Kurzy pro děti a juniory

Nové kurzy Aerobiku pro děti a Aerobiku pro juniory budou začínat opět od února!

Již nyní rezervujte svému dítku místo! Nováčci si mohou přijít lekci vyzkoušet kdykoliv během ledna!

Máte doma neposednou holčičku, která ráda tancuje? Přiveďte ji k nám! Od září otevíráme oblíbené kurzy:
Aerobik pro děti 4 - 7 let - čtvrtek 16 - 17 hod.
Junior aerobik pro děti od 8 let - čtvrtek 17 - 18 hod.

 

Přihlášky: tel. 605 529 662, 734 721 006, 731 084 674, email - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace získáte na uvedených kontaktech.

Přijďte mezi nás! U nás si určitě vyberete, učíme děti lásce a radosti z pohybu, od září se mohou děti zapojit do soutěžních týmů. Prohlédněte si nadšení dětí ze závodění v galerii. Pokud nechtějí děti závodit, máme pro ně lekce komerčního aerobiku, připravujeme Cvičeníčko pro nejmenší. Děti milují vystoupení pro rodiče, to si všechny užijí opravdu ve velkém a se vší parádou dva krát do roka. Pro informace volejte tel. 734 721 006 nebo pište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., těšíme se! Pro děti máme skvělé zázemí, zkušený a láskyplný tým lektorek, a době cvičení dětí si u nás zacvičí i maminky!

Cvičeníčko pro nejmenší
- pro děti 3 - 5 let - připravujeme
- dětičky čekají říkanky, písničky, překážkové dráhy
- rozvoj motoriky, využití nejrůznějšího náčiní
- pohyb v kolektivu, zábava

Dětský aerobik pro děti 4-7 let - pololetní kurz
- čtvrtek 16.00 – 17.00 hod
Nejmenší děti se formou her naučí základní prvky aerobiku, spojování kroků do jednoduchých sestaviček, nechybí soutěžení, hry a říkanky.

Junior aerobik pro začátečníky a děti od 8 let - pololetní kurz
čtvrtek 17.00 – 18.00 hod
Začátečníci se kromě základních prvků naučí správné technice a spojování prvků do sestaviček. Trénujeme i flexibilitu a sílu, nechybí ani taneční prvky.

Součástí kurzů jsou vystoupení pro rodiče a přátele.

Cena pololetního kurzu: 1290,- Kč, cena lekce na vyzkoušení 70,- Kč

212

V době cvičení dětí si mohou zacvičit i maminky:

- doplníme

Cvičení pro maminky probíhá i v době tréninků soutěžních týmů a dalších lekcí pro děti.

Kromě komerčních hodin vedeme i výběrovou složky - Soutěžní týmy a Sportovní aerobik. Ty jsou určeny všem dětem, které se chtějí aerobiku věnovat intenzivněji. Tréninky jsou zaměřeny především na nácvik soutěžních skladeb, se kterou se pak děti účastní řady celorepublikových soutěží a vystupují na sportovních a společenských akcích. Týmové soutěže učí děti kolektivnímu soužití a vzájemné podpoře. Soutěžní skladba je vždy tematická a tak je její nácvik nejen dřinou, ale i zábavou. Kromě týmových soutěží se děti účastní i soutěží pro jednotlivce. Ve sportovním aerobiku se věnujeme intenzivně především gymnastickému aerobiku, děti pak závodí jako jednotlivci, dvojice i týmy.

Více o Soutěžních týmech ZDE

Více o Sportovním aerobiku ZDE

Aerobik
- má z lékařského hlediska na děti velmi kladný vliv,
- rozvíjí kardiovaskulární systém, zvyšuje fyzickou kondici a vytváří svalový tonus
- přispívá ke správnému držení těla, které se v souvislosti s dospíváním zhoršuje - pokud děti cvičí pravidelně, nemají nadváhu, nejsou obézní,
- z psychologického hlediska probouzí aerobik v dětech ctižádost a upevňuje jejich sebevědomí, rozvíjí a učí děti pohybové koordinaci.

Ve všech lekcích s dětmi využíváme různá náčiní, a tak si mohou děti vyzkoušet cvičení na stepech, Bosu, cvičení s overballem, fitballem a jinými pomůckami.
Pravidelně pořádáme veřejná vystoupení pro rodiče, příbuzné a kamarády, která děti motivují při nácviku sestaviček a choreografií, a mohou tak předvést, co všechno se naučily.

Dětský aerobik
Nejmenší děti se formou různých her učí základním prvkům aerobiku. Cvičením se u dětí rozvíjí pohybová orientace, smysl pro rytmus a v neposlední řadě jsou děti vedeny ke správnému držení těla.

Junior aerobik
Lekce je určena školákům, kteří s aerobikem začínají. Kromě základů aerobiku se děti učí správné technice provádění jednotlivých prvků, které jsou pak spojovány do nápaditých jednoduchých sestaviček.

Více z této kategorie: Týmy dětského a junior aerobiku »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

 ARANZOVANI KVETIN  LEKARNA  MASAZE EVA  MASAZE
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  nadace