Cvičení u moře - Řecko - ostrov Kos - Kefalos

Pro červnové CVIČENÍ U MOŘE jsme pro ro 2020 vybrali kouzelný řecký ostrov KOS. Tady se nám již několikrát moc líbilo, ale tentokrát zavítáme do úplně jiné části ostrova, na jihozápad ostrova, jsme pro vás vybrali letovisko Kefalos, které  leží na jihozápadě ostrova.

Bonusem zde opět pro mnohé bude půjčení kola, které je na ostrově velmi oblíbeným dopravním prostředkem.

2. - 12.6. 2020Skvělá cena - kouzelné místo - super program! Neváhejte s přihlášením, kapacita není velká!

Prvních 10 přihlášených čeká odměna a první z vás, která přihlásí nejvíc kamarádek, dostane krásnu plážovou osušku!

Kos vás upoutá nejen svými krásnými různorodými plážemi, ale  může nabídnout mnoho historických památek. Ostrov Kos, který leží v jihovýchodní části Egejského moře v těsné blízkosti Malé Asie mezi ostrovy Kalymnos a Nissyros, je po Rhodu a Karpathu třetím největším ostrovem souostroví Dodekanes. jeho délka činí 40 km a nejužší místo měří pouhé 2 km, nejširší pak 11 km. V okolí ostrova Kos jsou další velmi půvabné menší ostrovy jako např. Nisyros a Kalymnos, Pserimos, kam se z ostrova Kos pořádají zajímavé lodní výlety.  

Kromě cvičení vás čekají krásné různorodé pláže, objevování historických památek i přírodních krás, koupání v termálních pramenech, výlety všemi prostředky i směry, povalování s romantickými výhledy na moře, útesy, ostrůvky, vše podle libosti. Pojeďte s námi cvičit i poznat celičký Kos.

Kefalos je klidné letovisko, které vás okouzlí svými písečnými i oblázkovými plážemi, ale i malým ostrůvkem Kastri s kostelíčkem, kde jsou zbytky helénského chrámu. Určitě navštivte pláže v okolí, kde budete v podstatě sami a užijete si koupání a odpočinek bez davů turistů. Celý záliv má délku 3 km. Najdete tu vše, co k dovolené potřebujete, taverny, obchůdky s rozličným zbožím, lékárnu, půjčovny aut, motorek a kol. Přibližně za 45 minut se dostanete autobusem do hlavního města Kos.  

Ubytování - Kefalos - Lefkos - penzion Efi

Penzion Efi  leží v klidném místě letoviska Lefkos, 150 m od písčito-oblázkové pláže. Skládá se ze dvou budov, kde jsou studia pro 2- 3 osoby a apartmán pro 3 – 4 osoby. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, TV, wi-fi připojením zdarma a klimatizací za poplatek. Většina studií má balkón/terasu z obou stran, což je, v případě, že vyhledáváte stín, výhodné vzhledem k poloze slunce během dne. Doporučeno je zakoupit si vyhlášené snídaně paní domácí Efi.

Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Výše pobytové taxy platné od 1.1.2018 v Řecku je pro studia a apartmány 0,50 €/noc/pokoj.

Vzdálenost z letiště: Kos (letiště) – Kefalos 20 km.

Cvičení: 2 x denně - Jóga - pro zdraví a pro radost, vitální, harmonizující, terapeutická, Power jóga, Pilates - pro všechny, ball, roller, Bodyforming, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Chi-toning, Bodybalance, Interval Body, Aqua acičení, Jógalátes, , Pět Tibeťanů, Relaxace - cvičení pro všechny - pro začátečníky i pokročilé.

Kos vás jistě uchvátí i svou historií - v 5.století př. n.l. zde založil lékařskou školu  lékař – „otec medicíny“ Hippokratés, jehož rodištěm je právě Kos. Starobylý platan, pod nímž předával své vědomosti žákům, je dodnes k vidění ve starém městě Kos. Na počest Hippokrata  byl vystavěn komplex Askleopion, vznikly zde rozsáhlé římské lázně, kde se k léčení využívaly sirné a železité prameny. Doporučujeme navštívit také archeologické muzeum, kde jsou dochovány nálezy z celého ostrova Kos. 

Ve vnitrozemí naleznete tradiční vesnice např. Asfendíou na úpatí hory Dikaios, podhorskou vesničku Ziu, kde je dochováno starobylé obydlí, a také nádherné výhledy do okolí.

Vyhlášené pláže - Adios Theologos, Cape Routhiano, Kamari, Cavo Paradiso, Camila, Bravo...

Cena: 11.350,- Kč při přihlášení do 20.12. 2018, později 11. 990,- Kč, (záloha 1.000,- Kč při přihlášení, 2. záloha 4.000,- Kč do 10.3., doplatek do 30.4.) 

Základní cestovní pojištění je v ceně, rozšířené pojištění (včetne pojištění na storno) lze doobjednat při přihlášení - 190,- Kč.

Těšíme se na společné zážitky při poznávání a cvičení!

REGISTRACE ZDE

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace