Naše nejžhavější novinky a aktuality

     
     
 
Přijmeme NOVÉ LEKTORY/LEKTORKY do našeho týmu! Zajistíme komfortní prostředí, moderní vybavení, rodinnou atmosféru, propagaci.
Zveme na mimořádnou DOPOLEDNÍ lekci JUMPINGU s Míšou v úterý 22.1. od 9.00 hod, doražte, můžeme z toho udělat tradici!
Oblíbené a hlavně účinné Kurzy zdravého hubnutí začínají od února - úterý odpoledne, čtvrtek dopoledne, neváhejte s přihlášením, místa se plní! Naučíme vás sestavit si zdravý a chutný jídelníček, přiměřený pohyb, a hlavně vše bezbolestně a s úsměvem! Tohle opravdu funguje, podívejte se na příběhy našich klientek!
Chcete se citit dobře a mít tělo bez bolesti? Zimní KURZY POWER JÓGY pro začátečníky i mírně pokročelé jsou již vypsány, nezapomeňte si včas rezervovat místo. 
CVIČENÍ u MOŘE - ideální kombinace relaxace - MOŘE a POHYB!  Akční ceny prodlouženy do konce ledna, využijte! Červnový pobyt je již obsazený, na dalších zbývá několik volných míst, atraktivní lokality, široká nabídka lekcí cvičení.
Nyní využijte možnosti nákupu zvýhodněné permanentky na 20 vstupů, z nichž máte 3 VSTUPY ZDARMA!
Novinka - MAMINKY v KONDICI - cvičení pro získání kondice pro maminky, dětičky mohou být v sále s mankou, větší mají zajištěno hlídání v herničce s hlídací tetou.
Další nové lekce - K2 Hiking + TRX v úterý od 18 hod. a K2 Hiking + Flowin ve čtvrtek od 16 hod.
OSLAVU nebo TEAMBUILDING - u nás můžete zažít originálně! Objednejte si u nás akci ušitou na míru.
Plavba jachtou po Jadranu se cvičenímnikátní ojedinělá akce, speciální cvičební program, možnost vyzkoušet kajaky, paddlboardy, koupání v křišťálově čisté vodě, stranou od ruchu civilizace, nádherné přírodní scenérie - ojedinělá cena! Využijte zajímavé ceny a včasného přihlášení, tohle je dovolená snů!
Připravujeme zajímavé novinky, sledujte AKTUALIZACE!

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662