Naše nejžhavější novinky a aktuality

     
     
     

FLOWIN - BŘEZNOVÁ AKCE!! K2 HIKING + Flowin - čtvrtek 16-17 hod. s Terezkou - 50 Kč !!! Flowin® vznikl na základě anglického slova „to flow" (plynout), což už napovídá k čemu Flowin slouží. Přijďte se zklouznout, je to zábavné! Funkční práce na aktivaci svalů CORE.

CVIČENÍ u MOŘE - září - Kréta - POSLEDNÍ DVA APARTMÁMY! Skvělá cena při čtyřech osobách v apartmánu, do 18.3. speciální akční sleva i při ubytování ve dvou, pojeďte si s námi prodloužit léto!
Hledáme dvojici nebo jednotlivce na doplnění apartmánu - Cvičení u moře - Chorvatsko - Istrie - Bi Village - 28.06 - 07.07. 2019!!! Přemýšlíte o tomto pobytu, ozvěte se!
Srdečně zveme na další akci - Aprílový kondiční speciál - v sobotu 30.3. 14 - 16 hod. Čeká vás - kombinace K2 Hiking, TRX + další naše oblíbené vychytávky v kruhovém tréninku, -Bodybalance ...dokonalé protažení a masírování nebude chybět! Těší se Marcela Drobná.
Indoor cycling = zábava i příprava na letní sezónu - zveme vás na novou lekci se sympatickou lektorkou Petrou Ženíškovou.
Přijmeme NOVÉ LEKTORY/LEKTORKY do našeho týmu! Zajistíme komfortní prostředí, moderní vybavení, rodinnou atmosféru, propagaci.
Registrace na PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY spuštěna!
Další NOVINKOU v rozvrhu je lekce FUNKČNÍ TRÉNINK ve středu od 16 hod. s lektorkou a studentkou fyzioterapie Karolínou Voltovou.
Nová lekce - Bodybalance v neděli od 19.30, přijďte se na závěr týdne protáhnout, doporučujeme spojit s předcházející do dvouhodinovky!
Další nové lekce - K2 Hiking + TRX v úterý od 18 hod. a K2 Hiking + Flowin ve čtvrtek od 16 hod.
OSLAVU nebo TEAMBUILDING - u nás můžete zažít originálně! Objednejte si u nás akci ušitou na míru.
Plavba jachtou po Jadranu se cvičenímnikátní ojedinělá akce, speciální cvičební program, možnost vyzkoušet kajaky, paddlboardy, koupání v křišťálově čisté vodě, stranou od ruchu civilizace, nádherné přírodní scenérie - ojedinělá cena! Využijte zajímavé ceny a včasného přihlášení, tohle je dovolená snů!
Připravujeme zajímavé novinky, sledujte AKTUALIZACE!

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace