Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
:   Již od 2.1. opět cvičíme - pravidelnýROZVRH LEKCÍ  najdete zde. Stále přidáváme nové lekce! U nás najdete všechny typy i styly a nové připravujeme :).
:  Srdečně zveme na relaxační pobyty u moře se cvičením: 8. - 19.6 – Řecko – Ammoudia  29.6. - 8.7. – Itálie – Caorle Altanea - zvýhodněná cena při přihlášení do 31.1., využijte slevy pro děti, velmi široká nabídka cvičení! Začátek práznin, využijte státních svátků k aktivní dovolené! 20.
:  VÍKENDY SE CVIČENÍM - pojeďte s námi relaxovat, srdečně zveme:                             20. - 22.4. - VÍKEND PLNÝ POHYBU ve wellness hotelu Horizont na Šumavě - tak širokou nabídku cvičení nikde nenajdete a
: POLEDNÍ KONDIČKA - NOVINKA!!!Máte v zaměstnání polední pauzu a chcete jí věnovat své kondici? Máme pro vás novinku  Přijďte si protáhnout tělo a získat elán do dalšího pracovního nasazení - Polední kondiční lekce s Anetkou Chodorovou každý čtvrtek od 11.30 hod - 45 minut, nebudete litovat! Startujeme tento
:   Další oblíbené a osvědčené KURZY ZDRAVÉHO HUBNUTÍ podle metodiky STOB - stop obezitě, začínají opět v novém roce. Odpolední kurz zahajujeme v úterý 6.2. - 17-20 hod. (zahájení kurzu je posunuto!), dopolední začína ve čtvrtek 8.2. - 9.30-12.30 hod. Ještě zbýva několik volných míst, přidejte se k nám a změňte svůj život! Zároveň
:  AEROBIK PRO DĚTI - CVIČENÍ PRO NEJMENŠÍ, určeno dětem od 4 let, ale zapojit se mohou i mladší děti! V pondělí od 15.15 h. nebo ve středu od 16 h., lze i oba dny. Smysluplné trávení volného času dětí, přirozený rozvoj motoriky, pohybové návyky včetně držení těla, a hlavně

Kdo by nechtěl mít pružné tělo bez bolesti zad?

Power jóga je styl jógy, který plynule spojuje jednotlivé jógové pozice a je vhodný pro každého.

Kurzy POWER JÓGY pro začátečníky - postupně a systematicky vás provedeme základy cvičení, naučíme provádění cviků tak, aby cvičení pro vás bylo přínosné.

Power jóga pro začátečníky - úterý, čtvrtek - 18-19 hod - kurz - aktuálně obsazeno

Power jóga pro mírně pokročilé - čtvrtek 19-20 hod - kurz, ale máme volná místa, která můžete využít k jednotlivým vstupům

Power jóga pro mírně pokročilé - úterý 19-20 hod - lekce s volným vstupem

V rámci cvičení powerjógy souměrně rozvíjíte sílu a ohebnost svého těla. Pokud jsou tyto dvě základní vlastnosti svalového systému rovnoměrně rozvíjeny, celé tělo se cítí dobře. Zapojením pánevního dna a svalového stabilizačního systému (jógově řečeno bandhy) docílíte i účinné prevence proti bolestem zad. Kulatá záda a zmáčknutý hrudník během celého dne jsou standardem, a tak otevřete srdeční oblast a pomozte plicím být v kondici. Powerjóga neexistuje bez dechu. Učením se dýchat a prací na rozvoji svého dechu dokážete ovlivnit i fungování orgánových soustav lidského těla, a přirozený vliv na zdraví je tak powerjógou zaručený.

Je to fyzická síla v kombinaci s psychickou, které vedou člověka praktikujícího powerjógu v cestě za spokojeností. A proč nebýt spokojený každý den bez podmínek!

 

Nemusíte dokonale ovládat jógové pozice, nemusíte mít super kondici, nemusíte... Společná cesta powerjógy  je cestou bez nástrah nedostatečnosti. Každý může cvičit jógové ásany tak, jak je jeho tělo zvládá. Adaptovat ásany je krásné a krása vyjádřená jógou je pochopení a přizpůsobení se sobě sama. Poslouchat se, procítit a podle toho praktikovat powerjógu. V dechu se pozice rozvíjejí a v síle se hledá uvolnění a klid! Kombinace síly a protažení vede k uvolnění, a co více si přát pro hodinu jógy?

 

Tento druh jógy dokáže až neskutečně zpevnit celé tělo. Stejně jako při ostatních typech jógy zapomenete na vnější svět a budete se moci soustředit pouze na vlastní tělo.

Za pár hodin power jógy na sobě začněte pozorovat množství pozitivních změn. Naučíte se lépe a hlouběji dýchat. Získáte tělesnou rovnováhu. Srovnají se vám bolavá záda a začnete jinak začnete možná jinak přemýšlet o sobě samých.

Power jóga nemá na rozdíl od jiných oblíbených pohybových aktivit žádné negativní účinky na lidské tělo. Byla vymyšlena v souladu s každou jeho částí. Jejím cvičením získáte ohebné, vitální tělo bez zatuhlých kloubů a zkrácených šlach. 

Jednoduše pro každého. Je jedno zda je vám dvacet nebo šedesát, power jóga může vždy příznivě ovlivnit vaše fyzické i psychické zdraví. Největší prospěch však přinese osobám se sedavým zaměstnáním, které se již léta trápí s bolestmi zad a krční páteře.

Není nic horšího než tyto problému přecházet. Páteř máme jen jednu, a přesto si jí denně ničíme nesprávným držením těla a jednostrannými pohyby. Power jóga posílí vaše ochablé zádové svalstvo, postupně vám záda srovná a naučí vás, jak správně stát i sedět. Mnoho lidí jí tak vděčí za nový a lepší život bez bolesti.

 

Lekcemi vás provede zkušená lektorka Evička Červená.

 

 

 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni