Naše nejžhavější novinky a aktuality

Den pro zdraví 1 01PILATES ROLLER 2 Pilates Clinic Method
Masážní pondělky Joga pro děti baner 29186714 1678236242257118 6533109903957950464 n
NOV LEKCE pondl power mala 012Fit dance 
Dovolená se cvičením u moře - Itálie - Caorle - Prodloužení možnosti přihlášení za zvýhodněnou cenu! ... čtěte více
NECHTE SE HÝČKAT! Využijte našich masážních pondělků, při březnové návštěvě obdržíte DÁREK NA UVÍTANOU. Objednávejte se na tel. 603 737 272, jemné ruce naší masérky jsou tu pro vás. Vybírat můžete z široké nabídky odborných masáží, vše najdete ZDE 
Stále přidáváme nové lekce!
Pravidelný ROZVRH LEKCÍ najdete zde. U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme.
Jarní novinky: PLOCHÉ BŘÍŠKO - pondělí 15.45 - 16.45 hod. s Katkou Brabcovou, KRUHOVÝ TRÉNINK - pondělí 18.30 - 19.30 hod. s Madlou Purkartovou, PILATES CLINIC METHOD - úterý 17 - 18 hod. s Katkou Melišovou, JÓGA pro DĚTI - úterý 17-18 hod. se Stáňou Boškovou, FIT DANCE - úterý 18 - 19 hod. s Katkou Melišovou, JÓGA pro PEVNÉ TĚLO - úterý 19 - 20 hod. se Stáňou Boškovou, PILATES ROLLER - s využitím masážního válce - středa 19 - 20 hod. s Katkou Melišovou, PILATES BALL - čtvrtek 17 - 18 hod. s Janou Horálkovou od dubna
NOVINKA od března - PILATES CLINIC METHOD s Katkou Melišovou v ÚTERÝ od 17 hod.
Pilates Clinic Method® je cvičení zaměřené na zlepšení držení těla se zapojením hlubokých svalů. Vychází z nejnovějších poznatků z oblasti fyzioterapie a lékařské rehabilitace. Formujete si ladné křivky a zároveň kompenzujete neduhy sedavého způsobu života, předcházíte bolestem zad a celého pohybového ústrojí. Určitě přijďte vyzkoušet, těšíme se!
Víkendové akce se cvičením:
DEN PRO ZDRAVÍ a pro radost - 14.4. - 14 - 18 hod. - pro všechny bojovnice s kg, vyznavače zdravého pohybu. Inspirativní odpoledne s bohatým cvičebním programem, čtyři cvičební lekce, které zvládne každý. Dále vás čeká občerstvením a povídáním na téma celulitida. Pro všechny připraven ZDRAVÝ DÁREK!
Změna termínu, věříme, že bude vyhovovat všem dosavadním zájemkyním, děkujeme za pochopení.
SALSA ladies styling
Máme pro vás další žhavou novinku! Nejoblíbenější latinsko-americký tanec salsu se máte šanci naučit od základů, zároveň formovat postavu, zlepšit držení těla a užít si skvělou muziku.
Stále se můžete přidat nebo vyzkoušet jednotlivou lekci, úterý 19.00 - 20.15 hod.
Polední kondička!!!!
Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Jste student a máte přes poledne volno? Jste maminka na mateřské a tento čas Vám i děťátku vyhovuje? Máme pro Vás - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! I na tuto lekci platí studentská sleva a hlídání malých dětí zajištěno! Rezervace na tel. 731 084 674, těšíme se!
JÓGA PRO DĚTI
Další březnovou NOVINKOU budou lekce pro předškoláky - JÓGA PRO DĚTI ve věku 4-6 let jógové začátky formou hravou s certifikovanou lektorkou Stáňou Boškovou.
Od dubna bude pro děti připraven kurzv březnu od 20.3. bude možnost si cvičení vyzkoušet. A ani rodiče v době jógování dětiček nepřijdou zkrátka na výběr je dynamická lekce DEEP WORK s Ladou nebo nová protahovací lekce PILATES CLINIC METHOD s Katkou Melišovou (čímž prozrazujeme další z březnových novinek), každopádně zahálet nemusíte a můžete jít dětem příkladem.
Relaxační pobyty u moře se cvičením
Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením:
08.06. - 19.06 – Řecko – Ammoudia 
29.06. - 08.07. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena prodloužena!!! Využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení, atraktivní program pro děti i dospělé. Začátek prázdnin, využijte státních svátků k aktivní dovolené!
20.07. - 29.07. – Fitloď – Plavba jachtou Silva po Jadranu se cvičením 
06.09. - 17.09. – Řecko - Chalkidiki 
Neváhejte s přihlášením, místa se rychle plní!
Aerobic pro děti
CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ je určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15:15 hod nebo ve středu od 16:00 hod, lze i oba dny.Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně zábava v kolektivu. DĚTIČKY se učí rytmickému pohybu formou her, říkanek, napodobováním. Lekce vedou zkušené lektorky s vřelým vztahem k dětem . Motivací pro děti je i závěrečné vystoupení pro rodiče a přátele.
Přijďte vyzkoušet jednotlivou lekci, těšíme se na všechny děti!
Víkendy se cvičením
Pojeďte s námi relaxovat, srdečně vás zveme: 
20.04. - 22.04. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a Šumava přímo láká k procházkám.
18.05. - 20.05. - VÍKEND s JÓGOU a lekcemi BODY&MIND na krásném místě uprostřed přírody s nádechem historie - hotel Klášter Teplá. Čeká vás jógování, chi-toning, bodybalance, pilates, meditace, masáže...cvičení za příznivého počasí venku.
Vše najdete v kalendáři akcí, těší se lektoři studia i hosté.

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »