Naše nejžhavější novinky a aktuality

     
     
     

Vážení a milí, na základě rozhodnutí vlády ze dne 12.3. 2020 rušíme konání všech lekcí a kurzů Pohybového studia J&A Plzeň do odvolání s okamžitou platností.O vstupné a kurzovné nepřijdete. Opatrujte se, nezapomeňte na pohyb a veselou mysl. Věříme, že se brzy zase setkáme. Termny akcí se posunou, termíny budeme upřesňovat, děkujeme za pochopení.

Dobu odloučení si můžeme zkrátit cvičením doma podle návodu našich lektorů:

GRAVIDJÓGA - TĚHOTENSKÁ JÓGA - budoucí maminky, maminky po porodu, ostatně všichni se můžeme protáhnout s naší lektorkou Věrkou - ZDERady k Těhu józe a jak cvičit pro vás máme ZDE.

BODY GROOVE - tanec pro radost - protančeme se karanténou s Adélkou - ZDE.

SKÁČEME PRO RADOST! Máte doma trampošku? Pojďte si skočit s naší Míšou! Nemáte trampošku? Zaskájte si jen tak, zatančete, vydupejte - ZDE.

JÓGA s Katkou - video najdete ZDE.

Víkend plný pohybu - wellness hotel Horizont**** - NOVÝ TERMÍN - 19.-21.06. 2020!!!
KURZY POWER JÓGY od DUBNA! Nové oblíbené kurzy POWER JÓGY - pro začátečníky a pro mírně pokročilé zahajujeme 7.4., neváhejte s včasným přihlášením. Kurzy probíhají vždy v úterý: 18.00 - pro začátečníky, 19.00 - pro mírně pokročilé. Kdo by nechtěl mít pružné tělo bez bolesti zad? Power jóga je styl jógy, který plynule spojuje jednotlivé jógové pozice a je vhodný pro každého. Jóga je ideální kompenzací k sedavému a tělesně stereotypnímu zaměstnání. 

Oblíbený a osvědčený KURZ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ STOB zahájení upřesníme - úterý 17 - 20 hod., stále se můžete přihlásit. V rámci kurzu chystáme novinky, naučíte se správně stravovat, oblíbíte si přiměřenou pohybovou aktivitu, naučíte se zvládat zátěžové situace. JEŠTĚ MÁME VOLNÁ MÍSTA! Na kurzy přispívají zdravotní pojišťovny, využijte této možnosti.

Nastávající maminky zveme na další lekci, přidáváme GRAVID JÓGU ve středu od 18 hod., využijte této možnosti! Těší se vynikající lektorka Věrka Draská.
Máte doma neposednou holčičku a hledáte pro ní smysluplnou zábavu o prázdninách? Máme pro vás řešení - Summer AEROBIC&DANCE Camp - děti 6 - 15 let - 17.-21.8. 2020 - přihlášky jsou spuštěny!
Plníme vaše přání a přidáváme NOVÉ lekce JÓGY! Ve ČTVRTEK se můžete těšit na DOPOLEDNÍ JEMNOU JÓGU od 10 hod. a večerní HATHA JÓGU pro začátečníky od 19 hod. Těší se milá a zkušená jogínka fyzioterapeutka Věrka Draská.
Navštivte náš voňavý koutek s kouzelnými drobnostmi pro radost a provonění Vánoc! Éterické a čakrové směsi v rozprašovačích, Bachovy esence, koupelové soli a spoustu dalšího, přijďte přivonět! Aromaterapie, užívání si s vůněmi, udělejte si radost!
O prázdninách nás čeká Plavba jachtou po Jadranu se cvičením -1- zážitková plavba, každý den v jiném přístavu, koupání v křišťálově čisté vodě, chorvatské domácí speciality, široká nabídka cvičení. Zbývají POSLEDNÍ 3 KAJUTY!
Na září pro vás máme lahůdku Cvičení u moře - SARDINIE - Itálie! Neváhejte, letenky je potřeba rezervovat včas! Ostrovu se přezdívá Smaragd Středozemního moře a mnozí jej přirovnávají k pohádkovému Karibiku. Azurové moře, nádherné pláže, panenská příroda, bohatá historie.Toto spojení činí ze Sardinie dokonalou destinaci pro naši aktivně odpočinkovou dovolenou u moře.
Máme za sebou krásný cvičební víkend a již nyní si můžete zajistit místečko na víkendu na tomto krásném místě v roce 2020  Wellness víkend s Jógou a lekcemi Body&Mind na Zámku Lužec****, brzy uvidíte ve fotogalerii.
Přijmeme DALŠÍ LEKTORY/LEKTORKY do našeho týmu! Zajistíme komfortní prostředí, moderní vybavení, rodinnou atmosféru, propagaci.

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace