×

Oznámení

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/476

Cvičení u moře - Chorvatsko - Istrie (Pula) - Bi Village

Na první prázdninový týden (ušetříte jeden den dovolené) vás srdečně zveme do Chorvatska na pobyt se cvučením a naší specialitou - hlídáním malých dětí v době cvičení.

Krásný apartmánový komplex Bi Village je nově vybudovaný turistický komplex poblíž Puly a ostrova Brioni, blízko města Valbandon na silnici do Fažany. Apartmánový komplex byl v roce 2000 vybudován od nuly podle nejmodernějších kritérií. Se svým rozmanitým vybavením, auto kempem, apartmány, bungalovy, upravenou pláží s mnohými možnostmi zábavy na vodě, třemi restauracemi a svými třemi novými bazény, Vaši dovolenou udělá nezapomenutelnou. Nachází se přímo na mořském pobřeží vedle starého rybářského městečka Fažana, naproti národnímu parku - ostrovům Brijuni, obklopený borovým lesem a středomořskou vegetací. Apartmánový komplex Bi Village je vzdálen pouze několik kilometrů od významného turistického, historického a kulturního střediska - města Puly, a díky přírodní kráse a klidu, je ideálním místem pro dovolenou na Istrii.

Termín: 28.6. – 7.7.2019 - odjezd v pozdně odpoledních hodinách

                      Přihlašování prodlouženo do 31.1! Hlásit se mohou i jednotlivci!

Ubytování:  v challetech a mobilhomech

Mobilhomy - cca 25 m2 - pro 4 osoby – jsou umístěny v zelené zóně, 1 ložnice s manželským lůžkem (130 x 190 cm), 1 ložnice se 2 oddělenými lůžky (65x 190), obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC, terasa se zahradním nábytkem. Mobilhomy disponují klimatizací a WIFI.

M60 (4 -5 osob – minimální obsazenost 4 osoby) – cca 51 m2 - kuchyňský kout, 2x ložnice pro 2 osoby, příslušenství, terasa nebo veranda, klimatizace. Možnost pátého lůžka. Většinou umístěné kolem bazénu a v blízkosti moře.

 

Cena - 7.990,- Kč - ubytování v mobilhomu

       příplatek - 400,- Kč - ubytování v challetu

       sleva - 800,- Kč - dítě do 4 let s lůžkem

                - 400,- Kč - dítě do 12 let

                - 1.200,- Kč - při vlastní dopravě

Cena za osobu zahrnuje - 7 nocí, autobusovou dopravu, spotřeby energií, povlečení, závěrečný úklid, ručníky, animační programy, služby delegáta, cvičební a doplňkový studiový program, hlídání malých dětí, dárek

Stravování - vlastní nebo polopenze – 2700 Kč / osoba / týden Polopenze: snídaně - formou bohatého bufetu – restaurace u moře, večeře - 3 chodová, první chod, druhý chod a dezert, první den je pevné menu - vývar, jeden chod s masem a dezert, na další dny je výběr vždy ze 3 menu.

Platební podmínky: záloha 500,- Kč při přihlášení, 2. záloha 2.000,- Kč do 26.2. 2019, doplatek do 30.4. 2019

Cvičení: 2 x denně - Jóga - pro zdraví a pro radost, vitální, harmonizující, terapeutická, Power jóga, Pilates - pro všechny, ball, roller, Bodyforming, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Chi-toning, Bodybalance, Interval Body, Aqua acičení, Jógalátes, , Pět Tibeťanů, Relaxace - cvičení pro všechny - pro začátečníky i pokročilé.

Novinky!!! automasážní techniky, čakrová a energetická joga, hormonální joga, dance, aqua kondička, tabata, power stretch.

Doplňkový program: meditace, harmonizace čaker, výživové poradenství a další.

Prostor na cvičení: krytá terasa, u bazenů, na travnatých plochách, na pláži

 

Další možnosti ubytování:

M90 (6 osob) – cca 60 m2 - velmi pěkně vybavené, obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice pro 2 osoby, 2 x příslušenství, terasa, klimatizace, mohou být jednopodlažní nebo mezonetové.

M95 (7- 8 osob, minimální obsazenost je 7 osobami) - cca 77 m2 - velmi pěkně vybavené, obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby, 3 ložnice pro 2 osoby (mohou být manželská lůžka, ale lze i rozdělit), 2 x příslušenství, fén terasa, klimatizace.

Rozmanité sportovní vyžití pro děti i dospělé:

kulečník, volejbal, potápěčský klub, lanové centrum, stolní tenis, pronájem skůtrů, fotbal, házená, plážový volejbal, pronájem jízdních kol, košíková, pronájem vodních rekvizit, tenis, dětská hřiště...

Možnost objednání pojištění - 240,- Kč/os. a pobyt - pojištění léčebných výloh včetně pojištění na storno

REGISTRACE ZDE

Galerie Obrázků

{gallery}476{/gallery}

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662