Jóga pro FASCIE

Od září vás v nedělní podvečer čeká krásná specialitka!

Vaše tělo je uvolněné a bez napětí, duch povznesený a svobodný. Tyto blahodárné účinky jógy znáte a považujete si jich.

S Jógou pro fascie se integrální jógový trénink ještě více prohlubuje.

NEDĚLE - 17.30 - 18.30 hod. s Vlaďkou Procházkovou

Fascie stabilizují a tvarují vaše tělo a podobně jako svaly, i fascie potřebují pravidelný pohyb. Jóga pro fascie ve vás uvolní ta nejhlubší napětí, zregeneruje a protáhne vazivo a překvapivě jednoduché variace klasických ásan z jin-jógy a power-jógy vám zpestří cvičební praxi.

FASCIE (povázky) jsou důležitou součástí pojivové tkáně. Pojivová tkáň doslova vyplňuje celé naše tělo, prostor mezi klouby, orgány, soustavami a svaly. Je jakousi sítí, která způsobuje, že celé naše tělo drží pohromadě. Fascie obalují a propojují každou část našeho těla. Mohou mít podobu jemné pružné pavučinky nebo být tlusté jako vaz. Jsou schopny do určité míry kompenzovat a některé oslabené nebo přetížené části našeho těla, z různých důvodů ale také mohou tuhnout.  To z dlouhodobého hlediska není žádoucí, z toho důvodu je velmi prospěšné se starat o své fascie stejně tak, jako se staráme o procvičování svalů.

Tradiční jógovou praxi doplníme variaci pohybů zaměřených na procvičení fascií nad rámec základních linií, správnou cirkulaci vody a vyplavení nežádoucích látek uložených v pojivové tkáni. Celé cvičení má výrazně uvolňující a relaxační vliv na naši nervovou soustavu a i z hlediska dlouhodobého přístupu k pohybu můžete snadno zjistit, že už ani čekání na tramvaj na zastávce nebude stejné, jako bývalo.

FASCIE drží celé naše tělo pohromadě, jsou jako pavučina na povrchu všech svalů, kostí, orgánů a mezi nimi a doslova propojují všechno se vším. PROPOJENÍ VŠEHO SE VŠÍM. Je to vidět? CELEK. SPOJENÍ. JÓGA. Fascie přenáší dokonce i vzruchy a povely, fascie můžou za to, že se naše cévy stáhnou, když cítíme ohrožení, abychom při boji nevykrváceli. Moudrost našeho těla je bezměrná. Fascie také při ohrožení zadržují vodu a tekutiny, všichni asi známe "uzlíky" v zádech, v šíji, když jsem ve stresu. Voda a její pohyb uvnitř našeho těla v hlavní roli. Fascie tak v důsledku formují i to, jak naše tělo vypadá a zpětně ovlivňují i naši psychiku a stav vědomí.

cena lekce - 125,- Kč

Srdečně zve skvělá lektorka jógy Vlaďka Procházková.

rezervace na lekci - tel. 731 084 674 - stačí poslar SMS

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace