Body Groove Emotion

Novinkou v našem studiu jsou lekce BODY GROOVE!

Máme pro vás připravené nedělní prodlouženou lekci, přijďte si užít a načerpat energii.

BODY GROOVE - tanec pro každého. Lidi bez kondice i s ní, plné sebevědomí nebo naprosto bez něj, štíhlé i s nadváhou i ty se zdravotními problémy.

To je BODY GROOVE. Každý tančí přesně podle toho, jak sám hudbu cítí a co mu dovolí jeho tělo.

Jde o perfektní relax, při němž se každý napojí sám na své nitro. Nikdo nesleduje ani nehodnotí ostatní. Každý je pouze sám sebou. Mnozí si zde poprvé po dlouhé době připomenou, jak se cítili jako děti. Bezstarostné, svobodné, plné radosti a lásky k pohybu. Na jedné lekci zažije flow trénovaný atlet i handicapovaná dáma v letech.

SOBOTA  22.2. - 10.00 - 12.00 hod.

Každý si životem nese nějakou tu ránu a šrám na duši. Body groove pomáhá emoce vyplavit a uzdravit prostřednictvím autentického tance v bezpečném prostředí. Čeká vás zážitková dvouhodinovka plná smíchu, radosti, svobody, nespoutanosti, bolesti, smutku, hravosti, lásky a smyslnosti.

Během dvou hodin se naučíte být v tichu, dýchat, tančit a relaxovat. Můžete sobě takto věnovat pouze 15 minut denně nebo 15 minut týdně. Je to čas, který bude patřit jen vám. Nikdo jiný, to za vás neudělá.

S sebou si přineste pití, ručník, pohodlné oblečení na tancování (stačí legíny a triko), mikinu na relaxaci, většinou se tancuje na boso, ale můžete mít i ponožky nebo boty s měkkou podrážkou, pokud je vám to pohodlné.

Cena 250,-/osoba (v ceně malé občerstvení) - při platbě předem na účet číslo 2601453637/2010 nejpozději do 19.2.2020. Cena na místě 350,- Kč.

Kontakt - 722 920 800, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Srdečně zve Adéla:

"Vnímej hudbu každým kouskem svého těla a nech se jí unášet. Užij si hodinu čistého flow. Nepotřebuješ kroky, techniku, fyzičku nebo vytrvalost.
S sebou si nezapomeň vzít pití a OSUŠKU (budeme se potit). Na nohy doporučuji vzít lehkou měkkou obuv, ne boty na běhání, tančí se většinou na boso.....
Na lekci je vhodné se převléknout do pohodlného oblečení, ve kterém se cítíš dobře.
Cena 200,- NUTNÁ REZEVACE!!! Omezeny pocet mist!
Hlásit se můžeš už nyní na tel. 731 084 674!
Těším se na vás!!! :-)"

REGISTRACE ZDE

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace