Plavba jachtou po Jadranu se cvičením

Plavba jachtou po Jadranu se cvičením aneb FIT LOĎ

Dovolená se cvičením a scénickou plavbou (denně 3-6 hodin podle vzdálenosti) na jachtě Silva podél ostrovů a ostrůvků jižní Dalmácie! Koupání v romantických zátokách, každý večer v jiném městečku na jiném ostrově, nádherné výhledy při přejezdech mezi ostrovy, sluneční lázeň, chorvatské speciality, vínečko, dvakrát denně cvičení - to je dovolená snů :)!

Termín: 20. - 29. 7. 2018 (plavba na oblíbené lodi Silva - 21.7. - 28.7. 2018)
Ještě několik posledních míst! Neopakovatelná atmosféra!

Jachta Silva je motorový dvojstěžník pro max. 28 osob, dlouhý 21 m a široký 6 m, posádka v čele s majitelem lodi kapitánem je čtyřčlenná. Silva je jedním z posledních zástupců tradičních lodí na Jadranu - trabakulů. Kajuty s umyvadlem se nachází v podpalubí a jsou využívané prakticky pouze pro přespání. Na úrovni hlavní paluby je kromě jídelny a kuchyně obsazené vynikajícím kuchařem, ještě kompletní sociální zařízení (4 sprchy s WC a jedno samotné WC). Slunci je možno holdovat na horní palubě nebo při koupání v zátokách, kdy je loď obvykle zakotvená nedaleko od břehu. Pro ty, co v daný okamžik poskytují svojí kůži odpočinek od palčivých slunečních paprsků slouží pak zastínněné sezení u velkého stolu.

jadran 01 jadran 02


Cena: 13.690,- Kč (záloha 1.000,- Kč při přihlášení, 2. záloha 5.000,- Kč do 20.2., doplatek do 10.5.)
Cena zahrnuje: ubytování 2-3 lůžkové kajuty, doprava lodí, strava – plná penze, přístavní poplatky, pojištění Ck proti úpadku, sportovní a doplňkový program, dárečky
Cena nezahrnuje: dopravu z ČR do Omiše a zpět – lze doobjednat bus - 2.300,- Kč, cestovní pojištění (včetně na storno) – lze doobjednat – 235,- Kč/os. a pobyt.

PLÁNOVANÁ TRASA PLAVBY: po romantických zákoutích – Omiš – Trogir – Primošten – Šibenik – Talaščica – Levrnaka – Rogoznica – Pučišča – Omiš
- doporučeno - romantická varianta a zároveň nechybí známá městečka

Pro krásu této trasy je skupinami opakována, věříme, že vás taky nadchne :)

TRASA:
Trasa plavby = termín 21.7. - 28.7.2018
1.den - Omiš - Trogir
Dopoledne nalodění v Omiši, u ústí řeky Cetiny. Poté poplujete podél pobřeží ke Splitu, odpoledne koupání u ostrova Čiovo a navečer doplujete do Trogiru, jehož historické centrum je pod ochranou UNESCO. V tomto městě s romantickými uličkami, desítkami restaurací a cukráren strávíte večer a noc. 

2.den - Trogir - Primošten
Dopoledne poplujte podél pobřeží k Primoštenu. Většinu dne se pak budete koupat, šnorchlovat a slunit v zátokách. Navečer připlujete do Primoštenu, malebného městečka vystavěného na malém poloostrově s pěkným náměstíčkem, kde se často konají večerní koncerty. Krásná vyhlídka od kostelíku, umístěného na nejvyšším místě městečka. I zde je řada cukráren, kaváren, restaurací či vinných sklípků.

3.den - Primošten – Sali (ostrov Dugi otok)
Ráno vyplujete směrem na severozápad, do oblasti mnoha větších i menších ostrovů, během dne se budete koupat v romantických zátokách, navečer připlujete do malého rybářského městečka.

4.den - Sali – PP Telaščica – NP Kornati - Levrnaka

Tento den je věnován romantické plavbě národními a přírodními parky – nejprve poplujete do Parku prirode Telaščica na jižním konci Dugi otoku, poté již vplujete do rozsáhlého souostroví - Národního parku Kornati, kde zakotvíte v krásné zátoce a budete se koupat. V pozdním odpoledni, až odplují výletní lodě, se naše jachta připoutá k malému molu u ostrova Levrnaka a vy budete mít možnost se vykoupat v blízké zátoce s písčitým dnem, či si vychutnat romantiku místa na terase místní hospůdky u pršutu, ovčího sýra a vínečka. Po večeři budete moci vystoupat na vrchol nejvyšší kopce ostrova a z výšky 115 m n.m. si prohlédnout souostroví a sledovat západ slunce. Noc téměř na kotvě můžete využít k nočnímu a rannímu koupání.

5.den - Levrnaka – NP Kornati - Šibenik

Dopoledne poplujete souostrovím NP Kornati, za příznivého počasí podél vysokých skal a poté se vydáte zpět k pobřeží. Během dne se opět budete koupat v opuštěných zátokách a navečer připlujete do Šibeniku, historického centra u ústí řeky Krky.

6.den - Šibenik - Rogoznica

Plavba podél pobřeží k městečku Rozoznica, jako vždy koupání v některé z malebných zátok. Večer a noc v Rogoznici městečka známého svoji vynikající klapou – mužským pěveckým sborem. Při troše štěstí vám tento sbor přijde večer zazpívat až k lodi.

7.den - Rogoznica – Pučišča (ostrov Brač)

Poplujete podél pobřeží a ostrova Šolta, a poté dále k blízkému ostrovu Brač. Budete se dlouze koupat v některé z jeho zátok, abyste v podvečer dopluli do cíle, do přístavu Pučišča na ostrově Brač.

8.den - Pučišča - Omiš

Brzy ráno vyplutí a pak již doplutí přímo do Omiše, cíle plavby. Po snídani se rozloučíte s posádkou a s novými přáteli a plavba skončí.
Ve večerních hodinách odjezd autobusem do Čech.

jadran 03 jadran 04

Stravování: plná penze (Jídlo vynikající a množství k nesnězení! Dalmatské speciality výborně upravené, zelenina, čerstvé ryby..​)

• snídaně je kontinentálního typu = čaj/káva, chléb, máslo, džem/med, sýr/salám/vejce;
• oběd = polévka, hlavní jídlo, salát, chléb
• večeře = hlavní jídlo, salát, dezert/ovoce, chléb.

Cvičení: 2x i vícekrát denně – bodyforming, interval trénink, body workout, kondiční trénink, power joga, pilates, jogalátes, super body, bodybalance, chi-toning, port de bras, fit tréning, joga proti bolestem zad, spirals toning, kruhový trénink
Novinky!!! automasážní techniky, čakrová a energetická joga, hormonální joga, dance, aqua kondička, tabata, power stretch a další

Doplňkový program: meditace, harmonizace čaker, výživové poradenství a další.

Veškerý program je dobrovolný :).

jadran 05 jadran 06

Pokochejte a inspirujte se fotkami z loňské plavby https://www.studiojaa.cz/galerie/foto/item/430-fitlod-plavba-jachtou-po-jadranu-se-cvicenim-21-30-7-2017
V Galerii najdete krásné fotky i z dřívějších ročníků této ojedinělé akce.

Proč právě s námi na Silvu
Unikátní loď, tradiční jadranský typ lodi trabakul – jediná svého druhu, v roce 2014 „oslavila“ rovných 100 let od svého spuštění do vln Jadranu.
Koupání
V průběhu plavby je dostatek času věnováno koupání. Pro zastávky na koupání, ale i šnorchlování či projížďky na kajacích nebo paddlboardu, vybírá kapitán především opuštěné zátoky s křišťálově čistou vodou, stranou od ruchu civilizace. Máte tak příležitost koupat se v místech, která jsou běžně nedosažitelná a poznávat tak dosud nedotčená místa chorvatského Jadranu, pouze ve společnosti dalších "jachtařů"
Ubytování
Po celou dobu plavby ubytování ve 2- a 3-lůžkových kajutách umístěných v podpalubí, s lůžky nad sebou a umyvadlem s tekoucí studenou vodou, 2x centrální klimatizace salonu a chodby ke kajutám, sociální zařízení (5x WC + 4x sprcha s teplou a studenou vodou) na hlavní palubě.

Máte chuť prožít romantickou dovolenou plnou nádherných zážitků, koupání v průzračném moři, různorodého cvičení, dobrého jídla, procházek po romantických místech a přístavech?
Navštívíme nová místa, další krásné přístavy!

PODROBNOSTI K UDÁLOSTI

Datum konání 20. 07. 2018
Konec 29. 07. 2018
Místo konání Chorvatsko
aaaregistrace

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662