Dovolená se cvičením u moře - Řecko - Ammoudia

Dovolená se cvičením u moře
Řecko – Ammoudia – hotel Eleni
8.– 19.6. 2018 - momentálně obsazeno, případná další místa na vyžádání!!!

"Řecký Karibik" s polopenzí za bezkonkurenční cenu, vzhledem k velkému zájmu o tuto lokalitu je nutná včasná rezervace! Neváhejte s přihlášením!

S velkým potěšením vás zveme na červnový výlet do Řecka se cvičením do krásné zátoky Ammoudia nedaleko letoviska Parga. Tato oblast se vyznačuje čistým a teplým mořem. Typickou pro tuto krajinu je bujná subtropická vegetace, lesnatá pohoří, úrodné nížiny a velmi členité pobřeží s krásnými zákoutími.

V ceně zájezdu: letecká doprava, ubytování v hotelu Eleni, polopenze, cvičení, výlet do letoviska Parga, dárek, základní cestovní pojištění

Ammoudia je menší klidné letovisko s dlouhou písečnou nepřeplněnou pláží, která se táhne podél celého letoviska. Ammoudia se nachází se na pobřeží Jónského moře v blízkosti letoviska Parga, které je známé svou bohatou historií a antickými kořeny.

Najdete zde bájnou řeku mrtvých Acheron, kterou Homér zmiňuje ve svém eposu Odyssea a která se právě v Ammoudii vlévá do Jónského moře. Acheron spolu s řekou Kokýtos přichází ze severu a tvoří pravý úhel, o kterém se ve starověku věřilo, že je vchodem do podsvětí. Několik kilometrů od letoviska se nachází Nekromanteion - dosud jediná nalezená věštírna mrtvých.

Místní pláž má pozvolný vstup do moře. V okolí najdete ale i menší pláže, které jsou ukryté mezi skalisky.
V letovisku najdete obchody,  restaurace a bankomat.

Menší rodinný hotel ELENI leží pouze 200 m od písečné pláže. Klienti naší cestovní kanceláře mohou využívat bazén v hotelu Paradise za menší konzumaci u baru. Hotel se nachází přes ulici (cca 100m). Pokoje pro 2–3 osoby jsou vybaveny ledničkou, soc. zařízením, balkónem, TV, wi-fi připojením zdarma, trezorem a klimatizací za poplatek. 

ELENI01 ELENI 02

 V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze: snídaně kontinentální, večeře menu (výběr ze dvou hlavních chodů), salát, dezert (menší zákusek) a ovoce.

Dle referencí cvičenek z letošní sezony – jídlo vynikající, bohatý výběr, snídaně pestré, večeře několika chodové, majitelé hotelu velmi příjemní, snesou klientům „modré z nebe“

Lehátko na pláži – poplatek 2,5 E nebo konzumace J, příjemná restaurace s dobrým jídlem hned u pláže, nedaleko bistro Gyros 2 E

Pláže – místní, Alonaki Fanario, Odyssea a další.
Cena: 13.990,-  při přihlášení do 28.12.2017 – záloha 500,- Kč
cena později: 14.350,- Kč do vyprodání míst, (splatnost 2.zálohy 6.000,- Kč do 10.3. 2018, doplatek je nutno uhradit do 30.4. 2018)
Jednolůžkový pokoj + 600 Kč/noc.
Možnost dokoupení stravování: v ceně zájezdu je zahrnuta polopenze. Plná penze 330 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Vzdálenost z letiště: Preveza - Ammoudia 45 km

ELENI 03 ELENI 04

 Výlety:

Parga – v ceně zájezdu – přímořské letovisko se starobylým řeckým rázem, s typickými úzkými uličkami, které jsou uzounké, jen o málo širší než rozpřáhnuté ruce. Miniaturní náměstíčka jsou lemována obchůdky a kavárnami. Promenáda v centru končí až u přístavu. Podél celého nábřeží je velký výběr kaváren a restaurací. Nad městem na malém poloostrově je zřícenina hradu, který nechal postavit Janinský paša Ali. Najdete zde i různé pláže.

Epirus - celodenní výlet, při kterém navštívíte nejdochovalejší věštírnu Necromanteion, památník Zalongo a odpoledne na vás čeká brodění řekou Acheron.

recko01 recko02

 Kláštery Meteora - Meteora jsou kláštery na vrcholcích slepencových skal v oblasti Thesalie v Řecku poblíž města Kalambaka. Nejdříve byl postaven klášter Metamorfosis, založený v roce 3156 na skále ve výšce 534 metry nad mořem. Klášter byl nazván Megalon (Velký) Meteoro (vznášející se – podle dojmu, že se vznáší vysoko nad zemí). Podle něj pak se množné číslo „meteora“ začalo používat pro všechny zdejší kláštery, jichž vzniklo celkem 24. Trvale obydleno je pět klášterů. Dnes jsou Meteora oblíbeným cílem turistických výletů, součástí prohlídky s odborným výkladem jsou především mužský klášter Varlaam a ženský Roussanu. V roce 1988 byly kláštery Meteora zapsány na Seznam světového dědictví UNESCO.

Ostrovy Paxos a Antipaxos - pro milovníky krásných pláží a plavby na moři. Vykoupejte se na kouzelné pláži na Antipaxu, navštivte modré jeskyně a projděte obchůdky a restaurace v malebném hlavním městečku Paxu-Gaiosu.

Jónské ostrovy - Návštěva několika Jónských ostrovů během jednoho dne: Lefkada – koupání na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, Kefallonia – prohlídka a oběd v malebném městečku Fiskardo, Ithaka – vesnička Kioni, Meganissi – jeskyně Papanikoli na ostrově Meganissi, Skorpios – koupání na Onassisově soukromém ostrově.

recko 03 recko04

Korfu - Celodenní lodní výlet do hlavního města ostrova Korfu. Plavba lodí trvá cca 2,5 hod. Na ostrově můžete podle svého vlastního uvážení využít volného času k nakupování a prohlídce města či návštěvě chrámu sv. Spiridona na hlavním náměstí.

Albánie - Unikátní příležitost návštěvy země, která byla pod komunistickým režimem po mnoho let odříznuta od zbytku světa. Návštěva národního parku, archeologického naleziště Butrint a města Saranda.

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte s přihlášením!

Těší se lektorky Alena Rauová a Lada Valentová.

PODROBNOSTI K UDÁLOSTI

Datum konání 08. 06. 2018
Konec 19. 06. 2018
Místo konání Řecko - Ammoudia

aaaregistrace

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE