Jóga smíchu s Eliškou :)

Další ukázková lekce! Ta první se velmi povedla :), přijďte vyzkoušet!

ve čtvrtek 16.5. - 17.30 - 18.30 hod.

Smích má ozdravující moc!

Úsměv je ten nejlepší make up každé ženy, dívky i opačného pohlaví. Nic nestojí, často řekne víc než tisíce slov. Se smíchem je to stejné. Říká se, že smích je výborným lékem na zármutek, je to naše nejsilnější zbraň v mezilidských vztazích, která nám otevře všechny dveře a srdce našich blízkých.

Díky intenzivnímu smíchu v bránici alespoň deset minut zaplaví naše tělo vlna hormonů štěstí - endorfiny, dopamin, serotonin, které mají velmi pozitivní účinky na naše zdraví. Hodina Jógy smíchu podporuje metabolismus, cirkulaci lymfatického systému, rozvoj sociálních vztahů, zlepšuje vztahy mezi lidmi, uvolňuje stres a napětí, snižuje deprese, zlepšuje migrény.

Minuta srdečného smíchu se často odborníky srovnává s 10 minutami veslování či běhu, nebo konzumaci desítek tabulek čokolády. :)
Zkrátka po každé hodině odcházím plná energie a s takovou euforií, že bych dokázala lámat skály kdybych chtěla. :D Pokud to chcete sami vyzkoušet a prožít se mnou, stačí si jen rezervovat místo v sálu.

Na hodinu doporučuji pohodlné oblečení a láhev s vodou. Lekce je vhodná pro všechny ve věku 15 - neomezeně, dle toho jak se kdo cítí.:)


Cena lekce 80,- Kč.

Těší se lektorka Eliška Nová :)

REGISTRACE ZDEMgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace