Plavba jachtou po Jadranu se cvičením -2-

Dovolená se cvičením a scénickou plavbou (denně 3-6 hodin podle vzdálenosti) na jachtě Silva podél ostrovů a ostrůvků jižní Dalmácie.

Máme pro vás připraven již další ročník této krásné zážitkové dovolené se cvičením.

Tentokrát ve třech termínech! Zájem o tuto "dovolenou snů" roste, neváhejte s přihlášením!

Koupání v romantických zátokách, každý večer v jiném městečku na jiném ostrově, nádherné výhledy při přejezdech mezi ostrovy, sluneční lázeň, chorvatské speciality, vínečko, dvakrát denně cvičení - to je dovolená snů :)!

Termín plavby -2-    23.7.- 30.7. 2022 s dopravou autobusem 22.7. - 31.7. 2022 - obsazeno, registrujeme náhradníky

Termín plavby -1-   16. - 23.7. 2022 - poslední 4 volné kajuty

Termín plavby -3-   30.7. - 6.8. 2022  - poslední 2 volné kajuty

Opět máme s sebou i masérku, která nás bude hýčkat! (Na všech termínech!)

Jachta Silva je motorový dvojstěžník pro max. 28 osob, dlouhý 21 m a široký 6 m, posádka v čele s majitelem lodi kapitánem je čtyřčlenná. Silva je jedním z posledních zástupců tradičních lodí na Jadranu - trabakulů. Kajuty s umyvadlem se nachází v podpalubí a jsou využívané prakticky pouze pro přespání. Na úrovni hlavní paluby je kromě jídelny a kuchyně obsazené vynikajícím kuchařem, ještě kompletní sociální zařízení (4 sprchy s WC a jedno samotné WC). Slunci je možno holdovat na horní palubě nebo při koupání v zátokách, kdy je loď obvykle zakotvená nedaleko od břehu. Pro ty, co v daný okamžik poskytují svojí kůži odpočinek od palčivých slunečních paprsků slouží pak zastínněné sezení u velkého stolu.

Unikátní loď, tradiční jadranský typ lodi trabakul – jediná svého druhu. Charismatický kapitán, který je zároveň i majitelem lodi a vždy bezpečná plavba. Posádka vždy příjemná a kamarádská.

Unikátní ojedinělá akce, speciální cvičební program, možnost vyzkoušet kajaky, paddlboardy, koupání v křišťálově čisté vodě, stranou od ruchu civilizace, nádherné přírodní scenérie - ojedinělá cena!

jadran 01 jadran 02

 

Cena: 14.200,- Kč (standardní cena 14.990,- Kč a my to pro vás máme i s programem)
(záloha 2.000,- Kč při přihlášení, 2. záloha 5.000,- Kč do 20.1., doplatek do 30.5.)
Cena zahrnuje: ubytování 2-3 lůžkové kajuty, doprava lodí, strava – plná penze, přístavní poplatky, pojištění Ck proti úpadku, sportovní a doplňkový program, dárečky
Cena nezahrnuje: dopravu z ČR do Omiše a zpět – lze doobjednat bus - cenu upřesníme, lze využít i dopravu vlakem nebo autem, případně jakkoliv po vlastní ose, informace na vyžádání poskytneme,  cestovní pojištění (včetně na storno) – lze doobjednat – na vyžádání poskytneme

Plánovaná trasa:

- upřesníme, ale bude jako vždy úžasná :)

Zase poznáme nová krásná místa, přístavy, zátoky...krásné zážitky, cvičení...a jede s námi masérka, ať je relax dokonalý!

V nabídce budou masáže: 

Krk a šíje

Indická masáž hlavy 

Thajská masáž plosky nohy                                                                                                                                                                                                                                        

jadran 03 jadran 04

Stravování: plná penze - Dalmatské speciality výborně upravené, zelenina, čerstvé ryby..​

• snídaně je kontinentálního typu = čaj/káva, chléb, máslo, džem/med, sýr/salám/vejce; mléko, jogurt, vločky
• oběd = polévka, hlavní jídlo, salát, chléb
• večeře = hlavní jídlo, salát, dezert/ovoce, chléb

Cvičení: 2x i vícekrát denně – bodyforming, interval trénink, body workout, kondiční trénink, power joga, pilates, jogalátes, super body, bodybalance, chi-toning, port de bras, fit tréning, joga proti bolestem zad, spirals toning, kruhový trénink. Šnorchlování, vodní kajaky, paddlboardy a všemožné nafukovací radosti, které si dovezete - uplynulý ročník jimi hýřil!
Nebudou chybět automasážní techniky, čakrová a energetická joga, hormonální joga, dance, aqua kondička, tabata, power stretch a další

Doplňkový program: meditace, harmonizace čaker, výživové poradenství a další.

Veškerý program je dobrovolný :).

jadran 05 jadran 06

Pokochejte a inspirujte se fotkami z plavby 2018 https://www.studiojaa.cz/galerie/foto/item/453-fitlod-2018-plavba-se-cvicenim-po-jadranu-21-28-7-2018
V Galerii najdete krásné fotky i z dřívějších ročníků této ojedinělé akce.

Proč právě s námi na Silvu
Unikátní loď, tradiční jadranský typ lodi trabakul – jediná svého druhu, v roce 2014 „oslavila“ rovných 100 let od svého spuštění do vln Jadranu.
Koupání
V průběhu plavby je dostatek času věnováno koupání. Pro zastávky na koupání, ale i šnorchlování či projížďky na kajacích nebo paddlboardu, vybírá kapitán především opuštěné zátoky s křišťálově čistou vodou, stranou od ruchu civilizace. Máte tak příležitost koupat se v místech, která jsou běžně nedosažitelná a poznávat tak dosud nedotčená místa chorvatského Jadranu, pouze ve společnosti dalších "jachtařů"
Ubytování
Po celou dobu plavby ubytování ve 2- a 3-lůžkových kajutách umístěných v podpalubí, s lůžky nad sebou a umyvadlem s tekoucí studenou vodou, 2x centrální klimatizace salonu a chodby ke kajutám, sociální zařízení (5x WC + 4x sprcha s teplou a studenou vodou) na hlavní palubě.

Máte chuť prožít romantickou dovolenou plnou nádherných zážitků, koupání v průzračném moři, různorodého cvičení, dobrého jídla, procházek po romantických místech a přístavech?
Navštívíme nová místa, další krásné přístavy!

Upozornění: Akce není vhodná pro chronické morousy, kverulanty a nesnášenlivce. 

Akci pro nás zajišťuje CK Sargas.

REGISTRACE ZDE

Akci pro nás zajišťuje CK Sargas.

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE