Cvičení u moře - Řecko - ostrov Kréta 11. - 21.9 2019

Uvolnilo se jedno studio! Neváhejte a pojeďte si s námi prodloužit léto!

Prodlužte si s námi léto na nejjižnějším řeckém ostrově Kréta. Krásné teplíčko, skvělé ubytování, mnoho krásných míst k objevování, pohodové cvičení.

Kréta kraluje Středozemnímu moři, je největším a nejjižnějším řeckým ostrovem. Odděluje Egejské moře od Libyjského a Evropu od Afriky. Táhne se v délce 260 km a největší šířka představuje necelých 60 km. Na pobřeží Kréty, jehož celková délka je asi 1 050 km, se nachází mnoho krásných pláží. Většina vyhledávaných míst je hlavně v severní části, ve které se roviny pozvolna svažují. My vás zveme do letoviska na severozápadní části Kréty - Platanias.

Těšíme se na společné zážitky při poznávání a cvičení! Srdečně zvou lektorky Alena Rauová a Lada Valentová.

Balos Kréta

Klima na Krétě je středozemní s poměrně mírnými zimami a úplně suchými subtropickými léty trvajícími 6 –7 letních měsíců, každoročně bezmála 300 slunečních dnů. Díky své geografické poloze na jihu Vám zaručí teplou a dlouhou slunečnou sezónu od května do konce října. Stálé počasí, nádherná příroda a velké množství historických památek jsou příslibem krásné a plnohodnotné dovolené i těm nejnáročnějším klientům.

Kréta

Letovisko Platanias se nachází v těsném sousedství letoviska Agia Marina. Letovisko Platanias má malé hezké náměstíčko. Úzkými romantickými uličkami je možno vystoupat až nad letovisko, odkud je nádherný pohled na celé pobřeží. Můžete zde navštívit i krásný kostel nebo jednu z kaváren a restaurací, odkud budete mít nezapomenutelný výhled. V porovnání se sousední Agia Marinou je Platanias o něco větší a rušnější a naleznete zde vše, co v letovisku Agia Marina. Pláže jsou písčité, vybavené slunečníky, lehátky a též nabízí vodní sporty.

Chrisselen 1

Penzion Chrisselen - krásný penzion s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) a dětským brouzdalištěm leží v upravené a oplocené zahradě 200 m od široké pláže a 600 m od centra letoviska Platanias. Studia pro 2–3 osoby a apartmány pro 3–5 osob jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, trezorem (za poplatek), klimatizací v ceně zájezdu, TV a balkónem. Součástí zahrady je i dětský koutek, minibar s wi-fi připojením zdarma. V blízkosti penzionu se nachází několik supermarketů.

Cena:
13.990,- Kč při přihlášení do odvolání!  -  později 14.350,- Kč, běžná cena 15.550,- Kč

- při obsazení apartmánu třemi osobami - 13.550,- Kč

- při obsazení apartmánu čtyřmi osobami - 12.690,- Kč 

- při obsazení studia třemi osobami - cena 13.250,- Kč

(záloha 1.000,- při přihlášení, 2. záloha do 4.000,- Kč do 10.3., doplatek do 30.7.)

Cena zahrnuje: leteckou dopravu, transfery na Krétě, ubytování, základní cestovní pojiětění, program cvičení včetně doplňkového programu, dárek od studia

Lze doobjednat rozšířené cestovní pojištění (včetně pojištění na storno) - informace obdržíte při přihlášení.

Možnost dokoupení stravování: večeře 380 Kč/noc, polopenze 480 Kč/noc formou bufetu v hotelu Venus Beach***. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Vzdálenost z letiště: Chania - Platanias 30 km

cvičení

Cvičení: 2 x denně - Jóga - pro zdraví a pro radost, vitální, harmonizující, terapeutická, Power jóga, Pilates - pro všechny, ball, roller, Bodyforming, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Chi-toning, Bodybalance, Interval Body, Aqua acičení, Jógalátes, Pět Tibeťanů, Relaxace, Tabata, Deep Work, Port De Bras - cvičení pro všechny - pro začátečníky i pokročilé.

Možnost zapůjčení auta.

Nejznámější krásné pláže - Elafonissi - pláž s růžovým pískem, Falasarna, Vai, Waikiki a další, místa Matala, Chania, monastiri...

Elafonissi

Výlety:
Ostrov Gramvousa - Ráno odjezd autobusem do Kissamosu, kde se nalodíte. Obeplouvá se ostrov Gramvousa. Na ostrůvku je krátká přestávka, kde si zájemci mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Poté odplouváte k zátoce Balos, kde je volno ke koupání a možnost zakoupení oběda.

Ostrov Santorini - Plavba na vulkanický ostrov Santorini začíná snídaní a krátkým vyprávěním o historii ostrova. Navštívíte ta nejzajímavější místa jako je starobylá vesnice Pygros – Kamari, hlavní město Fira, které leží na samém okraji kráteru, či černou lávovou pláž. Zpáteční plavba je po večeři zpestřena řeckou hudbou a vystoupením folklórní taneční skupiny.

Palác Knossos - Program začíná prohlídkou mínojského paláce Knossos, který je nejvýznamnější archeologickou lokalitou na Krétě. Poté si prohlédnete archeologické muzeum v hlavním městě Herakliu, kde jsou vystaveny nejvýznamnější nálezy z paláců a obytných staveb Knossu, Faestu, Agii Triadi, atd.

Soutěska Samaria - Výlet začíná v náhorní plošině Omalos, odkud je zahájena pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Po 5-6 hod. putování nedotčenou přírodou, kde dosud žijí krétské divoké kozy, trasa končí ve vesnici Agia Roumeli. Lodí se dopravíte do přístavního městečka Sougia, odkud vás autobus přepraví zpět do místa pobytu.


01aaaregistrace

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace