Naše nejžhavější novinky a aktuality

     
     
 
Pravidelný rozvrh najdeteZDE. Máme pro vás připraveny oblíbené lekce i novinky, těšíme se na vás! Sledujte aktualizace, stále přidáváme nové lekce.
Dopolední a polední lekce s hlídáním dětí - během všech dopoledních i poledních lekcí je u nás zajištěno hlídání dětí!
Nepřehlédněte blížící se akce se cvičením - Listopadová kondiční 2 hodinovka s Markétou, čeká vás Funkční trénink, Bodybalance a důkladné protažení, - Advent ťuká na dveře aneb Odpoledne plné pohybu, tvoření a chutí - opravdový předadventní cvičební a tvořivý svátek s vůní a chutěmi Vánoc, vybírat můžete z rozmanité nabídky lekcí.
Přidáváme lekci Polední Pilates v pondělí od 11.30 hod. s Michaelou a lekci Jumpingu v úterý od 15.30 s Alčou! 
V podzimních dnech je krásné plánovat výlety za sluníčkem - Cvičení u moře 2019 - pokochejte se naší nabídkou a neváhejte s přihlášením, akční ceny, krásné lokality, výborný nápad na dárek!
Novinkou v naší nabídce jsou víkendové semináře HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE pro ženy, termíny na rok 2019 jsou již vypsány. Vřele doporučujeme, naučíte se velmi účinnou sestavu pro domácí cvičení. Opakovací pravidelné lekce pro absolventky probíhají v pátek 1 x 14 dní. Více podrobností najdete zde.
OSLAVA na KLÍČ s PROGRAMEM pro malé i velké! Každý se občas ocitne v situaci, že musí uspořádat oslavu. Existuje mnoho různých příležitostí, které se svými nejbližšími chceme oslavit, děti program na své oslavě přímo vyžadují. Neváhejte se na nás obrátit! Připravíme tematickou pohybovou zábavu, podrobnosti zde
Opět zařazujeme lekci CVIČENÍ pro RODIČE S DĚTMI ve STŘEDU od 10 hod, těšíme se na dětičky ve věku cca 1,5 - 3 roky s dospělým doprovodem!

 

 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662