Víkend plný pohybu - hotel Krakonoš - Mariánské Lázně

Podzimní a jarní sportovní víkendy nám bohužel nevyšly, ale nevzdáváme to! Víme, že vy se těšíte stejně jako my!

               Volíme termín, který již slibuje naději k realizaci a novou krásnou lokalitu!

                               Jdete do toho s námi?

   18. - 20.6. 2021

    Hotel KRAKONOŠ*** - Mariánské Lázně

Mariánské Lázně mají status vzdušných lázní uprostřed zeleně Slavkovského lesa se skvělými klimatickými podmínkami.

Víkend plný pohybu se VŠEMI OBLÍBENÝMI LEKCEMI, doplněno o JUMPING!

Tak širokou nabídku cvičení na žádném sportovním víkendu nenajdete! Můžete vybírat až z 20 cvičebních lekcí!!! Ale většinou je jich i víc! A opět chystáme novinky!

Hotel má ideální polohu nad městem. Hotel Krakonoš se nachází v zelené a klidné části Mariánských Lázní, 2 km od centra. Nabízí výbornou českou kuchyni, letní terasu a krytý bazén. V blízkosti hotelu je Miniaturpark – miniatury českých historických a technických památek. Přímo před hotelem v parku se nachází zahrada pohádek (sochařský pohádkový ráj).
K vybavení hotelu patří restaurace, lobby bar, krytý bazén s protiproudem, balneoprovoz (masáže, zábaly, perličková koupel, podvodní masáž, suchá vodní masáž, plynové injekce, ultrazvuk, magnetoterapie, inhalace, tělocvik, rašelina, solná jeskyně, parafín, lávové kameny, infrasauna a řada dalších procedur), manikúra, pedikúra, kadeřnictví a kosmetika, ICHTIOTERAPIE - léčení lupénky a atopických ekzémů za pomoci rybiček GARRA RUFA. WiFi internet. Hlídané parkoviště u hotelu.
Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie.
 
 

A my pro vás chystáme pestrou nabídku skupinových lekcí.

Tak širokou nabídku cvičení na žádném sportovním víkendu nenajdete! Můžete vybírat až z 20 cvičebních lekcí!!! Ale většinou je jich i víc! A opět chystáme novinky!

Cvičení: výběr až z 20 druhů cvičení i více!

Aerobní lekce /bodyforming, interval bodystyling, kruhový trénink, fit body interval, tabata, funkční trénink, zumba, fit dance, bosu, core&stretch, deep work…

Body&mind / pilates - různé formy, power jóga, chi‐toning, ranní jóga, port de bras, bodybalance, jemná jóga, fasciální protažení, slow toning, bodybalance…

Jumping a různé kombinace s posilováním, Tabatou, kruhovým tréninkem apod.

Rezervace lekcí probíhá dle rozpisu, který obdržíte cca 2 týdny před akcí e‐mailem.
Každý účastník obdrží dárek - cereální tyčinku, k dispozici bude pro každého L-carnitin do nápojů!

Těší se na vás profesionální lektoři studia i hosté - Lada Valentová, Aneta Chodorová, Míša Kořínková, JaniCe, Verča Vosková, Alena Rauová a další.

 
 
Bonusy pro účastníky naší akce:
- Až 30% sleva na léčebné procedury v hotelu Krakonoš.
- 15% sleva na vstup do Parku Boheminium (miniaturpark) v Mariánských Lázních - a další.
 
Hotel Krakonoš nabízí kompletní léčebnou péči. Používá se zde přírodní lehce mineralizovaná voda z vlastního zdroje. Je vhodná nejen jako pití, je vhodná i ke koupání a při procedurách a wellness.
 
Určitě vás nadchne krytý bazén s protiproudem a nádherným výhledem do krajiny.
Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky a apartmány.
Pokoje jsou útulně zařízeny, takže se zde budete cítit jako v pohádce.
Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, chladnička a vysoušeč vlasů. Po celém hotelu je Wi-Fi připojení.
 
 

cena: 2.990,- Kč/os./víkend ve dvoulůžkovém pokoji - záloha 1.000,- Kč při přihlášení, doplatek do 15. 5., případně převenení platby z neuskutečněných akcí

- v ceně - program cvičení, 2x ubytování s bufetovou snídaní, 2x tříchodová servírovaná večeře, volný vstup do bazénu, bonusy. V ceně není lázeňský poplatek, parkovné u hotelu.

- možnost třílůžkového pokoje

- příplatek za jednolůžkový pokoj - 300,- Kč/noc

U hotelu Krakonoš si u staré sochy Krakonoše můžete nechat splnit své přání - stačí na přání myslet, dotknout se zázračného kamene v Krakonošově opasku a 3x sochu obskákat po jedné noze.
 
V bezprostřední blízkosti Hotelu Krakonoš můžete obdivovat umění řezbářů v Pohádkovém sochařském ráji s desítkami dřevěných pohádkových soch. Jen o pár kroků dál se nachází Park Boheminium, ve kterém při příjemné procházce uvidíte významné stavby, památky a technická zařízení z Čech i Moravy ve věrných kopiích s měřítkem 1:25. Jedná se o čtvrtý největší park miniarur v Evropě! Najdete zde např. Karlštejn, Ještěd, zámek Červená Lhota, letohrádek Hvězda či zámek Český Krumlov. To je jen krátký výčet z více jak sedmi desítek dokonalých miniatur významných stavebních a technických památek z celé České republiky. Park se stal po právu nejnavštěvovanější atrakcí v celém kraji.
A my ho budeme mít "za rohem" a vstup se slevou!
 
 
 
Těšíme se na vás, cvičební program bude bohatý, čeká nás krásný prostorný sál. Pokud bude hezky, užijeme si kromě vycházek i cvičení na čerstvém vzduchu! A takové posezení u kávy na terase, co? 
 
REGISTRACE ZDE - nezapomeňte uvést spolubydlící a speciální požadavky
 

Dovolujeme si upozornit, že přihláška je platná až po uhrazení zálohy.
Informace: tel.  605 529 662, recepce studia 731 084 674


DOPRAVA: vlastní autem, busem nebo vlakem

 
 
 
 
 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE