BODYBALANCE

- klidné cvičení vhodné pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, pokročilosti a fyzické zdatnosti.

BODY BALANCE je lekce spojující posilovací, protahovací a uvolňovací cviky. Dochází k rovnováze mezi svalovými skupinami tak, aby pohybový systém fungoval správně, bez obtíží a bolesti. Využití různých technik cvičení jako jsou balanční techniky, pilates, yoga, power stretch.

NOVĚ od 24.2.!

Neděle 19.30 - lektorka Marcela Drobná

Využíváme rollery, overbally, Fit bally, BOSU, PILATES KRUHY

Cvičení je zaměřené protažení a posílení problematických svalů a svalových skupin a zpevnění středu těla a zeštíhlení postavy.

BodyBalance jsou pomalá protahovací a posilovací cvičení, která se zaměřují na posílení hlubokých svalů břišních i zádových, zlepšení ohebnosti kloubů a na odstranění bolesti zad.

BodyBalance je komplexní cvičení celého těla, kde jsme zaměřeni hlavně na CORE –  svaly hlubokého stabilizačního systému.
 
Pod pojmem CORE si můžete představit hluboko uložené svaly trupu v oblasti hrudní a krční páteře a v oblasti beder, pánve a kyčlí, které jsou namáhány při udržení stability a jsou velice důležité ke správnému držení těla. Mimo CORE se zaměřujeme na stabilitu a vyrovnanost celého těla. Využíváme zdravotní cviky, abychom srovnali bolesti zad, beder, krční páteře a dalších. Nezvedáme těžké váhy, ale vracíme se sami k sobě, k poznávání svého vlastního těla, jednotlivých svalů a jejich možností. Zjišťujeme vlastní hranice, které posouváme dál. 
 
 

Výhody lekce

– vytvarovaný středu těla/břišní partie
– odstranění bolesti zad, krční páteře
– prevence proti problémům s inkontinencí
– načerpání energie
– stabilizace a harmonie svalů celého těla
– zvýšení fyzické kondice
 
  
 
        
 
 
                
 
 
 
 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace