Naše nejžhavější novinky a aktuality

     
   
     

Srdečně zveme na JéÁčkový VÁNOČNÍ VEČÍREK - FIT DAY s vůní Adventu - tradiční, výběr ze šesti lekcí, tvoření, svařák, dobrůtky, prodej adventní výzdoby - 23.11. od 14.00 hod.
Pro milovníky jógy máme připravenou jednu prodlouženou páteční lekci - Harmonizační páteční JÓGOVÁNÍ s Katkou Postlovou 29.11. - 17.30-19.00, jóga, vůně, čajíček.
Dárek pod stromeček? Pro naše klientky splněný sen, vánoční poukázky jsou připraveny, stačí jen doplnit jméno! Můžete darovat lekce v libovolném počtu či hodnotě, akce se cvičením, víkendový pobyt, pobyt se cvičením u moře. Stačí zavolat, napsat nebo rovnou zajít k nám na recepci.
Přidáváme ADVENTNÍ a VÁNOČNÍ akce se CVIČENÍM, je z čeho vybírat!
Nová lekce JUMPINGU - čtvrtek od 19 hod. s naší novou lektorskou posilou Verčou Voskovou!
PLAVBA LODÍ PO STŘEDOMOŘÍ s JÓGOU - aktuální novinka! Kajuty rychle mizí, akční cena časově omezená, pište!
Kdo by nechtěl mít pružné tělo bez bolesti zad? Vyberte si z naší široké nabídky lekcí JÓGY, a pokud si nevíte rady, zavolejte, poradíme.
Nepřehlédněte nové akce, aktuálně vypsané Cvičení u moře - řecký ostrov Kos v červnu, skvělá cena - kouzelné místo - super program! Neváhejte s přihlášením, kapacita není velká! Plavba jachtou po Jadranu se cvičením -1- zážitková plavba, každý den v jiném přístavu, koupání v křišťálově čisté vodě, chorvatské domácí speciality, šioká nabídka cvičení. Cvičení u moře - Itálie - Villaggio San Francesco - prázninový týden, cvičení s různýni lektory, v době cvičení program pro děti - krásné místo, skvělé zázemí, výlety. V září pro vás máme lahůdku Cvičení u moře - SARDINIE - Itálie!
Jarní akce se cvičením jsou vypsány, přihlášky se jen sypou, tak to nepropásněte!
Máme za sebou krásný cvičební víkend a již nyní si můžete zajistit místečko na víkendu na tomto krásném místě v roce 2020  Wellness víkend s Jógou a lekcemi Body&Mind na Zámku Lužec****, brzy uvidíte ve fotogalerii.
Přijmeme NOVÉ LEKTORY/LEKTORKY do našeho týmu! Zajistíme komfortní prostředí, moderní vybavení, rodinnou atmosféru, propagaci.
Nepřehlédněte naše lekce pro těhotné - Gravidjóga - jóga pro těhotné Cvičení pro těhotné a po porodu, tato lekce probíhá pod vedením porodní asistentky.

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace