓGY. Ještě máme volná místa v kurzu pro mírně pokročilé - úterý 19-20 hod. – pokud jste již zkušenější jógíni a chcete své základy rozvinout, je tento kurz určen právě vám!
Od září opět otevíráme oblíbené a účinné Kurzy ZDRAVÉHO HUBNUTÍ - přihlašování spuštěno a místa se plní! Využijte příspěvku zdravotních pojišťoven. Zapomeňte na slovo DIETA! A pojďte s námi normálně! a zdravě jíst a pohybovat se! Začnete se cítit lépe a radostněji! Život získá nový náboj.
Další oblíbenou víkendovou akci s Jógou a lekcemi Body&Mind jsme připravili na novém překrásném místě, pokochejte se, těšíme se na Wellness víkend s Jógou a lekcemi Body&Mind na Zámku Lužec**** - Novinka! - 11.-13.10. 2019 - POSLEDNÍ DVA VOLNÉ POKOJE!
Pro veliký zájem přidáváme další termín oblíbené akce - Víkend plný pohybu - wellness hotel Horizont**** - 2 - NOVÝ TERMÍN 08.- 10.11. 2019!!! Nezapomeňte se včas registrovat! Na prvním termínu se uvolnilo několik míst!
Přijmeme NOVÉ LEKTORY/LEKTORKY do našeho týmu! Zajistíme komfortní prostředí, moderní vybavení, rodinnou atmosféru, propagaci.
Podzimní termíny Hormonální jógy pro ženy jsou již vypsány, můžete se začít registrovat!

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace