Ranní jóga 

Nově zařazujeme lekci jógy v ranním čase.´

Začněte svůj den s jógou! Vylaďte se do nového týdne příjemným protažením!

Máme pro vás lekce jned ve dvou ranních časech, můžete si vybrat podle svých časových i procovních možností.

úterý - 6.30 - 7.30 hod. - s Katkou

AKTUÁLNÍ ROZPIS LEKCÍ

Začít den den s protaženým i uvolněným tělem a zklidněnou myslí je prostě jiné, než se ráno rychle odbýt a pospíchat za svými povinnostmi. Nejen, že tělo dobře naladíte, ale i vaše tvář se rozjasní. Čím to? Tak za prvé máte ze sebe radost. Překonali jste se a došli na ranní jógu. Vaše mysl je po spánku klidnější, žaludek prázdnější, celý den je teprve před vámi. Žádná tíha ve vás. Můžete tento práh dne zprvu prožít tak, že se obrátíte nejdříve do svého nitra. Procítíte zklidňující harmonii, podpoříte svou vyrovnanost tím, že zanecháte veškeré pracovní i rodinné povinnosti, otevřete dveře pouze prožitku přítomnosti.

Pomalými a jemnými pohyby začneme postupně „probouzet“ své svaly, klouby, šlachy, podpoříte krevní oběh, nervovou i lymfatickou soustavu. Necháme se vést pocity a svými možnostmi. Povzbudíme své tělo jógovými pozicemi tak, abyste mohli svou fyzickou pružnost, sílu a schopnost uvolnění a klidu přenášet i do svých každodenních činností.

Tohle cvičení je pro všechny, kteří se chtějí po ránu rozhýbat a příjemně protáhnout..a mít spoustu energie už od samého rána.

Ranní praxe jemně probouzí tělo, ztuhlé klouby i páteř. Probouzí metabolismus, lymfatický systém a otevírá tělo správnému toku dechu. Rozjasňuje mysl a vítá nás do nového dne

Ranní jóga.... probouzí tělo i mysl ....

- uvolnění napětí a ztuhlosti po dlouhé i krátké noci

- vhodná pro začátečníky i pokročilé

Těší se lektorka Katka Postlová, která absolvovala lektorský kurz jógy v Indii., a zkušená empatická lektorka Vlaďka Procházková.

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE