Cvičení u moře - Itálie - Villaggio San Francesco - Caorle

Na první prázdninový týden jsme pro vás přichystali pobyt v krásném rezortu villaggio San Francesco°°°°+ v Itálii nedaleko Caorle. 

Spojujeme tím všechna plus uplynulých sezon - krásné prostředí i moře severní Itálie v oblasti Caorle a perfektní zázemí rezortů village, ve kterém se nám v uplynulých dvou letech velmi líbilo.

Toto letovisko jsme měli vyhlídnuté i v roce 2020, ale do Itálie se nakonec cestovat nemohlo. V roce 2021 věříme, že to již vyjde!

Další výhodou tohoto termínu je, že ušetříte dva dny dovolené (státní svátek).

Samozřejmostí na tomto pobytu je hlídání dětiček v době cvičení.

 2. - 11. 7. 2021 včetně cesty - Krásné místo, kouzelné moře, skvělý cvičební program, široké sportovní zázemí, vynikající dojezdová vzdálenost, možnost výletů a poznávání!

Villaggio San Francesco°°°°+ je prázdninové středisko, které leží necelých 10 km od Caorle směrem na Caorle Altanea a Duna Verde. Jedná se o uzavřený areál se všemi službami, které potřebujete pro spokojenou dovolenou. Komplex leží přímo u pláže s pozvolným vstupem do moře, vzdálenost jednotlivých druhů ubytování je různá.

V areálu se nacházejí tři restaurace, bary, 4 soustavy bazénů, jeden z nich je přímo u pláže a plážové restaurace + bazén s tobogány Penelope v ceně pobytu – DOPORUČUJEME. 

Dále zde najdete sportovní centrum (s fotbalovým, basketbalovým, volejbalovým a beachvolejbalovým hřištěm, tenisovými kurty, minigolfem a posilovnou), zónu pro cross fit a obchodní centrum. Animační programy zajišťují zábavu pro děti i dospělé po celý den: aerobik na suchu i ve vodě, sportovní turnaje, hry na pláži, večerní zábavné programy. Animace u bazénů a moře jsou zdarma pro děti i dospělé. Výjimku tvoří „Vodní svět“ s tobogány, tenisové kurty, minigolf a dětské zábavní centrum (motokáry, nafukovací hrady, trampolíny, prolézačky). Další bazén s tobogány je za poplatek 3 EUR/dospělý, 4 EUR/dítě.

Před areálem je zastávka místní linky – Venezia (zpáteční 21 €), Caorle (cca 1,4 €). V celé oblasti je síť cyklostezek (na in-line bruslích lze dojet až do Caorle), poblíž se nalézá i moderní golfové hřiště.

Nabídka cvičení: 2 x denně - Jóga - pro zdraví a pro radost, vitální, harmonizující, terapeutická, Power jóga, Pilates - pro všechny, ball, roller, Bodyforming, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Chi-toning, Bodybalance, Interval Bodyí, Jógalátes, , Pět Tibeťanů, Relaxace - cvičení pro všechny - pro začátečníky i pokročilé.

Typy ubytování:

Apartmány STANDARD pro 4-5-6 osob - jsou umístěny v řadových vilkách v klidné zelené zóně, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem, minimální obsazenost 4 osobami.

Apartmány MINI pro 2-3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem, min. obsazenost 2 osoby jen omezený počet těchto apartmánů!

 

Apartmány MIDI pro 3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice se 3 oddělenými lůžky, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem - min. obsazenost 3 osobyjen omezený počet těchto apartmánů!

Mobilhomy STANDARD pro 4 osoby – cca 21 m2 - jsou blízko u pláže - obývací část, kuchyňský kout, 1 ložnice s oddělenými lůžky (šířka lůžka 80 cm), 1 ložnice s manželským lůžkem, koupelna, WC, klimatizace, veranda se zahradním nábytkem, minimální obsazenost 4 osobami. 

Popřípadě můžeme na vyžádání za příplatek nabídnout apartmány pro klienty, kteří chtějí cestovat se svými domácími mazlíčky.

 

Cena - 8.990,- Kč  - (záloha 1.000,- Kč/os. při přihlášení, 2. záloha 3.000,-/os. do 20.2., doplatek do 30.4.)

Slevy: vlastní doprava 1.100,- Kč

           dítě do 4 let s lůžkem 1.000,- Kč

           dítě do 12 let s lůžkem  500,- Kč 

Cena za osobu zahrnuje:

7 nocí bez stravy, autobusovou dopravu, služby delegáta, povlečení, vstup do bazénu, animační programy, cvičební program, hlídání dětí v době cvičení, dárek.

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh a storna (možno u nasí partnerské CK - Union / typ B/ Turista – 240 Kč / osoba / pobyt – nutno nahlásit do 31.3.2021), ručníky a utěrky – nutno mít vlastní, klimatizaci.

Povinná platba na místě: pobytová taxa a spotřeby – 21 EUR/osoba bez rozdílu věku. Vratná kauce: 100 EUR/apartmán

Místenka: možnost zvolit si konkrétní sedadlo v našich autobusech – 300 Kč 

Příplatky - stravování: snídaně – 1.400 Kč / osoba / týden - změna, polopenze – 3 600 Kč / osoba / týden

Neobsazené lůžko: 5300 Kč

Pokud nás bude pro cestu autobusem min 40, budeme mít pro naši skupinu autobus vlastní, což přinese lepší cestování. Šiřte nabídku mezi přáteli!

 

 

Těšíme se na společné zážitky!

Lektorský a realizační tým - Alena Rauová, Adéla Hasmanová, Alena Holušová a Karel Rau.

REGISTRACE ZDE

 

Přehled výletů doplníme.

 

Italská gastonomie, mořské plody, vynikající!

Akci pro nás zajišťuje CK Beluga.

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE