Sportovní aerobik

Hledáte letní prázdninový program pro děti? Máme řešení pro smysluplně strávený čas! Zveme kluky i holčičky na naše příměstské tábory: Příměstský tábor - Parkour a Sportovní hry a Příměstský tábor  - Aerobik a Tanec, tradice, skvělé zázemí, zkušení lektoři a trenéři, spousta prázdninové zábavy!

NÁBOR NOVÝCH DĚTÍ do soutěžních tůmů AEROBIKU, SPORTOVNÍHO Aerobiku a Gymnastiky probíhá stále. Informace u hlavní trenérky na tel. 734 721 006, těšíme se!

Další velmi úspěšnou aktivitou našeho studia je výchova a příprava závodnic ve sportovním aerobiku. Děvčátka závodí jednotlivě, ve dvojicích i mini týmech. Klademe důraz na zdravotní hledisko sportování dětí, přiměřenou zátěž, motivaci a radost z pohybu.

sa2

V současné době se zaměřujeme na gymnastický aerobik, který děti velmi baví a všechny naše závodnice se v letošní sezoně probojovaly na mistrovství ČR.

Podívejte se na atmosféru závodů a naše úspěchy

V současné době probíhá nábor dětí do sportovního, soutěžního i komerčního aerobiku.

Pro informace volejte tel. 734 721 006 nebo pište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., těšíme se! Pro děti máme skvělé zázemí, zkušený a láskyplný tým lektorek, a době cvičení dětí si u nás zacvičí i maminky!

Máme za sebou velmi úspěšnou sezonu završenou třemi tituly MISTR ČR, dvěma tituly VÍCEMISTR ČR a spoustu dalších krásných úspěchů.
Velice všem děkujeme za výbornou reprezentaci, moc gratulujeme všem závodnicím i trenérkám pod vedením hlavní trenérky a choreografky MgA. Adély Hasmanové.

V hodnocení úspěšnosti klubů jsme letos obsadili PÁTOU příčku z cca šedesáti klubů v ČR!

Nábor

Více z této kategorie: « Polední kondička Oslava na klíč »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace