Fit odpoledne PRO ZDRAVÍ

Srdečně zveme na další odpoledne PRO ZDRAVÍ se zajímavým programem.

Lekce zvládné opravdu každý a jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Budeme cvičit, povídat, objevovat i ochutnávat

neděle 15.3. - od 14 hod., předpokládaný závěr cca 16.45 - 17.00 hod.

Program:

PILATES ROLLER - 50´

FIT BALL - 50´

ČKOVÁNÍ - 30´

RELAXACE, ZDRAVÉ LEHKÉ OBČERSTVENÍ s recepty, IONŤÁKY, ČAJE, možnost zakoupení speciálního masážního míčku.

 

PILATES ROLLER - pilates s pěnovým válcem. Foam Roller je cvičební pomůcka, která dává cvičení pilates nový rozměr - intenzivnější zapojení hlubokých stabilizačních svalů, Core, práce s fasciálním systémem a automasážní techniky. Pilates je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Tím, že metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána.

FIT BALL - je cvičení na velkých míčích. Lekce začíná jednoduchými prvky na míči pro zahřátí svalů a následně s ním posilujete celé tělo. Cvičení probíhá při pomalejší hudbě proto je tento styl cvičení vhodný pro každého v každém věku. Na lekcích posilujete celé tělo. Hlavně zde působí posílení stabilizačních hlubokých svalů a zároveň uvolnění ztuhlých a zablokovaných částí zad. Při tomto cvičení dochází k uvolnění, ale zároveň posílení páteře. Jsou zde zahrnuty rehabilitační a balanční prvky díky nimž se uvolňují ztuhlá místa. Probíhá zde redukce tuku a tvarování postavy. Cvičení je velmi zábavné a oblíbené.

MÍČKOVÁNÍ - technika pro snížení svalového napětí, zlepšení dechu, redukce dysbalancí, úleva po zátěži svalů. Míčkování prokrvuje a povzbuzuje nejen povrchové vrstvy, ale i hlouběji uložené tkáně. Dochází k reflexnímu působení na vnitřní orgány a k celkovému zlepšení zdravotního stavu. Při Míčkování dochází k facilitaci (povzbuzení) nádechu a inhibici výdechu (utlumení), respektive prohloubení aktivního nádechu a přirozenému pasivnímu výdechu. Dále k relaxaci svalů a tkání (která následuje po předchozí kompresi), zejména k reflektorickému uvolnění svaloviny průdušek. Při Míčkování jsou také ovlivňovány i akupunkturní dráhy a na nich ležící body. 

cena: 300,- Kč

- speciální masážní míček možno zakoupit za akční cenu 65,- Kč

REGISTRACE ZDE

Na všechny se těší lektorka Alena Rauová.

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE