Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
: Máte doma neposednou holčičku se zájmem o cvičení a tancování? Přiveďte ji k nám! Nabízíme široký program pro děti všech věkových kategorií.    ••• aerobik pro děti - 5-7 let - středa 16 - 17 hod. ••• junior aerobik - 8-14 let - čtvrtek 17 - 18 hod. •••
: Upozornění - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ s lektorkou Adrianou Murdžákovou v pondělí se pro váš větší komfort přesouvá na 19 hod. do sálu 3. V této hodině se příjemně protáhnete i posílíte, lektorka zařazuje jak fyzio cviky, tak prvky z pilates a jogy, nebude chybět závěrečná meditace. Rezervujte
: Přidáváme novou dopolední lekci - ZDRAVOTNÍ JÓGA - čtvrtek 10-11 hod. s lektorkou Stáňou Boškovou, specialistkou na jógu a zdravotní cvičení. Hlídání dětiček je samozřejmě zajištěno. :-). Rezervace na tel. 731 084 674 (i formou SMS.)
:  Nová lekce BOSU PLUS s Adrianou ve středu od 19 hod.! Cvičení s využitím Bosu a dalších pomůcek formou kondičního tréninku a intervalových kombinací, přijďte vyzkoušet!
:   V odkazu ROZVRH LEKCÍ  najdete náš aktuální program a jak jsme slíbili, stále doplňujeme! 
: TRX® - NOVINKA!!! Nově pro vás zařazujeme TRX®  program! Jedná se o speciální závěsný systém, který je využitelný pro všechny formy tréninků od kondičních po jogu a pilates.My pro vás připravujeme mnoho pestrých lekcí s využitím toho skvělého systému. A dárek pro všechny nadšence - úvodní lekce

                            Hledáte-li klidnější styl jógy, Jin Jóga Vás určitě nadchne.

                     Nechť jsou lekce Jin jogy pohlazením pro vaše tělo i vaši duši.

 

Jin jóga spojuje jogínskou a taoistickou tradici a je považována za praxi klidné síly. Pozornost je na fyzické úrovni věnována působení na pojivové tkáně (vazy, šlachy, fascie, klouby), tedy ty tkáně těla, které mají zásadní význam pro rozsah pohybů.

 

Jin jóga je propojením tří starodávných tradic. Indickou jógovou tradicí, která mimo filozofie předává jin józe soubor Hatha jógových asán. Čínskou taoistickou tradici, z jejíž hloubky a moudrosti jin joga vychází. A z tradiční čínské medicíny vycházející teorii meridiánů, tedy drah, které odpovídají za tok energie Qi. Tyto meridiány se pojí k jednotlivým orgánům našeho těla a prostřednictvím jin jogy na ně můžeme intenzivně působit, posilovat a zlepšovat jejich funkci.

 

Jin jóga je vhodná pro všechny z nás, bez ohledu na zkušenosti s jógou, na naši flexibilitu, na náš věk. Přináší nám do života jinový princip, který nám pro náš životní styl a aktivity schází.  Všechno kolem se velice rychle ubírá kupředu a právě jin joga nám dává příležitost zastavit se, zklidnit, vnímat a radovat se. Možnost vyvážit náš životní rytmus. 

 

Jin jóga přináší uvolňování ztuhlosti nejen na fyzické úrovni, ale otvírá prostor též k emoční očistě a k integraci meditace do praxe jógových ásan. Mezi pozitivní účinky patří též prožitek hluboké relaxace, pokojné mysli a obnova proudění životodárné energie.

 

Jin jóga je ideálním vstupem do meditace, pomocníkem při hektickém či stresujícím období a funguje jako průvodce k většímu poznání svého těla a tím sama sebe. Uvolněním dochází k celkové relaxaci, ale i k otevření starších schovaných bloků, které se mohou v průběhu lekce dostat na povrch a tím přispět ještě k intenzivnějšímu prožitku celého cvičení.

 

Jin jóga také probouzí naší vnitřní jemnou energii a vibruje emocemi, při kterých můžeme cítit radost, štěstí a rovnováhu, ale zároveň výzvu, vztek či odhodlání, protože naše tělo zažívá něco nového a hlubokého. 

 

Jin jóga nás učí, jak novou situaci jen pozorovat a přijmout bez hodnocení.

 

Jin jóga je praxí a technikou, která vám umožní objevit a prozkoumat obrovský vnitřní prostor, který se rozprostírá ve vašem nitru. A také vám umožní do hloubky se poznat a ztotožnit, s vaším tělem. Propojí vaše tělo s vaší myslí prostřednictvím vašeho nádechu a výdechu.

 

 

ÚTERÝ   -   17 - 18 hod - od 3.10.

Lektorka Maruška Bradová.

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni