Kurzy zdravého hubnutí

Účastnice podzimních kurzů statečně přestály nástrahy Vánoc a Silvestra, odhodlaně pokračují v nastoleném režimu a radují se ze změn ve svém životním stylu.

Již nyní se můžete přihlásit do zimního KURZU ZDRAVÉHO HUBNUTÍ.

Zbývá několik volných míst, proto neváhejte!

Nový kurz zahujeme 6.2. 2018! Zahájení kurzu je posunuto!

Kurzy budou probíhat tradičně v úterý 17 - 20 hod.

Místo si můžete rezervovat na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 605 529 662. Neváhejte, kurz se začíná plnit.

Samozřejmě chystáme i dopolední kurz, záhájení tohoto kurzu bude 8.2. 2018 - tento kurz probíhá ve čtvrtek 9.30 - 12.30 hod.

Zároveň pro absolventky kurzů (i dřívějších) nově otevíráme pokračovací kurz - KROTITELKY kg - čtvrtek 17.30 - 19.00 hod. od 18.1., přidejte se k odhodlanému kolektivu :).

Náplní kurzu KROTITELEK kg bude redukční pohybová aktivita - opět vyzkoušíte různé styly), kontrola váhy a pokaždé "hubnoucí vychytávka" v podobě domácího cvičení, receptu, novinky v oblasti zdravého životního stylu.

lekce - úterý 9.1. a čtvrtek 18.1. - cena 80,-Kč/lekci
čtvrtek 8.2. - 24.5. - 17.30 - 19.00 hod., červen dle domluvy - cena - 1.600,- Kč.

Kurz hubnut a Krotitelky kg
Hubneme zdravě, s rozumem a trvale. A co je důležité - bez dalších podpůrných prostředků!!!
- Máte kila navíc?
- Vyzkoušeli jste již všemožné metody, jak zhubnout?
- Nepomohl vám ani "drahý" výživový poradce?
- Nebo jste třeba jen krátkodobě nespokojené se svou postavou po mateřské, po pár letech sedavého zaměstnání?

Pokud se vás tato problematika týká, jsou tyto kurzy určeny právě Vám. Kurzy jsou vedeny podle metodiky PhDr. Ivy Málkové, zakladatelky společnosti STOB - Stop obezitě

00005
- kurz pro všechny, pro které je schůdné absolvování kurzu v dopoledních hodinách - pro ženy pracující v odpoledních hodinách, pro ženy v důchodu, pro ženy na mateřské dovolené (hlídání dětiček případně zajistíme) Zkrátka pro všechny, komu vyhovují dopolední hodiny. Kurz bude zahájen při dostatečném počtu účastníků, proto neváhejte s přihlášením. Věříme, že vás naše nabídka zaujme a rozšíříte řady spokojených absolventek. 12 lekcí, které změní vaši postavu, ale i přístup k životu.

- Čeká vás 12 týdnů skupinových terapií se cvičením.
- Přiměřený pohyb se pro vás stane samozřejmostí.
- Velmi výhodná cena: 2.390 Kč (12 x cvičení, 12 skupinových terapií).
- Cena je konečná, nebudeme vás nutit do žádných potravinových doplňků.
- Jídelníček je založen jen na přirozeném stravování!!!

Nebudeme Vás nutit k žádné dietě, strádání, ale ani neslibujeme žádné zázraky ani rychlá řešení. K trvalému zhubnutí vede jediná cesta - snížit energetický příjem (příjem potravy) a zvýšit výdej (pohyb). Tento přístup je prověřen mnoha účastníky kurzů snižování nadváhy a vychází z praktických zkušeností. Všichni totiž dělají podobné chyby - problém s kily začíná v hlavě, v nevhodných návycích.

Hubnutí ve skupině je velmi důležité pro vaši psychiku. Všichni mají stejný problém, všichni mají stejný cíl. Vzájemná podpora kolektivu je velmi motivující a pomůže vám vytrvat.

Jak základní kurzy probíhají?

- Čeká Vás 12 týdnů skupinových terapií a cvičení.
- V teoretické části se zaměříme na vytváření vhodných stravovacích návyků a odbourávání zlozvyků, z kterých nadváha vzniká.
- Pohybová aktivita je přizpůsobena osobám s nadváhou (kalanetika, bodyforming, pilates, power jóga, bosu - posilovací lekce, také Zumba pro začátečníky, vyzkoušíte si také K2 HIKING program).
- Naučíme vás, jak používat měřiče tepové frekvence, zaměříme se na výpočty spálených kJ při cvičení.
- Při teoretické části budeme sledovat nejen váhu, ale i množství tuků v těle pomocí speciálního přístroje.

NOVINKA - měření klidového metabolismu a analýza skladby těla.

Kurz obsahuje program na 12 týdnů, který vás povede k rozumné redukci váhy. Oproti jiným metodám hubnutí se nezamýšlíme pouze nad tím, co máte jíst, ale také jak docílit toho, abyste splnili svá předsevzetí a nacvičili si vůli. Pomůžeme Vám řešit nevědomé jedení u televize, při nervozitě, nudě, dojídání zbytků, vaření pro dospívající děti, rychlý oběd na pracovním stole. Získáte rady, jak zvládat oslavy, neodbytné babičky, jak si uvědomit své vlastní negativní myšlenky a předsudky - to jsou věci obvykle opomíjené, přesto však pro hubnoucí víc než důležité.

Tato metodika vás nebude ochuzovat o požitek z jídla, ale měla by postupně pozměnit vaše stravovací a pohybové návyky tak, aby vás přivedla nejen k trvalým váhovým úbytkům, ale i ke zvýšení kvality života. Kurz obsahuje i velmi pozitivní kapitoly - jak přijmout své tělo, jak mít rád sám sebe, jak spokojeněji žít - a neocenitelné rady, jak si váhové úbytky udržet.

Máme pro Vás připravené velké množství tipů, jak správně a zdravě jíst, jaké potraviny vybírat, jak ušetřit energii při přípravě pokrmů, jak si sestavit jídelníček.

Seznámíte se s novou výživou pyramidou pro redukci váhy a s nejnovějšími trendy, dozvíte se i odpovědi na otázky, které vás možná dřív netrápily: Jsou vhodné potravinové doplňky, vitaminy? Jak si správně vybrat? Co je to vláknina, glykemický index? Jsou některé tuky zdravé? Jak se vyznat v informacích na obalech potravin?

Nedílnou součástí kurzu je i výběr a doporučení vhodné pohybové aktivity, vyzkoušíte nejrůznější pohybové formy v rámci našeho studia. Dozvíte se, jak nejlépe spalovat tuky, jak správně formovat postavu, jak předcházet únavě a bolestem pohybového aparátu. Poznáte blahodárné působení pohybu na své psychické vyladění, na zvládání a rozpouštění stresu.

Vše probíhá v příjemném klubovém prostředí pod vedením školených lektorek, ale především v kolektivu lidí, které spojuje společný problém.

Obezita znamená nadměrné ukládání tuku v těle. Pro zjednodušení se však k posouzení obezity používají různé indexy vycházející jen z tělesné výšky a váhy. Dnes je nejvíce používaný index tělesné hmotnosti BMI (Body Mass Index).

DOPORUČENÉ LEKCE ZAMĚŘENÉ SVOU NÁPLNÍ PŘI REDUKCI VÁHY

K2 Hiking, indoor cycling redukční, KRUHOVÝ TRÉNINK, PILATES...Tyto lekce jsou vhodným doplněním pohybové aktivity pro účastníky i absolventy základních i pokračovacích KURZŮ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ. Ale samozřejmě i pro ostatní zájemce, kteří chtějí redukovat svoji tělesnou hmotnost.

K2 Hiking program - skupinové cvičení na chodících trenažérech za doprovodu motivující hudby.

INFORMUJTE SE U SVÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY NA MOŽNÉ PŘÍSPĚVKY NA KURZY STOB!!! pro naše Pohybové studio J&A v Plzni, U Trati 33.

Změny a záskoky v pravidelném rozvrhu!!!

Dopisy našich klientek
Přečtěte si ohlasy úspěšných klientek našich kurzů! Může to být pro Vás ta správná inspirace.
Jiřina Langová
Marie Trojanová
Jana Pechanová

Recepty našich klientek
Jak přizpůsobit stravu? Možností je mnoho. Pro inspiraci předkládáme vyzkoušené recepty našich klientek.
Snídaně
Kuřecí kousky s dýní a rajčaty
Pomazánky
Cizrna v akci
Kuřecí směs s cuketou a dýní
Rýže a kuřecí směs
Dýně
Kuskus
Špagety s tuňákem

Podívejte se, jakých viditelných úspěchů dosáhly absolventky našich kurzů! Může to být pro Vás ta správná inspirace.
Úbytek v kurzu
Úbytek v kurzu – 12 kg
Úbytek v kurzu – 10 kg
Úbytek po 2 kurzech – 17 kg
Úbytek v kurzu – 11 kg

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662