Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
:  AEROBIK PRO DĚTI - CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ, určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15.15 h. nebo ve středu od 16 h., lze i oba dny. Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně
:   Již od 2.1. opět cvičíme - pravidelnýROZVRH LEKCÍ  najdete zde. Stále přidáváme nové lekce! U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme :).
:   Další oblíbené a osvědčené KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ podle metodiky STOB - stop obezitě, začínají opět v novém roce. Odpolední kurz zahajujeme v úterý 6.2. - 17-20 hod. (zahájení kurzu je posunuto!), dopolední začína ve čtvrtek 8.2. - 9.30-12.30 hod. Ještě zbýva několik volných míst, přidejte se k nám a změňte svůj život! Zároveň
:  VÍKENDY SE CVIČENÍM - pojeďte s námi relaxovat, srdečně zveme:                             20. - 22.4. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a
: POLEDNÍ KONDIČKA - NOVINKA!!!Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Máme pro vás novinku  Přijďte si protáhnout tělo a získat elán do dalšího pracovního nasazení - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! Startujeme tento
:  Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením: 8. - 19.6 – Řecko – Ammoudia  29.6. - 8.7. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena při přihlášení do 31.1., využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení! Začátek práznin, využijte státních svátků k aktivní dovolené! 20.

                            Hledáte-li klidnější styl jógy, Jin Jóga Vás určitě nadchne.

                     Nechť jsou lekce Jin jogy pohlazením pro vaše tělo i vaši duši.

 

Jin jóga spojuje jogínskou a taoistickou tradici a je považována za praxi klidné síly. Pozornost je na fyzické úrovni věnována působení na pojivové tkáně (vazy, šlachy, fascie, klouby), tedy ty tkáně těla, které mají zásadní význam pro rozsah pohybů.

 

Jin jóga je propojením tří starodávných tradic. Indickou jógovou tradicí, která mimo filozofie předává jin józe soubor Hatha jógových asán. Čínskou taoistickou tradici, z jejíž hloubky a moudrosti jin joga vychází. A z tradiční čínské medicíny vycházející teorii meridiánů, tedy drah, které odpovídají za tok energie Qi. Tyto meridiány se pojí k jednotlivým orgánům našeho těla a prostřednictvím jin jogy na ně můžeme intenzivně působit, posilovat a zlepšovat jejich funkci.

 

Jin jóga je vhodná pro všechny z nás, bez ohledu na zkušenosti s jógou, na naši flexibilitu, na náš věk. Přináší nám do života jinový princip, který nám pro náš životní styl a aktivity schází.  Všechno kolem se velice rychle ubírá kupředu a právě jin joga nám dává příležitost zastavit se, zklidnit, vnímat a radovat se. Možnost vyvážit náš životní rytmus. 

 

Jin jóga přináší uvolňování ztuhlosti nejen na fyzické úrovni, ale otvírá prostor též k emoční očistě a k integraci meditace do praxe jógových ásan. Mezi pozitivní účinky patří též prožitek hluboké relaxace, pokojné mysli a obnova proudění životodárné energie.

 

Jin jóga je ideálním vstupem do meditace, pomocníkem při hektickém či stresujícím období a funguje jako průvodce k většímu poznání svého těla a tím sama sebe. Uvolněním dochází k celkové relaxaci, ale i k otevření starších schovaných bloků, které se mohou v průběhu lekce dostat na povrch a tím přispět ještě k intenzivnějšímu prožitku celého cvičení.

 

Jin jóga také probouzí naší vnitřní jemnou energii a vibruje emocemi, při kterých můžeme cítit radost, štěstí a rovnováhu, ale zároveň výzvu, vztek či odhodlání, protože naše tělo zažívá něco nového a hlubokého. 

 

Jin jóga nás učí, jak novou situaci jen pozorovat a přijmout bez hodnocení.

 

Jin jóga je praxí a technikou, která vám umožní objevit a prozkoumat obrovský vnitřní prostor, který se rozprostírá ve vašem nitru. A také vám umožní do hloubky se poznat a ztotožnit, s vaším tělem. Propojí vaše tělo s vaší myslí prostřednictvím vašeho nádechu a výdechu.

 

 

ÚTERÝ   -   17 - 18 hod - od 3.10.

Lektorka Maruška Bradová.

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni