Cvičení u moře - Řecko - Lefkada

V červnu 2022 vás vezmeme na cvičení u moře do Řecka na nádherný ostrov Lefkada. A bude to stát za to!

Vybrali jsme lokalitu, která je nejvyhledávanějším místem ostrova Lefkada a patří k nejatraktivnějším místům Řecka. 

Největší předností tohoto místa je však požitek z koupání v modrozelených vodách otevřeného moře, které je lemováno jak oblázkovými tak i písčitými plážemi. 

Přímo v letovisku je písečná pláž (hrubší písek), která přechází na levé a pravé straně v oblázkovou pláž s malebnými zákoutími.

Ostrov Lefkada vás ohromí svou nádhernou přírodou. Z azurového moře se zvedají strmé vápencové útesy, které jsou díky příznivému klimatu porostlé bujnou vegetací.

Nebudou chybět výlety za krásami přírody i historií, užijeme si všechny krásy, hutě i romantiku Řecka. A samozřejmě si užije pohodové i kondiční cvičení, procházky, plavání - prostě vše, co k takové dokonalé relaxaci patří.

04. - 13. 06. 2022

Místa v penzionu Iris jsou již obsazena, nyní nabízíme další možnosti:

- hotel se snídaní v těsné blízkosti penzionu Iris - 4.-11.6. - 7 nocí - cena na vyžádání dle aktuální nabídky

- hotel se snídaní nedaleko penzionu Iris - 4.-13.6 - hotel Odyssey - cena na vyžádání dle aktuální nabídky

- registrujeme náhradníky

 

Agios Nikitas je půvabná vesnička, která se choulí v zeleni mezi útesy na západním pobřeží ostrova. Zde na Vás dýchne kouzlo pomalu již zapomenuté romantiky, kterou podtrhuje dochovaná stará část s úzkými uličkami a s hlavní třídou, kde najdete obchůdky, kavárny ale i klasické řecké taverny. Procházkou přes kopec najdete pláž Milos, na kterou se dá dojet i lodním taxi a dále pláž Pefkoulia. Tyto patří k jedněm z nejkrásnějších pláží na ostrově. Jistě pak oceníte krásu západního pobřeží při pohledu z moře. Pravidelné autobusové spojení umožňuje častou návštěvu hlavního města Lefkas (asi 13 km). 

 Ubytování

Penzion IRIS*** leží 250 m od písčité pláže, nedaleko centra městečka Ag. Nikitas. Studia pro 2–5 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem, TV, klimatizací za poplatek.Wi-fi připojení zdarma na baru. Téměř ze všech studií je výhled na moře. Nedaleko penzionu se nachází dvě z nejvyhlášenějších pláží na Lefkadě - Milos a Kathisma, které jsou dostupné pěšky nebo lodní dopravou.

 Cvičení

Nabídka cvičení: 2 x denně - Jóga - pro zdraví a pro radost, vitální, harmonizující, terapeutická, Power jóga, Pilates - pro všechny, ball, rubber band, Bodyforming, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Chi-toning, Bodybalance, Interval Body, Jógalátes, Pět Tibeťanů, Relaxace - cvičení pro všechny - pro začátečníky i pokročilé.

 

 

  Cena:

12.400,- Kč - sleva pro 3 .- 5. osobu, záloha 1.000,- Kč při přihlášení, 2. záloha 5.000,- Kč do 10.3., doplatek do 20.4.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu, letištní a bezpečnostní taxy, cestovní pojištění léčebných výloh, transfery v Řecku, autobusovou přepravu (týká se kombinovaných zájezdů), ubytování, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona 159/1999 Sb., cvičební program, osobní konzultace a poradenství lektorky

Cena nezahrnuje:

* pobytovou taxu, cestovní pojištění

Pro zájemce organizujeme transfer z Plzně (Klatov) na letiště a po návratu zpět - cena bude upřesněna.

Jednolůžkové studio (na dotaz) + 450 Kč/noc.

Možnost dokoupení stravování: večeře 400 Kč/noc, polopenze 550 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Výše pobytové taxy platné od 1.1.2018 v Řecku je pro studia a apartmány 0,50 €/noc/pokoj. 

Vzdálenost z letiště: Preveza - Lefkada - 50 km.

Místa v penzionu Iris jsou již obsazena, nyní nabízíme další možnosti:

- hotel se snídaní v těsné blízkosti penzionu Iris - 4.-11.6. - 7 nocí - cena na vyžádání dle aktuální nabídky

- hotel se snídaní nedaleko penzionu Iris - 4.-13.6 - hotel Odyssey - cena na vyžádání dle aktuální nabídky

- registrujeme náhradníky

VSP CK - Všeobecné smluvní podmínky, registrací vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami

Akci pro nás zajišťuje CK Sargas.

 

 

  Lefkada

Vápencové svahy jsou přerušovány jedinečnými písčitými i oblázkovými plážemi, které jsou omývány šumícími vlnami křišťálově modrého moře. Pláže Kathisma, Avali, Pefkoulia, Milos, Egremni a Agiofilli byste rozhodně měli vidět, protože patří k nejkrásnějším v Řecku a pláž Porto Katsiki je vyhlášena osmou nejkrásnější pláží světa.

Hornaté vnitrozemí vás upoutá svou malebností a typickým řeckým koloritem. Vesničky Lazarata, Agios Petros a Karya patří k nejmalebnějším. Naleznete zde řadu dalších zajímavostí - na severu klášter Faneromeni a středověkou pevnost Santa Mauru a na východní straně ostrova vodopády (v srpnu se může stát vzhledem k nedostatku vody, že jsou vyschlé). 50 m dlouhý plovoucí most spojuje ostrov s Akarnánií a umožní vám snadný přístup na pevninu. V obcích Athani a Dragano na západním pobřeží se obyvatelé živí výrobou včelího medu, v nížinách při pobřeží se pěstují citrusy, olivy, fíky a zelenina. Na horských svazích se celoročně pasou stáda koz a ovcí, z jejichž mléka se zde vyrábí výborný sýr FETA. Rovněž speciality z jehněčího a kůzlečího masa můžete ochutnat v některé z taveren přímo ve vnitrozemí. Jsou nepopsatelným zážitkem, který dokresluje a umocňuje celkový dojem z celého pobytu.Hlavní město Lefkada (cca 8 000 obyvatel) je zajímavé v celkovém pohledu i s okolní scenérií. Historické centrum s pěší zónou, náměstím s úzkými uličkami nabízí obchody, kavárny, restaurace. Příjezd na Lefkadu je možný pouze po mostu, který se jednou za hodinu otočí na své ose ke břehu a umožní tak průjezd lodí. Nedaleko od tohoto mostu je středověká pevnost Santa Maura, maják, kamenná mola s pláží Ammoglossa a z druhé strany dlouhé písečné pobřeží pláže Gyra s typickými větrnými mlýny. Na okraji města je nově vybudované přístaviště plachetnic a motorových člunů.

 REGISTRACE ZDE 

 Těší se lektorka Alena Rauová!

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

           nadace  MASAZE EVA
 mutlisport  SKOLA  SNEZENKY  MASAZE