Novinky a aktuality

     
     
     

☀️Plánovaný rozpis lekcí na léto najdete ZDE - PRÁZDNINY 2022 - samozřejmě i naši lektoři si budou užívat dovolené, pokud není vyznačeno a lekce nebude, najde vše v kolonce Změny a záskoky - ZDE. Vše budeme průběžně ladit a doplňovat. Těšíme se na vás i o prázdninách!
☀️ Příměstský tábor s gymnastikou, aerobikem a tancem - 08.-12.08. - parádní prázdninová zábava pro děti! Akce je vhodná Vhodné pro děti od 6 do 15 let, (cvičit budou ve skupinách podle věku). Pro všechny, kteří mají rádi sport a pohyb, a chtějí se naučit novým dovednostem v gymnastice, akrobacii, aerobiku a vyzkoušet si různé styly tanců. 
Nejlépe se samozřejmě cvičí v kolektivu! A u nás! Ale... někdy se to prostě sejde tak, že se k nám nedostanete nebo máte naše lekce rády z akcí, a chcete si zacvičit i v mezičase... třeba i v létě na zahradě, ve chvílích volna mimo civilizaci a podobně... Můžete si opět zacvičit naše VIDEO LEKCE!
? ANALÝZA SLOŽENÍ TĚLA s možností konzultace - NOVINKA❣️
Máte možnost nechat si u nás změřit složení Vašeho těla, kromě váhy zjistíte i % tuku ve svém těle (celkově i v jednotlivých částech těla), % vody, množství svalů (celkově i v jednotlivých částech těla), váhu kostí, viscerální tuk (stupeň závažnosti), bazální metabolismus (potřeba energie v kcal i kJ), metabolický věk.
☀️ CVIČENÍ u MOŘE - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTAPlavba jachtou po Jadranu se cvičením -1- 16. - 23.07.-  4 místa, 2 volné kajuty, DOVOLENÁ SNŮ! ⛵️ Cestování do Chorvatska je možné i pro NEOČKOVANÉ!
Sledujte úspěchy našich malých závodnic, jejich parádní závodní sezóna je v plném proudu! závodí dětičky od těch nejmenších až po slečny, závodí v týmech i jednotlivě, ve všech kategoriích - už teď je jisté, že naše TRIO v 1. VT Gymnastického Aerobiku jede na MS v Portugalsku! Gratulujeme! Všechny aktuální úspěchy najdete vždy na našem FB profilu.
Pro budoucí maminky máme opět TĚHOTENSKOU JÓGU - pondělí 18-19 hod. s báječnou Janou Skurkovou, která s vámi bude tu sdílet tu báječnou energii těhotenského cvičení, dýchání, uvolňování a protahování.
NOVÁ TANEČNÍ LEKCE - DANCE FIT - vždy 18-19 hod.! Zábavná metoda výuky základních tanečních a aerobních prvků, intenzivní cardio cvičení, které vám pomůže zábavně spálit kalorie a budovat svalovou hmotu. Nechybí super taneční muzika :-).
Přijmeme LEKTORKU na lekce JÓGY, PILATES, KONDIČNÍHO CVIČENÍ, TANEČNÍCH LEKCÍ a K2 HIKING! Nabízíme fajn kolektiv, domácí prostředí, velký rozsah moderního náčiní, podporu v propagaci i případné zaškolení! Informace - e-mail - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 605 529 662.
Sledujte náš KALENDÁŘ AKCÍ! Doplňuje jarní a letní akce, neváhejte s přihlášením! Již brzy budou k dispozici termíny podzimních akcí!

 

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE