Naše nejžhavější novinky a aktuality

     
     
     
Srdečně zveme na nadcházející víkendové akceKondiční SPECIÁL v sobotu 25.5. - 14-16 hod. a Nedělní Choreo Step & Power Step s Ladou v neděli 26.5. - 17.30-19.00 hod., těšíme se!
Další novinky v rozvrhu - Bodystyling - formování - NOVĚ - úterý 15-16 hod., čtvrtek 6.30-7.30 hod. s PETROU! Nenechte si ujít FLOWIN SLOW - klidné svičení se zdravotními a Pilates prvky - čtvrtek 16-17 hod. s Terezkou!
PILATES CLINIC METHOD s Katkou opět od 9.4. v úterý od 17 hod.! Maminka Katka Melišová se velmi těší na své cvičenky. Určitě máte stejně jako my radost!
CVIČENÍ u MOŘE - září - Kréta - POSLEDNÍ DVA APARTMÁMY! Skvělá cena při čtyřech osobách v apartmánu, akční cena TRVÁ do odvolání, pojeďte si s námi prodloužit léto!
Hledáme dvojici nebo jednotlivce na doplnění apartmánu - Cvičení u moře - Chorvatsko - Istrie - Bi Village - 28.06 - 07.07. 2019!!! Přemýšlíte o tomto pobytu, ozvěte se!
NOVINKY v rozvrhu od dubna: FUNKČNÍ TRÉNINK ve středu od 16 hod. a v pátek od 15.30 s lektorkou a studentkou fyzioterapie Karolínou Voltovou, INDOOR CYCLING = zábava i příprava na letní sezónu - zveme vás na novou lekci se sympatickou lektorkou Petrou Ženíškovou v úterý od 16.30 hod., BODYBALANCE v neděli od 19.30, přijďte se na závěr týdne protáhnout, doporučujeme spojit s předcházející do dvouhodinovky s Marcelou Drobnou!
Přijmeme NOVÉ LEKTORY/LEKTORKY do našeho týmu! Zajistíme komfortní prostředí, moderní vybavení, rodinnou atmosféru, propagaci.
Hledáte letní prázdninový program pro děti? Máme řešení pro smysluplně strávený čas! Zveme kluky i holčičky na naše příměstské tábory: Příměstský tábor - Parkour a Sportovní hry a Příměstský tábor  - Aerobik a Tanec, tradice, skvělé zázemí, zkušení lektoři a trenéři, spousta prázdninové zábavy!
Poslední volná kajuta! Poslední tři volná místa! Plavba jachtou po Jadranu se cvičenímnikátní ojedinělá akce, speciální cvičební program, možnost vyzkoušet kajaky, paddlboardy, koupání v křišťálově čisté vodě, stranou od ruchu civilizace, nádherné přírodní scenérie - ojedinělá cena! Využijte zajímavé ceny a včasného přihlášení, tohle je dovolená snů!
Připravujeme zajímavé novinky, sledujte AKTUALIZACE!

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace