Jemná jóga

Přidáváme NOVOU LEKCI - JEMNÁ JÓGA ve čtvrtek 19-20 hod.

Lekce pomalého klidného cvičení se snadným, nenáročným průběhem. Lekce je plná jednoduchých protahovacích ásan, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a dle možností výdrž v každé pozici. Mezi pozice jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky.

Lektorka Štěpánka Voglová, zkušená, milá a usměvavá lektorka a masérka.

Další lekce JEMNÁ JÓGA je pro vás připravena ve středu 16-17 hod. s lektorkou Katkou Postlovou.

Lekce začínají zklidněním a uvolněním celého těla, následuje dynamické praktikování ásan a pozdravů slunce v souladu s dechem. V průběhu cvičení se naučíte dechovou techniku pránájáma udžájí, díky níž se váš dech a jednotlivé ásány sesynchronizují a umožní vám plynulé a hladké cvičení. Závěr lekce je věnován dechovým a meditačním technikám.

Přijďte vyzkoušet tuto lekci vedenou nasí novou lektorkou, Katkou Postlovou, vyškolenou v Indii.

Podvečerní jemná jóga

... pro pružné svalstvo a vyrovnanou mysl ...

"V jemné jógové hodince spojíme to nejdůležitější, co máme, náš dech s jednotlivými častmi těla. Proplujeme ásanami tak, aby došlo k celkovému uvolnění, posílení. Svíčky, jemná hudba a vůně, i to patří k józe. Věřte, bude nám hezky. :-)"

Lekce má snadný nenáročný průběh s pomalým a klidným cvičením. Začíná relaxací a přes průpravné cviky se přejde k jednoduchým protahovacím ásanám, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a dle možností výdrž v každé pozici. Mezi pozicemi jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky. Součástí každé lekce jemné jógy bývá i delší závěrečná relaxace.

Pro koho je cvičení vhodné
Je vhodné téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. Je dobrou alternativou lekcí pro začátečníky i pro seniory. Každý cvičí dle svých možností. V případě zdravotních potíží je důležité o nich informovat lektora.

Jemná jóga je v podstatě Hathajóga, přičemž využívá její jednodušší ásány a blahodárné působení na celé tělo s minimální námahou.

NEDĚLE - 17.30 - 18.30 hod.

Lektorka Zuzka Hálová, Eva Hrubá, Štěpánka Voglová a Věra Draská

Eva H. -  1. a 28.6.

Štěpánka - 14. a 21.6.

 

 

 

Více z této kategorie: « Pilates Jóga pro děti »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace