Jóga smíchu s Eliškou :)

Speciální rozvrh pro 1. týden v červenci - ZDE Na přání je tu naše nabídka, nezapomeňte na svou rezervaci!
REZERVACE NUTNÁ, ať víme jestli se lekce uskuteční. Moc se na všechny těšíme!

Celoprázdninový rozvrh najdete ZDE, všechny sály jsou příjemně vychlazené!

Připravujeme opět od září!

Smích má ozdravující moc!

Úsměv je ten nejlepší make up každé ženy, dívky i opačného pohlaví. Nic nestojí, často řekne víc než tisíce slov. Se smíchem je to stejné. Říká se, že smích je výborným lékem na zármutek, je to naše nejsilnější zbraň v mezilidských vztazích, která nám otevře všechny dveře a srdce našich blízkých.

Díky intenzivnímu smíchu v bránici alespoň deset minut zaplaví naše tělo vlna hormonů štěstí - endorfiny, dopamin, serotonin, které mají velmi pozitivní účinky na naše zdraví. Hodina Jógy smíchu podporuje metabolismus, cirkulaci lymfatického systému, rozvoj sociálních vztahů, zlepšuje vztahy mezi lidmi, uvolňuje stres a napětí, snižuje deprese, zlepšuje migrény.

Minuta srdečného smíchu se často odborníky srovnává s 10 minutami veslování či běhu, nebo konzumaci desítek tabulek čokolády. :)
Zkrátka po každé hodině odcházím plná energie a s takovou euforií, že bych dokázala lámat skály kdybych chtěla. :D Pokud to chcete sami vyzkoušet a prožít se mnou, stačí si jen rezervovat místo v sálu.

Na hodinu doporučuji pohodlné oblečení a láhev s vodou. Lekce je vhodná pro všechny ve věku 15 - neomezeně, dle toho jak se kdo cítí.:)


Cena lekce 80,- Kč.

Těší se lektorka Eliška Nová :)

REGISTRACE ZDEMgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace