Jin jóga, čínská medicína a aromaterapie

Přijměte pozvání na jarní prožitkový workshop, kde propojíme tři skvělé systémy – jógu, čínskou medicínu a aromaterapii.

sobota 6.4. - od 9.00 do cca 12.30 hod.

Historie čínské medicíny sahá do období před více 5 tisíci lety. Vedle teorie o rovnováze energií jin a jang stojí také na učení o pěti elementech, ke kterým přináleží nejen roční období, konkrétní chutě, vůně, emoční naladění, barvy a potraviny, ale hlavně konkrétní orgány a orgánové systémy.                                                       

Nastává námi tolik očekávané jaro, které přináší svěží a aktivní energii. Podle teorie čínské medicíny k němu patří element dřeva a z orgánů játra, žlučník a žlučové cesty. O tom, jak můžeme jemně, ale zároveň velmi účinně svá játra a žlučník na jaře povzbudit a ozdravit bez drastických půstů a detoxikačních diet, pomocí bylinek a konkrétních potravin, se dozvíte od terapeutky tradiční čínské medicíny p. Venduly Súkeníkové.

    

V praktické části budeme stimulovat energetickou dráhu jater a žlučníku jemnou, jinovou jógou. Meridiány a akupunkturními body budeme stimulovat praxí jógových ásán. Praktickou částí Vás provede lektorka jógy p. Andrea Brabcová.

I aromaterapii lze využít k podpoře dobrého zdraví a kondice. O aromaterapii a praktickém využití esenciálních olejů k tomu, abychom se na jaře cítili dobře a netrpěli nedostatkem energie, nám popovídá p. Monika Vlasáková, zabývající se aromaterapií. Příjemná vůně nás bude provázet během celého dopoledne a olejíčky si budete moci na místě vyzkoušet.

CENA: 450,- Kč při platbě předem / 550,- na místě. Cena zahrnuje občerstvení (káva, čaj, ovoce)

Těšíme se s Vámi na setkání na voňavém semináři plném jarní energie!

REGISTRACE ZDE

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace