Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
: Upozornění - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ s lektorkou Adrianou Murdžákovou v pondělí se pro váš větší komfort přesouvá na 19 hod. do sálu 3. V této hodině se příjemně protáhnete i posílíte, lektorka zařazuje jak fyzio cviky, tak prvky z pilates a jogy, nebude chybět závěrečná meditace. Rezervujte
: Máte doma neposednou holčičku se zájmem o cvičení a tancování? Přiveďte ji k nám! Nabízíme široký program pro děti všech věkových kategorií.    ••• aerobik pro děti - 5-7 let - středa 16 - 17 hod. ••• junior aerobik - 8-14 let - čtvrtek 17 - 18 hod. •••
: Přidáváme novou dopolední lekci - ZDRAVOTNÍ JÓGA - čtvrtek 10-11 hod. s lektorkou Stáňou Boškovou, specialistkou na jógu a zdravotní cvičení. Hlídání dětiček je samozřejmě zajištěno. :-). Rezervace na tel. 731 084 674 (i formou SMS.)
:  Nová lekce BOSU PLUS s Adrianou ve středu od 19 hod.! Cvičení s využitím Bosu a dalších pomůcek formou kondičního tréninku a intervalových kombinací, přijďte vyzkoušet!
:   V odkazu ROZVRH LEKCÍ  najdete náš aktuální program a jak jsme slíbili, stále doplňujeme! 
: TRX® - NOVINKA!!! Nově pro vás zařazujeme TRX®  program! Jedná se o speciální závěsný systém, který je využitelný pro všechny formy tréninků od kondičních po jogu a pilates.My pro vás připravujeme mnoho pestrých lekcí s využitím toho skvělého systému. A dárek pro všechny nadšence - úvodní lekce

Dynamické cvičení, ale i program rehabilitačního charakteru, který využívá prvků jógy, pilates, 5 Tibeťanů, strečinku a dechové gymnastiky v různých kombinacích s plynulými přechody. Kdo má rád pilates a power jógu, jistě si oblíbí i tento nový druh cvičení.

 

- Cvičení z oblasti Body & Mind.
- Chi-toning (chi = energie, toning = zpevnění).
- Zvýšíte tělesnou vytrvalost, sílu, pohyblivost, ohebnost a koncentraci.
- Zlepšíte si držení těla a dýchání, budete vitálnější a dosáhnete psychické a fyzické rovnováhy.

 

Hodina má několik bloků. Nejdříve zklidnění po pracovním, popř. před pracovním dnem, na práci sami se sebou. Pak následuje temperamentnější část, kde si zatančíme, zaposilujeme (aniž byste poznali, že posilujeme), zároveň se protáhneme a hlavně zapracujeme na své kondičce. Třetí část je věnovaná celkovému zklidnění, protažení, relaxaci.

 

Hlavními body chi-toningu jsou na jedné straně hlavně relaxační prvky - protažení svalů, uvolnění páteře a kloubů, odbourávání stresu, na druhé straně potom intenzivní posilovací cvičení pro svaly středu těla. Cvičení působí velmi pozitivně na mysl i tělo. Hodina probíhá na velmi hezkou a příjemnou hudbu, pomalejšího nebo rychlejšího rázu.

Chi-toning je úžasný v tom, že má i blahodárné účinky na naší psychiku.

 

Co s sebou:
Pohodlné oblečení, ve kterém se můžete bez potíží hýbat, ručník, vodu. Cvičí se naboso nebo v ponožkách.
 

ÚTERÝ   -   16 - 17 hod

Lektorka Alena Rauová.

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni