Cvičení u moře - SARDINIE - Itálie

Pro cvičení u moře v září jsme pro rok 2020 vybrali překrásné místo - ostrov SARDINII. Z důvodu současné krizové situace je posunut termín doplatku - do 20.7.!

Přezdívá se mu Smaragd Středozemního moře a mnozí jej přirovnávají k pohádkovému Karibiku. Ostrov Sardinie je fascinujícím místem plným protikladů s rozlehlými písečnými plážemi a drsnými horami ve vnitrozemí obývanými pastevci, kde jako by se čas dávno zastavil. Je jen málo míst na světě, kde vedle sebe najdete prastaré památky připomínající tu nejdávnější historii, divokou přírodu neponičenou lidskou rukou a zároveň nepřeberné množství krásných pláží vybízejících k pohodovému odpočinku.  

Vydejte se s námi  na úžasnou Sardinii a ponořte se do moře hrajícího všemi odstíny azurové barvy, toulejte se křivolakými uličkami historických měst, objevujte záhady dávných civilizací, odpočívejte na panenských plážích, a hlavně se nechte okouzlit jedinečnou atmosférou ostrova, který je tou nejzářivější perlou na šňůrce ostrovů ve Středozemním moři.

Sardinie je po Sicílii druhým největším ostrovem ve Středozemním moři. Leží západním směrem od italského poloostrova a jižně od ostrova Korsika. 

Velmi často je zmiňována také jako “Smaragdový ostrov” nebo “Karibik Středomoří“, a to díky nádherným plážím a azurové barvě moře. Toto spojení činí ze Sardinie dokonalou destinaci pro naši aktivně odpočinkovou dovolenou u moře.

Termín: 10.9. – 20.9. 2020

Podařilo se nám zajistit 10 denní pobyt s leteckou dopravou, s krásným výhledem na moře a různorodým cvičebním programem.

Ubytování - rezidence Torre delle Stelle v Maracalagonis

Nedaleko od našeho ubytování se nachází tato nadherná pláž, pokochejte se - čtěte vice...

Charakteristika

Komfortní apartmány s bazénem, nacházející se v blízkosti úchvatných písčitých pláží, necelou hodinu cesty od hlavního města Cagliari.

Poloha

Na krásném, romantickém výběžku Torre delle Stelle se nachází residence se stejným názvem. Svou polohou nabízí residence nezapomenutelný panoramatický výhled na moře. Město Villasimius je vzdáleno pouhých 18 km.
Celý objekt je postaven s respektem k okolní přírodě s cestičkami obklopenými zelení. Celý objekt je zařízen v typickém sardinském stylu z kamene.
 

Vybavení

Komplex poskytuje klientům tyto služby: recepci (otevřena denně, 8:00-20:00 h), parkoviště, bazén pro dospělé i děti, tenisové kurty, pizzerie.
Služby zdarma pro klienty residence: Wi-fi ve společných prostorách, parkování, kyvadlová doprava na pláž.
 
Vzdálenost apartmánů od pláže je od 350 do 650 m s panoramickým výhledem na moře. Pro cvičení budeme využívat travnaté terasy opět s výhledem na moře.
 
 
Cvičení: 2 x denně - Jóga - pro zdraví a pro radost, vitální, harmonizující, terapeutická, Power jóga, Pilates - pro všechny, ball, roller, Bodyforming, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Chi-toning, Bodybalance, Interval Body, Aqua acičení, Jógalátes, , Pět Tibeťanů, Relaxace - cvičení pro všechny - pro začátečníky i pokročilé.
 
Cena - 15.650,- Kč - ubytování, letecká doprava, veškeré poplatky, program, dárek
                            - záloha 5.000,- Kč při přihlášení, 2.záloha 3.000,- Kč do 15.3., doplatek do 20.7.
 
- ubytování - apartmány, všechny kompletně vybavené kuchyňským koutem, dvěma ložnicemi a koupelnou
 
Rezidence se nachází v blízkosti překrásného dovolenkového městečka Villasimius, které je slavné svými nádhernými plážemi s bílým pískem.
 
Vzdálenost od letiště: 38 km 
 
 
Na co se můžete na Sardinii kromě cvičení nejvíce těšit?
  • písčité pláže svádějící k odpočinku
  • megalitické kamenné stavby nuraghi opředené tajemstvím
  • nádherné scenérie připomínající Karibik
  • národní park La Maddalena, který je jedním z nejkrásnějších míst na Sardinii
  • pobřeží omývané průzračně čistým mořem s paletou rozličných odstínů modré barvy
  • historické město Alghero, kterému se právem přezdívá Malá Barcelona
 
Na své si zde přijdou i všichni milovníci tajemné historie. Takzvaná nuraghská éra zanechala na Sardinii asi sedm tisíc kamenných věží, u kterých doposud nebyl objasněn jejich význam. Nejzachovalejší památkou z této doby je osada Su Nuraxi v Barumini, jež je zařazena do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
 
Zajímavá jsou však i další starobylá sardinská města. Středověké Oristano s malebnými barokními uličkami a náměstími, Alghero se svým katalánským rázem, nebo půvabné hlavní město Caghliari. 
 
Sardiňané jsou právem hrdí také na svou typicky středomořskou kuchyni. Ta je založená na čerstvé zelenině, obilovinách, olivovém oleji a kvalitních bílkovinách, podobně jako je tomu ve Španělsku či v Řecku. V roce 2010 se tento typ stravování zapsal jako “středomořská dieta” na seznam nehmotného kulturního dědictví UNESCO. Za ochutnání stojí především tradiční sardinské sýry mající věhlas až v Americe a vynikající sardinská vína.
 
 
Ostrov Sardinie splní váš sen o romantické dovolené s jedinečnými zážitky. Svěží přírodu, rozeklaná skaliska, malebné zálivy, průzračné moře, kulturní dědictví i vynikající kuchyni – to vše můžete vychutnávat plnými doušky na každém kroku.
 
Čeká nás možnost mnoha výletů a objevování, jak po vlastní ose, tak organizovaných - autobusem i lodí.
 
 
Akci pro nás zajišťuje CK Beluga.
 
Těší se Lektorky Alena Rauová a Katka Postlová.
 
 
Více z této kategorie: « JUMPING MARATÓN Body Groove Emotion »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace