Cvičení u moře - Chorvatsko - Istrie (Pula) - Bi Village

Na první prázdninový týden (ušetříte jeden den dovolené) vás srdečně zveme do Chorvatska na pobyt se cvičením a naší specialitou - hlídáním malých dětí v době cvičení.

Krásný apartmánový komplex Bi Village je nově vybudovaný turistický komplex poblíž Puly a ostrova Brioni, blízko města Valbandon na silnici do Fažany. Apartmánový komplex byl v roce 2000 vybudován od nuly podle nejmodernějších kritérií. Se svým rozmanitým vybavením, auto kempem, apartmány, bungalovy, upravenou pláží s mnohými možnostmi zábavy na vodě, třemi restauracemi a svými třemi novými bazény, Vaši dovolenou udělá nezapomenutelnou. Nachází se přímo na mořském pobřeží vedle starého rybářského městečka Fažana, naproti národnímu parku - ostrovům Brijuni, obklopený borovým lesem a středomořskou vegetací. Apartmánový komplex Bi Village je vzdálen pouze několik kilometrů od významného turistického, historického a kulturního střediska - města Puly, a díky přírodní kráse a klidu, je ideálním místem pro dovolenou na Istrii.

Termín: 28.6. – 7.7.2019 - odjezd v odpoledních hodinách          

Ubytování:  v challetech a mobilhomech

Mobilhomy - cca 25 m2 - pro 4 osoby – jsou umístěny v zelené zóně, 1 ložnice s manželským lůžkem (130 x 190 cm), 1 ložnice se 2 oddělenými lůžky (65x 190), obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC, terasa se zahradním nábytkem. Mobilhomy disponují klimatizací (za poplatek) a WIFI.

M60 (4 -5 osob – minimální obsazenost 4 osoby) – cca 51 m2 - kuchyňský kout, 2x ložnice pro 2 osoby, příslušenství, terasa nebo veranda, klimatizace (za poplatek). Možnost pátého lůžka. Většinou umístěné kolem bazénu a v blízkosti moře.

 

Cena - 7.990,- Kč - ubytování v mobilhomu

       příplatek - 400,- Kč - ubytování v challetu

       sleva - 800,- Kč - dítě do 4 let s lůžkem

                - 400,- Kč - dítě do 12 let

                - 1.200,- Kč - při vlastní dopravě

Klimatizace - 20 EUR/týden/ap.

Cena za osobu zahrnuje - 7 nocí, autobusovou dopravu, spotřeby energií, povlečení, závěrečný úklid, ručníky, animační programy, služby delegáta, cvičební a doplňkový studiový program, hlídání malých dětí, dárek

Stravování - vlastní nebo polopenze – 2700 Kč / osoba / týden Polopenze: snídaně - formou bohatého bufetu – restaurace u moře, večeře - 3 chodová, první chod, druhý chod a dezert, první den je pevné menu - vývar, jeden chod s masem a dezert, na další dny je výběr vždy ze 3 menu.

Platební podmínky: záloha 500,- Kč při přihlášení, 2. záloha 2.000,- Kč do 26.2. 2019, doplatek do 30.4. 2019

Cvičení: 2 x denně - Jóga - pro zdraví a pro radost, vitální, harmonizující, terapeutická, Power jóga, Pilates - pro všechny, ball, roller, Bodyforming, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Chi-toning, Bodybalance, Interval Body, Aqua acičení, Jógalátes, , Pět Tibeťanů, Relaxace - cvičení pro všechny - pro začátečníky i pokročilé.

Novinky!!! automasážní techniky, čakrová a energetická joga, hormonální joga, dance, aqua kondička, tabata, power stretch.

Doplňkový program: meditace, harmonizace čaker, výživové poradenství a další.

Prostor na cvičení: krytá terasa, u bazenů, na travnatých plochách, na pláži

 

Další možnosti ubytování:

M90 (6 osob) – cca 60 m2 - velmi pěkně vybavené, obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice pro 2 osoby, 2 x příslušenství, terasa, klimatizace (za poplatek), mohou být jednopodlažní nebo mezonetové.

M95 (7- 8 osob, minimální obsazenost je 7 osobami) - cca 77 m2 - velmi pěkně vybavené, obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby, 3 ložnice pro 2 osoby (mohou být manželská lůžka, ale lze i rozdělit), 2 x příslušenství, fén terasa, klimatizace (za poplatek).

Rozmanité sportovní vyžití pro děti i dospělé:

kulečník, volejbal, potápěčský klub, lanové centrum, stolní tenis, pronájem skůtrů, fotbal, házená, plážový volejbal, pronájem jízdních kol, košíková, pronájem vodních rekvizit, tenis, dětská hřiště...

Možnost objednání pojištění - 240,- Kč/os. a pobyt - pojištění léčebných výloh včetně pojištění na storno.

Akci pořádáme ve spolupráci s CK Beluga.

REGISTRACE ZDE

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace