Kurzy pro děti a juniory

Nové kurzy Aerobiku pro děti a Aerobiku pro juniory - spustili jsme zápis do kurzů od září!

Máte doma neposednou holčičku, která ráda tancuje? Přiveďte ji k nám! Od září otevíráme oblíbené kurzy:
Aerobik pro děti 4 - 7 let - čtvrtek 16 - 17 hod.
Junior aerobik pro děti od 8 let - čtvrtek 17 - 18 hod.

Kurzy začínají 6.9., děti si mohou přijít vyzkoušet jednu lekci.

Přihlášky: tel. 605 529 662, 734 721 006, 731 084 674, email - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace získáte na uvedených kontaktech.

Nábor

Přijďte mezi nás! U nás si určitě vyberete, učíme děti lásce a radosti z pohybu, od září se mohou děti zapojit do soutěžních týmů. Prohlédněte si nadšení dětí ze závodění v galerii. Pokud nechtějí děti závodit, máme pro ně lekce komerčního aerobiku, připravujeme Cvičeníčko pro nejmenší. Děti milují vystoupení pro rodiče, to si všechny užijí opravdu ve velkém a se vší parádou dva krát do roka. Pro informace volejte tel. 734 721 006 nebo pište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., těšíme se! Pro děti máme skvělé zázemí, zkušený a láskyplný tým lektorek, a době cvičení dětí si u nás zacvičí i maminky!

323

Cvičeníčko pro nejmenší
- pro děti 3 - 5 let - připravujeme
- dětičky čekají říkanky, písničky, překážkové dráhy
- rozvoj motoriky, využití nejrůznějšího náčiní
- pohyb v kolektivu, zábava

Dětský aerobik pro děti 4-7 let - pololetní kurz
- čtvrtek 16.00 – 17.00 hod
Nejmenší děti se formou her naučí základní prvky aerobiku, spojování kroků do jednoduchých sestaviček, nechybí soutěžení, hry a říkanky.

Junior aerobik pro začátečníky a děti od 8 let - pololetní kurz
čtvrtek 17.00 – 18.00 hod
Začátečníci se kromě základních prvků naučí správné technice a spojování prvků do sestaviček. Trénujeme i flexibilitu a sílu, nechybí ani taneční prvky.

Součástí kurzů jsou vystoupení pro rodiče a přátele.

Cena pololetního kurzu: 1290,- Kč, cena lekce na vyzkoušení 70,- Kč

212

V době cvičení dětí si mohou zacvičit i maminky:

- doplníme

Cvičení pro maminky probíhá i v době tréninků soutěžních týmů a dalších lekcí pro děti.

Kromě komerčních hodin vedeme i výběrovou složky - Soutěžní týmy a Sportovní aerobik. Ty jsou určeny všem dětem, které se chtějí aerobiku věnovat intenzivněji. Tréninky jsou zaměřeny především na nácvik soutěžních skladeb, se kterou se pak děti účastní řady celorepublikových soutěží a vystupují na sportovních a společenských akcích. Týmové soutěže učí děti kolektivnímu soužití a vzájemné podpoře. Soutěžní skladba je vždy tematická a tak je její nácvik nejen dřinou, ale i zábavou. Kromě týmových soutěží se děti účastní i soutěží pro jednotlivce. Ve sportovním aerobiku se věnujeme intenzivně především gymnastickému aerobiku, děti pak závodí jako jednotlivci, dvojice i týmy.

Více o Soutěžních týmech ZDE

Více o Sportovním aerobiku ZDE

Aerobik
- má z lékařského hlediska na děti velmi kladný vliv,
- rozvíjí kardiovaskulární systém, zvyšuje fyzickou kondici a vytváří svalový tonus
- přispívá ke správnému držení těla, které se v souvislosti s dospíváním zhoršuje - pokud děti cvičí pravidelně, nemají nadváhu, nejsou obézní,
- z psychologického hlediska probouzí aerobik v dětech ctižádost a upevňuje jejich sebevědomí, rozvíjí a učí děti pohybové koordinaci.

Ve všech lekcích s dětmi využíváme různá náčiní, a tak si mohou děti vyzkoušet cvičení na stepech, Bosu, cvičení s overballem, fitballem a jinými pomůckami.
Pravidelně pořádáme veřejná vystoupení pro rodiče, příbuzné a kamarády, která děti motivují při nácviku sestaviček a choreografií, a mohou tak předvést, co všechno se naučily.

Dětský aerobik
Nejmenší děti se formou různých her učí základním prvkům aerobiku. Cvičením se u dětí rozvíjí pohybová orientace, smysl pro rytmus a v neposlední řadě jsou děti vedeny ke správnému držení těla.

Junior aerobik
Lekce je určena školákům, kteří s aerobikem začínají. Kromě základů aerobiku se děti učí správné technice provádění jednotlivých prvků, které jsou pak spojovány do nápaditých jednoduchých sestaviček.

Více z této kategorie: Týmy dětského a junior aerobiku »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662