Salsa Ladies Styling

Všichni chceme s jarem rozkvést, tak proč to nepodpořit krásnými tanečními kroky Připravili jsme pro vás novinku - SALSA LADIES STYLING. Rezervujte si místo v tomto kurzu, informace na tel. 605 529 662. Salsa je tanec plným vášně a ženskosti, ladies styling nas naučí krásné držení těla a probudí v každé z nas krásu ženy. Salsa je tanec plný rytmu a slunce, který vas skvěle naladí a vykouzlí vám úsměv v celém těle. Tanec vytvaruje vaše křivky, zpevní tělo a vyplaví endorfiny, hormony dobré nálady

KURZ - SALSA LADIES STYLING - úterý 19.00 - 20.15 hod. - 13.03. - 29.05. - 10 lekcí - 1.200,- Kč
Kurz jsme již zahájily, ale stále se můžete přidat! Můžete i přijít vyzkoušet jednotlivou lekci! Neváhejte, tanečnice odcházejí s úsměvem na rtech a čistou hlavou :-)!
- jednotlivá 75´ min. lekce - 150,- Kč
- v případě přihlášení do kurzu vám odečteme již proběhlé lekce

Lekcí i případně kurzem vás provede energická, oslňující a zkušená lektorka Natálie Melniková 

Natlka

Salsa je pravděpodobně nejoblíbenějším kubánským tancem. Z hudebního hlediska je salsa složitou směsí historických kubánských tanečních forem, jako jsou son, danzon, guajira, guarachá, mambo, ča-ča, dohromady s kolumbijskou cumbioua portorickou bombou.

IMG 2893

Do tohoto bohatého koktejlu rytmů byla přimíchána energie a vitalita americké hudební scény s její jazzovou a rockovoutradicí. Salsa se dostala do popředí zájmu širší veřejnosti až v 60. letech v USA a snad potvrzením jejího uchycení bylo uvedení filmu Salsa v roce 1988.

IMG 2894

Při tančení salsy je pohyb těla stejně důležitý, ne-li důležitější než samotné taneční kroky. Tance pocházejí z Latinské Ameriky a zejména ty, které pocházejí z Karibiku, jsou výsledkem smíšeného historického vlivu původních obyvatel, španělských kolonizátorů a afrických otroků, kteří sem byli po staletí násilně dováženi. Právě od afrických otroků pocházejí charakteristické bubny a rytmické nástroje ale i vzpřímené držení těla při tanci, které je zcela běžné pro Afričany zvyklé nosit veškerý náklad na hlavě. Proto při tancích s karibskou minulostí, jako je salsa, zůstávají hlava a ramena ve vzpřímené pozici tak dlouho jak je to možné.

aaaregistrace

 

Více z této kategorie: « Zumba Masáže »