Novinky a aktuality

     
     
     

OD 24.5. 2021 OPĚT MŮŽEME CVIČIT! ZAČÍNÁME A TĚŠÍME SE NA VŠECHNY! Své místo na lekci si prosím rezervujte.  ROZPIS LEKCÍ najdete ZDE Rezervace - tel. 731 084 674 (lze i SMS)
? Než se budeme moci setkávat na živo, nabízíme vám Online kurz ZDRAVÉHO HUBNUTÍ se cvičenímOnline pokračovací kurz ZDRAVÉHO HUBNUTÍ se cvičením, Online poradenství - zdravé hubnutí - s lektorkou STOB  - měníme zlozvyky v dobrozvyky, nečekáme, jdeme do toho HNED! 

? NEBREČÍME, MAKÁME!!! JSME S VÁMI, JSTE S NÁMI! Zatím to nevypadá, že se v dohledné době setkáme, tak do toho pojďme společně přes obrazovku! Stále pro vás natáčíme nová video, vymýšlíme programy, sestavujeme balíčky lekcí. POHYB JE ŽIVOT! Nyní můžete vybírat - Měsíční on-line cvičení s Ladou a Anetou - dubenDeep Work - "ŽIVĚ" s Ladou a Anetou i ze záznamu!!!Cvičíme ON-LINE s Alenou 6 - NOVINKA, Pilates ON-LINE kurzJÓGOVÉ lahůdky - balíček lekcí, Video JUMPING I., II., III., a NOVĚ - IV.VIDEO LEKCE - různé druhy a další chystáme!Máte nějaká další přání, napište nám! NOVÉ - Cvičíme ON-LINE s Alenou 7,  Měsíční on-line cvičení s Ladou a Anetou - květen!!!

? Jarní VÍKENDY se cvičením nám COVID znemožnil, ale v červnu snad! Pokud to bude umožněno, máme pro vás v plánu báječnou akci - Víkend plný pohybu - hotel Krakonoš - Mariánské Lázně - krásná příroda, velký bazén, držme si palce! Sledujte náš KALENDÁŘ AKCÍ!
☀️ KDE CVIČIT? No přeci u MOŘE!!! Máme pro vás hned několik pobytů, je to cestování trošku adrenalin, ale ten pocit za to stojí - ⛱ Cvičení u moře - Řecko - ostrov Kos - Kefalos - poslední volné studio28.5.-8.6. Cvičení u moře - Itálie - Villaggio San Francesco****+ - Caorle - 2.-11.07., ⛵️ Plavba jachtou po Jadranu se cvičením -1- - 4 volná místa - 17.-24.07., ⛵️ Plavba jachtou po Jadranu se cvičením -2- - 2 volná místa - 24.-31.07., ⛵️ Plavba jachtou po Jadranu se cvičením -3- - 4 volná místa - 31.07.-07.08., ?Cvičení u moře – ostrov SKOPELOS – Řecko - 10.-21.09. ? Užijeme si to!
? Ta správná PRÁZDNINOVÁ ZÁBAVA PRO DĚTI je čas strávený v pohybu! Hledáte program pro dítě na prázdniny? Máte doma neposednou holčičku se zájmem o gymnastiku, aerobik a tancování? Nemůžete odjet s dětmi mimo Plzeň? Máme pro vás řešení: Příměstský tábor s gymnastikou, aerobikem a tancem09.-13.8.2021, pro všechny, kteří mají rádi sport a pohyb, a chtějí se naučit novým dovednostem v gymnastice, akrobacii, aerobiku a vyzkoušet si různé styly tanců. Sportovat budeme vevnitř i venku, kromě cvičení na děti čekají napínavé hry a soutěže, chybět nebude ani tvořivá dílna.
Z dřívějška pro vás máme tyto on-line lekce: Jumping - různé lekce, 5 Tibeťanů, Jógové protažení se Štěpánkou, Stretching s Ladou, Tabata 1, Tabata 2,  Bodyforming, Těhotenská jóga, Jóga s Katkou, DNS - Dynamická Neuromuskulární Stabilizace, Deep Work, TRX protažení, Podt de Bras, další připravujeme , napište nám, rádi Vám zašleme odkaz na lekci - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pokud máte zájem, REGISTRUJTE SE ZDE - v poznámce uveďte, o který druh cvičení máte zájem.

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE