Jóga pro děti

Na podzim jsme opět připravili kurz Jógy pro děti. Lekce jsou určeny dětem předškolního věku 4-6 let, ale vzhledem k našemu přístupu, mohou přijít děti mladší i starší, určitě se jim bude líbit.

Lekce budou probíhat v pondělí od 17.00 hod., kurz zahajujeme 17.9..

3. a 10.9. můžete přijít jógování s dětičkama vyzkoušet - UKÁZKOVÉ LEKCE.

Cena kurzu - 1.100,- Kč (září-prosinec), ukázková lekce - 80,- Kč

Jóga je pro děti přirozené cvičení s prožitkem, umožňuje jim zapojit fantazii a také jim přináší objevování a poznání vlastního těla. Jóga je výborným kompenzačním cvičením při problémech s pohybovým aparátem a zároveň prevencí vadného držení těla. Lekce probíhají zábavnou formou, která děti nadchne.


01aaaregistrace

joga002

Lekce jógy pro děti jsou naprosto odlišné od těch pro dospělé. Cvičení jógy dětem přináší radost, pohyb a sebevědomí. Jóga dětem pomáhá lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Jóga učí harmonii. Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti.  Naučí děti odpočívat, rozvíjí jejich fantazii a pomáhá jim čelit stresovým situacím.

Cvičením se děti mohou nenásilnou a zábavnou formou naučit zacházet správně a ohleduplně se svým tělem. Hra je v tomto věku nejpřirozenější a nejčastější činností, protože přináší dítěti uspokojení. Hrou dítě získává řadu zkušeností a učí se novým věcem. Svým herním pojetím přispívá jóga v tomto k sociálnímu rozvoji dětí. Mimo jiné učí správným motorickým návykům, vede ke schopnosti uvědomit si uvolnění a napětí, rozvoji kreativity.

joga 01

Děti přijímají jógu v tomto věku velmi spontánně.

Lekce povede certifikovaná lektorka Stáňa Bošková.

Pojeďte s námi na krásný romantický víkend s jógou, wellnessem a dalšími lekcemi Body&Mind, více ZDE

PODZIMNÍ ROMANTICKÝ VÍKEND S JÓGOU A LEKCEMI BODYMIND 2

Více z této kategorie: « Jin jóga Jóga pro pevné tělo »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662