Kruhový trénink, Kondiční trénink

Kruhový trénink
Moderní tréninková metoda, která reaguje na speciální požadavky žen pro fitness trénink. Lekce, které vedou naše zkušené lektorky, jsou díky variabilitě pomůcek a cvičebních stylů mimořádně zábavné a efektivní. Cvičí se s vahou vlastního těla, ale také s moderními pomůckami pro funkční trénink - bosu, step, fit ball, lehké i těžší činky, posilovací gumy, flowtonic, flowin, expander atd. Využíváme i spinningové kolo a trampolínku.

Postupně procházíte přes cca 10 stanovišť v pravidelném intervalu + krátká pauza na změnu stanoviště. Pravidelným cvičením získáte nejen pěknou postavu, ale i pružnost a dynamiku, jak při sportu, tak v běžném životě. Zaměřujeme se na problémové partie-břicho záda, stehna, hýždě. Instuktorka hlídá nejen správné provedení cviků, ale i tempo, které je ideální pro pálení tuků.

- střídáním cardio cviků a posilovacích prvků spalujeme a zároveň posilujeme hluboké svaly

- získáte nejen štíhlejší a vytvarovanou postavu, ale také sílu, kondici, vytrvalost

- budete se cítit skvěle

LEKCE JSOU VHODNÉ I PRO MUŽE

ČTVRTEK - 16 - 17 hod - lektorka Alena Rauová.

PÁTEK - 17.30 - 18.30 hod - lektorka Alena Rauová. 

KONDIČNÍ TRÉNINK
Kvalitní zahřátí, procvičení celého těla (a to i takové svalové partie, které v běžné činnosti moc nezapojujeme) důkladné protažení a především nespadnout do stereotypu!!!

Díky vždy originálně sestavené struktuře tréninku, nebudežádný trénink stereotyp. Hodiny se skládají jak ze silových částí (TABATA, FITNESS posilování s pomůckami) tak z kondičních (BĚŽECKÁ ABECEDA, HIIT TRÉNINK, CARDIO) a jejich různé kombinace. Výsledkem jsou hodiny založené na spalování tuku/ rýsování postavy/ nabírání svalové hmoty nebo jejich kombinace.

ÚTERÝ - 19 - 20 hod - lektorka Míša Chlupsa.

Změny a záskoky v pravidelném rozvrhu!!!

 

Více z této kategorie: « K2 hiking Piloxing »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662