Jarní víkend s Jógou a lekcemi Body&Mind v Klášteře Teplá

Krásný víkend s JÓGOU a nejen jógou plánujeme opět na květen!

Velmi rádi vás již po páté srdečně zveme na toto čarokrásné místo a na náš společný romantický JARNÍ VÍKEND S JÓGOU A LEKCEMI BODY&MIND opět do hotelu Klášter Teplá, opět v překrásném prostředí kláštera, krásné okolní přírodě a působivém prostoru na cvičení.

19. - 21.05. 2023

IMG 1778
Romantické místo s nádechem historie v krásné zeleni. Možnosti procházek, relaxace v zámeckém parku, výletů a samozřejmě pestré nabídky cvičení.

Cvičení bude probíhat v krásném barokním sále a vybrat si můžete z nabídky nejrůznějších lekcí:
- joga a její formy: jemná jóga, power jóga, ranní jóga, večerní jógové protažení, zdravotní, terapeutická, jin jóga, fyzio a rehab, fit jóga
- meditace a dechová cvičení, relaxace
- pilates, chi-toning, fasciální protažení
- slow toning, bodybalance, jógalátes

- ukázka obličejové jógy, obličejových masáží, možnost konzultací

V případě příznivého počasí plánujeme cvičení i pod širým nebem.
K vaší dokonalé relaxaci nebudou chybět masáže se širokou nabídkou procedur.

Ubytování: 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a s možností přistýlky
Hotel po rekonstrukci původní budovy je umístěn v komplexu historických budov kláštera premonstrátů v klidném, tichém prostředí, jehož součástí je park s rybníkem. Jedná se o nevšední formu ubytování v 800 let starém klášteře.

hotel0002
Cena:
 2.690,- Kč, záloha 1.500,- Kč při přihlášení, doplatek do 15.4., příplatek za jednolůžkový pokoj - 400,- Kč/os. a víkend
Cena zahrnuje - ubytování včetně snídaně, veškerý program. V ceně není poplatek obci 20,- Kč/víkend, hradí se na místě.

Další stravování je možné v hotelové restauraci s terasou dle vlastního výběru. V případě zájmu budeme organizovat společné večeře. Ale vzhledem k rozmanitosti nabídky a požadavků ponecháme možnost vlastního výběru.

Nabídka hotelu:
V areálu kláštera se nachází park s rybníkem a křížovou cestou. V klášterním rybníku se můžete pokusit chytit rybu, kterou vám rádi připravíme v naší kuchyni. Za klášterní zdí začíná devítijamkové golfové hřiště, kde si přijdou na své jak pokročilí hráči, tak i začátečníci. Před hotelem začíná několik značených cyklistických stezek, které jsou rovněž vhodné pro in-line bruslení.

REGISTRACE ZDE

KLÁŠTER - možnosti prohlídek

hotel003
PROHLÍDKOVÉ OKRUHY:
I. Okruh
Prohlídka s průvodcem zahrnuje knihovnu a výstavu exponátů ze sbírek klášterního muzea.

Budete si tak moci prohlédnout malý a velký muzejní sál, obrazárnu, jejíž součástí je i kompletní sbírka portrétů všech opatů, kteří vedli klášter od 12. až do 20. století
a odkud je možný i pohled do knihovny zhora – z úrovně druhé galerie. Uvidíte pracovnu knihovníka s původním vybavením ze začátku 20. století, čítárnu a hlavní sál klášterní knihovny.
Do prohlídkové trasy není zařazen kostel, protože ten slouží především k církevním účelům. Pokud bude jeho shlédnutí možné, bude vám to oznámeno na místě.
Ve všech vnitřních prostorách kláštera je zakázáno fotografování a filmování.

II. Okruh
Život v barokním klášteře

hotel 004
Poznávací prohlídka v doprovodu průvodce-animátora.

Návštěvníci mají možnost seznámí s tím, jak fungovala řeholní komunita premonstrátů v barokním období, přitom budou procházet všemi podlažími budovy, která byla vystavěna na přelomu 17. a 18. století podle návrhů Kryštofa Dientzenhofera. Prohlédnou si suterén, který sloužil jako hospodářské zázemí. Křížovou chodbu konventu, s dvěma celami, tedy obytné prostory kláštera. Dále kapitulní místnost, která dosud nebyla rekonstruována, klášterní jídelnu s impozantní freskou zobrazující Poslední večeři od malíře Maura Fuchse. Ve formě 3D digitálního modelu je představen nejcennější artefakt klášterních uměleckých sbírek, Hroznatova mísa z poloviny 13. století. V nejvyšším patře kláštera pak nahlédnou do opatova bytu a navštíví takzvaný Modrý sál tedy reprezentační prostor kláštera.

V lokalitě se nabízí mnoho výletních míst - Teplá, Bečov, Loket a mnoho dalších kouzelných míst.

Na krásný víkend s vámi se těší lektorky studia a hosté.

Pro inspiraci si prohlédněte fotky z proběhlé akce v roce 2018 - GALERIE

hotelkladster005


 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE