Masáže

Ve spolupráci s výbornou a empatickou masérkou Janou Dostálovou pro vás máme připravené MASÁŽNÍ STŘEDY. Od 05.03. můžete u nás ve studiu využít služby masérky! Masérka vám bude k dispozici vždy ve středu od 14 hod. do 20 hod., objednávat se můžete na tel 603 737 272.

mase 4

Nabídka masáží
Klasická masáž částečná (záda, krk, šíje) 40 min – 350 Kč
Zpracovává svaly více do hloubky, dochází k většímu prokrvení a tím k obnovení cirkulace výživy a odplavování odpadních látek ze svalů a kloubů. Odstraňuje napětí vzniklé sportovním výkonem, námahou méně používaného svalstva nebo extrémním zatížením svalu a ulevuje od bolesti. Je vhodným doplňkem pravidelného sportování, ale je také vynikající jako podpora ochablého svalstva.

Klasická masáž celková (záda, krk, šíje, nohy zepředu a zezadu, chodidla, ruce) 90 min – 750 Kč
Zpracování svalů a technika jako u částečné masáže s připojením ošetření dalších částí těla. Komplexnější přístup k pohybovému aparátu a hlubší psychosomatický účinek masáže.

Antistresová masáž hlavy 35 min – 300 Kč
Příjemná jemná masáž obličejové a vlasové části hlavy s hlubokým relaxačním účinkem. Vhodná jak samostatně, tak na závěr jako doplněk klasické masáže.

Aromaterapeutická masáž 80 min – 650 Kč
Jemná celková masáž vyrovnává energii a uvolňuje zejména psychické napětí. Vhodná při chronickém stresovém zatížení. Individuální použití éterických olejů v masážním základu.

Breussova masáž páteře 45 min – 400 Kč
Jemná masáž páteře. Samostatně jako prostředek k uvonění tlaku mezi páteřními obratli a meziobratlovými ploténkami. Používá se při komplexním ošetření Dornovou metodou.

Dornova metoda 60 min – 600 Kč
Metoda napravení kloubů a páteře. Ideálně 2 sezení ke kontrole a nápravě kloubů celého těla a páteře k obnovení správného držení těla. Velmi účinná metoda k odstranění i dlouhotrvajících potíží.

Reflexní terapie 40 min – 350 Kč
Terapie zahrnuje nepřímé uvolnění páteře přes projekci na chodidle, přímé uvolnění páteře a práci na chodidle.

Jana Dostlov

Dále je možno domluvit další terapie mimo nabídku nebo kombinaci podle Vašich potřeb a časových možností.

Více z této kategorie: « Zumba Fit dance »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE