Novinky a aktuality

     

? NEBREČÍME, MAKÁME!!! JSME S VÁMI, JSTE S NÁMI! Zatím to nevypadá, že se v dohledné době setkáme, tak do toho pojďme společně přes obrazovku! Stále pro vás natáčíme nová video, vymýšlíme programy, sestavujeme balíčky lekcí. POHYB JE ŽIVOT! Nyní můžete vybírat - Měsíční on-line cvičení s Ladou a Anetou - březenCvičíme ON-LINE s Alenou 3Video JUMPING II. - s MíšouCvičíme ON-LINE s Alenou 4 - NOVINKA, Pilates ON-LINE kurz - NOVINKA, JÓGOVÉ lahůdky - balíček lekcí - NOVINKA, a další chystáme!

Máte nějaká další přání, napište nám!

V současné době pro vás máme tyto on-line lekce: Jumping - různé lekce, 5 Tibeťanů, Jógové protažení se Štěpánkou, Stretching s Ladou, Tabata 1, Tabata 2,  Bodyforming, Těhotenská jóga, Jóga s Katkou, DNS - Dynamická Neuromuskulární Stabilizace, Deep Work, TRX protažení, Podt de Bras, další připravujeme , napište nám, rádi Vám zašleme odkaz na lekci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pokud máte zájem, REGISTRUJTE SE ZDE - v poznámce uveďte, o který druh cvičení máte zájem.
Sledujte náš KALENDÁŘ AKCÍ, termíny na rok 2021 jsou již aktualizovány! Držme si palce, ať je to již rok v normálu! Máte ještě o něco zájem? Napište nám! Těšíme se!
Hubneme zdravě, s rozumem a trvale. A co je důležité - bez dalších podpůrných prostředků!!!
KURZ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ v úterý - 17 - 20 hod. - stále se můžete přidat! DOPOLEDNÍ KURZ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ zahajujeme ve čtvrtek - 9.30 - 12.00 hod., STÁLE SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT!
Spirální stabilizace dle MUDr. Smíška - čtvrtek 10.00 - 11.30 hod. - SM systém je originální metoda jak léčit poruchy páteře, ale hlavně jak jim předcházet dostatečnou regenerací.
Stále u nás můžete děti přihlásit do kurzů - Aerobik pro děti a juniory - ve čtvrtek 16-17 hod. - podle věku jsou děti rozděleny - Aerobik pro děti - 4-7 let, Junior Aerobik je určen dětem od 8 let, všestranný sportovní kroužek Děti v pohybu - Sporťáček - v úterý 16-17 hod. pro kluky i holky od 5 let, Gymnastická přípravka - Akrobacie ve středu 16-17 hod. je připraven pro kluky a holky od 5 let, které baví pohyb hlavou dolů :), Zumba pro děti, na tančení se můžou děti těšit v obvyklých časech - PONDĚLÍ - 17 - 18 hod - pro děti 4-7 let - od 7.9., STŘEDA - 17-18 hod - pro děti 8-15 let. Máte doma neposednou holčičku, která ráda tancuje? Přiveďte ji k nám! 
Srdečně zveme na naše kurzy POWER JÓGA - pro MÍRNĚ POKROČILÉ v úterý 19 - 20 hod.. Kdo by nechtěl mít pružné tělo bez bolesti zad? Power jóga je styl jógy, který plynule spojuje jednotlivé jógové pozice a je vhodný pro každého. Jóga je ideální kompenzací k sedavému a tělesně stereotypnímu zaměstnání. Pokud jste již zkušenější jógíni a chcete své základy rozvinout, pro vás je určen kurz pro mírně pokročilé.
Novinkou je u nás kurz Jóga pro děti v podělí 16-17 hod.! V průběhu září si můžou dětičky přijít jógování s Vlaďkou vyzkoušet, kurz bude začinat 5.10. a je určen dětem 9-12 let. Cvičením jógy se děti mohou nenásilnou a zábavnou formou naučit zacházet správně a ohleduplně se svým tělem.
Přijmeme DALŠÍ LEKTORY/LEKTORKY do našeho týmu! Zajistíme komfortní prostředí, moderní vybavení, rodinnou atmosféru, propagaci.

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE