Baby Jóga

Speciální rozvrh pro 1. týden v červenci - ZDE Na přání je tu naše nabídka, nezapomeňte na svou rezervaci!
REZERVACE NUTNÁ, ať víme jestli se lekce uskuteční. Moc se na všechny těšíme!

Celoprázdninový rozvrh najdete ZDE, všechny sály jsou příjemně vychlazené!

Ve cvičení se nemusíte omezovat ani v případě, kdy se vám narodilo miminko. Jóga se hodí jak pro vás jakožto ženu po porodu a novopečenou maminku, ale i pro nejmenšího člena vaší rodiny.

I navzdory dnešní hektické době se stále více lidí uchyluje ke zdravému způsobu života, vyhledává duševní pohodu i adekvátní tělesnou aktivitu. Proto je tak oblíbená jóga. Nejen nám dospělým ale dělá moc dobře. Jejích blahodárných účinků mohou využívat i naši nejmenší. Představujeme vám baby jógu!

Mnoho pozitiv pro zdraví ženy

Baby jóga přináší ženám mnoho blahodárných účinků na zdraví. Patří mezi ně právě takové, které ocení žena v době po porodu. Lze zmínit:

  • podporu krevního oběhu
  • posílení svalů pánevního dna a svalů, které byly přetěžovány během těhotenství
  • zvýšení pružnosti těla
  • posílení imunitního systému
  • zvýšení energie
  • zlepšení psychické odolnosti

Navození celkové harmonie

Hlavní snahou prováděných cviků je navodit relaxaci, kterou žena v této náročné době potřebuje, a zároveň strávit velmi příjemný čas s miminkem. Jóga je velmi pozvolná, jemná a citlivá. Miminkům tyto cviky umožňují lépe poznávat vlastní tělo, rozvíjet jeho pohyby a stále se posouvat kupředu. Dochází též ke zlepšení jejich spánku.

Celé cvičení si bere za svůj základ masáže miminek, které byly prováděné v Indii. Jemné cviky spojuje s uklidňujícími a uvolňujícími doteky. Při pravidelném cvičení se zlepší i manipulace rodiče s dítětem. Maminka se snáze na miminko naladí a pozná, co je mu příjemné. Baby jóga tedy přispívá k nalezení rovnováhy ženy, ale i k vytvoření silné citové vazby mezi ní a dítětem.

Důvodem, proč baby jóga vznikla je snaha dopřát dětem psychické uvolnění i vhodnou fyzickou aktivitu již od útlého věku. Toto cvičení podporuje jejich zdravý vývoj a motoriku, posiluje pouto mezi dítětem a rodičem a celkově jejich vztah upevňuje a harmonizuje. Miminkům rovněž přináší nerušený a klidný spánek.

Nezapomeňte si s sebou vzít nějakou hračku či deku, na kterou je vaše dětátko zvyklé. Bude se v novém prostředí cítit lépe.

Jógové podložky a všechny pomůcky pro cvičení máme. Lekce je koncipovaná především na základě pohody a harmonie, vše se přizpůsobuje rytmu děťátka a jeho potřebám. Kdykoliv můžete děťátko nakrmit, přebalit, nechat spinkat. V příjemném zázemí studia je možné po lekci společně posedět a popovídat s ostatními maminkami.

Doporučuje pro děti od 2 měsíců, příp. od 6 týdnů do 9 měsíců.

Lekce připravujeme od září - úterý 11.00 - 45 minut plus

Těší se na miminka i maminky certifikovaná lektorka Alena Rauová.

REGISTRACE ZDE - a na tel. 731 084 674, 605 529 662

A starší děťátko v době Baby Jógy POHLÍDÁME!

 

 

 

Více z této kategorie: « Terapeutická jóga Flowin Slow »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace