Cvičení u moře - Řecko - ostrov Kefalonie 3. - 13.06. 2019

Pro červnové cvičení u moře jsme vybrali kouzelný řecký ostrov Kefalonie. Tento ostrov učaroval snad každému, kdo ho navštívil a již dlouho slýcháme samé krásné reference. Je nám potěšením pozvat vás na cvičení právě sem.

Pojeďte s námi cvičit na řecký ostrov Kefalonie, který je největším pokladem na modré hladině Jónského moře, často nazývaný jako Odysseovo království.

Momentálně je pobyt plně obsazen, využijte nabídky našich dalších pobytů!

Nespoutaná příroda, křišťálově čisté moře, smaragdově zelené lesy, zlaté pláže, vzrušující scenérie, bezstarostná atmosféra a klid vyzařující z místních obyvatel vytváří dokonalou harmonii tohoto ostrova.

Myrtos 2

Kefalonie je jedním z největších ostrovů v Jónském moři s rozlohou 780 km². Nachází se mezi ostrovy Lefkada, Ithaka a Zakynthos. Hlavním městem ostrova je město Argostoli. Město skýtá náměstíčka vyzdobená sochami. Široké, stromy lemované promenády nabízejí posezení v tavernách a kavárnách, úzké, klikatící se uličky směřující do kopců a žijící přístav.

Ubytování: letovisko Lassi, penzion Zacharula

Penzion ZACHARULA s bazénem (lehátka a slunečníky zdarma) leží 300 m od písčité pláže v letovisku Lassi. Penzion se skládá z několika domečků. V každém z nich jsou 2 studia pro 2–4 osoby, od sezóny 2017 přibyly dva nové domečky kde jsou apartmány pro 3-4 osoby. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem, TV zdarma a klimatizací za poplatek. Rozlehlá zahrada zajištující naprosté soukromí je plná olivových stromů. Nedaleko penzionu se nachází ulice s obchody, tavernami a supermarkety. Do centra hlavního města Argostoli se dostanete cca 30-ti minutovou procházkou (2,5 km) nebo můžete využít autobus, který staví nedaleko penzionu. Vyhlášená pláž Makris Gialos je vzdálena 10 minut chůze od ubytování.

Zacharula

Cena: 11.990,- Kč při přihlášení do 20.12. 2018, později 12. 350,- Kč, (záloha 1.000,- Kč při přihlášení, 2. záloha 4.000,- Kč do 10.3., doplatek do 30.4.) - běžná cena 15.500,. Kč.

Základní cestovní pojištění je v ceně, rozšířené pojištění (včetne pojištění na storno) lze doobjednat při přihlášení - 190,- Kč.

Možnost dokoupení stravování: večeře 400 Kč/noc, polopenze 550 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Vzdálenost z letiště: Kefalonie (letiště) - Lassi 8 km.

Petani

Ostrov je značně rozmanitý a členitý. Východní pobřeží ostrova je přístupnější, zatímco západ ostrova je hornatý a strmý. Kefalonie je jedním z nejhornatějších ostrovů v Jónském moři s nejvyšší horou Ainos měřící 1 628 m. Ostrov nabízí k prozkoumání i takové oblasti, jakými jsou krasové jeskyně a podzemní cesty s vyvěrajícími minerálními prameny. Ve večerních hodinách si můžete v barech či tavernách poslechnout řeckou hudbu. Najdete zde také vzdálená zákoutí, kde si můžete vychutnat klid a pohodu daleko od světel a ruchu městského života.

Možnost zapůjčení auta, zvýhodněná cena při objednání předem.

Avithos

Vyhlášené pláže ostrova: Agia Jerusalem, Alaties, Antisamos, Assos, Avithos, Emblisi, Foki, Kalamia, Lourdas, Myrtos, Paliostafída, Petani, Platia Amos a další.

Cvičení: 2 x denně - Jóga - pro zdraví a pro radost, vitální, harmonizující, terapeutická, Power jóga, Pilates - pro všechny, ball, roller, Bodyforming, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Chi-toning, Bodybalance, Interval Body, Aqua acičení, Jógalátes, , Pět Tibeťanů, Relaxace - cvičení pro všechny - pro začátečníky i pokročilé.

207

Výlety:

Discover Ithaka - Navštivte unikátní a krásou dech beroucí domovinu slavného Odyssea. Trajektem ze Sami poplujete do Piso Aetos. Poté se vydáte výletním autobusem do hlavního města ostrova Ithaka – Vathi. Následně autobusem dojedete do vesničky Stavros, abyste navštívili místní muzeum a ochutnali místní delikátní víno – Rovani. Po zastávce ve Stavrosu budete pokračovat do malebného přístavu Kioni, abyste si zde odpočinuli a dali si výborný oběd a nakoupili si v místních obchůdcích.

Fiscardo Island Tour - Vydejte se autobusem napříč Kefalonií. Navštívíte přístav Fiscardo, vesnici Assos, jeskyně Melissani a Drogarati.

Lodní výlet okolo ostrova Ithaka - Vydejte se na lodní výlet okolo ostrova Ithaka. Navštívíte pláž Marmakas, vesničku Kioni, hlavní město ostrova Vathi či pláž Gidaki.

Okruh lodí po Kefalonii - Vydejte se s námi na lodní výlet po Kefalonii. Uvidíte přístav Sami, jeskyně Melissani, vesničku Fiscardo kde bude čas na oběd a nákupy. Poté poplujete na Agia Sofia a pláž Myrtos, kde bude možnost se vykoupat.

výlet

Plavba na ostrov Lefkada - Nalodíme se v Agios Efimia, poplujeme do jeskyně Papanikoli - druhé největší v Řecku. Poté poplujeme na Spartochori na ostrově Meganisi, kde se nám naskytne dechberoucí pohlad. Následuje plavba modrými vodami ostrova Skorpios patřícímu rodině Aristotela Onasise se zastávkou na koupání. Budeme mít možnost prohlídky městečka Nidri se zastávkou na oběd a nákupy.

Plavba na ostrov Zakynthos - Z letoviska Skala vyplujete na ostrov Zakynthos, kde budete mít jedinečnou možnost zaplavat si v zálivu ztroskotání s nejznámějším vrakem lodi. Navštívíte unikátní „Modré jeskyně“ a užijete si jasnozřivou barvu pobřeží Zakynthosu. Oběd bude v Alykanas, kde bude také možnost nákupů a koupání.

Výlet po ostrově - Poznejte společně s námi nejkrásnější a nejatraktivnější místa ostrova Kefalonia. Nejprve pojedete ke zřícenině hradu Svatého Jiří, kde se v dřívějších dobách nacházelo hlavní město ostrova. Odtud vyrazíte k nejvýznamnějšímu klášteru Svatého Jerásima, který je patronem ostrova Kafalonia a také k továrně, kde se vyrábí místní víno Robola. Návštěva je spojena s prohlídkou továrny a ochutnávkou vína. Dále můžete navštívit jeskyni Drogarati, která ukrývá krápníky staré více než 150 miliónů let (vstupné 4 eura) a Melissani, kde můžete spatřit velkolepou kombinaci přírodních krás, kterými jsou jezero a jeskyně (vstupné 6 euro zahrnuje plavbu lodičkou po jezeře). Oběd si vychutnáte v rybářské vesničce Agia Efimia a následná krátká zastávka nad nejvíce fotografovanou pláží Myrtos, vás zajisté ohromí tyrkysovou barvou moře.

Těšíme se na společné zážitky při poznávání a cvičení!


01aaaregistrace

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace