Naše nejžhavější novinky a aktuality

     
     
     

Celý tým Pohybového studia J&A přeje všem našim klientům a přátelům v Novém roce především pevné zdraví, pohodu a hlavně stálou radost z pohybu. Děkujeme za přízeň po celý loňský rok a moc se na Vás opět těšíme v roce 2020!

Máte doma neposednou holčičku, která ráda tancuje? Přiveďte ji k nám! Zahajujeme nové kurzy od února: Aerobik pro děti 4 - 7 let - čtvrtek 16 - 17 hod., Junior aerobik pro děti od 8 let - čtvrtek 17 - 18 hod..V průběhu LEDNA si můžete přijít vyzkoušet jednotlivou lekci - jednorázové vstupné 65,- Kč. Začínáme 6.2., přihlašujte dětičky již nyní!
Plníme vaše přání a přidáváme NOVÉ lekce JÓGY! Ve ČTVRTEK se můžete těšit na DOPOLEDNÍ JEMNOU JÓGU od 10 hod. a večerní HATHA JÓGU pro začátečníky od 19 hod. Těší se milá a zkušená jogínka fyzioterapeutka Věrka Draská.
Máme dárek pro naše cvičební nadšence - speciální sérii 20 vstupových permanentek, ke kterým vám věnujeme 3 lekce ZDARMA! Přejeme krásný vstup do NOVÉHO CVIČEBNÍHO ROKU a hodně užitých lekcí u nás ve studiu!
Akce prodeje SPECIÁLNÍCH PERMANENTEK bude 5. - 26.1.!

Oblíbený a osvědčený KURZ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ STOB začínáme 11.2. - úterý 17 - 20 hod., již nyní se můžete přihlásit. V rámci kurzu chystáme novinky, naučíte se správně stravovat, oblíbíte si přiměřenou pohybovou aktivitu, naučíte se zvládat zátěžové situace. Pro absolventy zahajujeme KURZ KROTITELEK KG ve čtvrtek 23.1. - 17.00 - 18.30 hod., udržet váhový úbytek je často obtížnější než zhubnout, využijte podpory skupiny. DOPOLEDNÍ kurz ZDRAVÉHO HUBNUTÍ stále čeká na své zájemkyně a zájemce. Nehodí se vám odpolední čas, pracujete na směny a v odpoledním čase, nebo jste maminka na mateřské dovolené? Využijte naší dopolední nabídky! Na kurzy přispívají zdravotní pojišťovny, využijte této možnosti.

POWER JÓGA pro MÍRNĚ POKROČILÉ v úterý od 19 hod. začíná již 7.1., neváhejte s přihlášením!
Srdečně zveme na lednové akce - Novoroční FIT JÓGA - 17.1., Lednová Kondiční 2 hodinovka s Markétou - 18.1., Workshop Body Groove 26.1. - 10-12, Nedělní DEEP WORK s Ladou - 26.1. - 17.30-18.30 - PÁLÍME VÁNOČNÍ KALORIE! 
Navštivte náš voňavý koutek s kouzelnými drobnostmi pro radost a provonění Vánoc! Éterické a čakrové směsi v rozprašovačích, Bachovy esence, koupelové soli a spoustu dalšího, přijďte přivonět! Aromaterapie, užívání si s vůněmi, udělejte si radost!
Již jsme vypsali termíny prázdninových kempů pro děti, je z čeho vybírat! Vše najdete v Kalendáři akcí.
Důležité upozornění, na akci Cvičení u moře - řecký ostrov Kos zbývají poslední volný pokoj, neváhejte! Pojďte se s námi těšit na léto, nadělte si dárek! Pobyt nás čeká v červnu, skvělá cena - kouzelné místo - super program! Neváhejte s přihlášením, kapacita není velká!
Kdo by nechtěl mít pružné tělo bez bolesti zad? Vyberte si z naší široké nabídky lekcí JÓGY, a pokud si nevíte rady, zavolejte, poradíme.
O prázdninách nás čeká Plavba jachtou po Jadranu se cvičením -1- zážitková plavba, každý den v jiném přístavu, koupání v křišťálově čisté vodě, chorvatské domácí speciality, široká nabídka cvičení. 
Ptáte se po naší specialitce, pobytu s hlídáním dětiček v době cvičení. Letos pro vás máme na první prázdninový týden naplánované Cvičení u moře - Itálie - Villaggio San Francesco - prázninový týden, cvičení s různýni lektory, v době cvičení program pro děti - krásné místo, skvělé zázemí, výlety.
Na září pro vás máme lahůdku Cvičení u moře - SARDINIE - Itálie! Neváhejte, letenky je potřeba rezervovat včas! Ostrovu se přezdívá Smaragd Středozemního moře a mnozí jej přirovnávají k pohádkovému Karibiku. Azurové moře, nádherné pláže, panenská příroda, bohatá historie.Toto spojení činí ze Sardinie dokonalou destinaci pro naši aktivně odpočinkovou dovolenou u moře.
Jarní akce se cvičením jsou vypsány, přihlášky se jen sypou, tak to nepropásněte!
Máme za sebou krásný cvičební víkend a již nyní si můžete zajistit místečko na víkendu na tomto krásném místě v roce 2020  Wellness víkend s Jógou a lekcemi Body&Mind na Zámku Lužec****, brzy uvidíte ve fotogalerii.
Přijmeme DALŠÍ LEKTORY/LEKTORKY do našeho týmu! Zajistíme komfortní prostředí, moderní vybavení, rodinnou atmosféru, propagaci.

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace