Akce s cvičením
Cvičení pro dospělé
Cvičení pro děti
: Máte doma neposednou holčičku se zájmem o cvičení a tancování? Přiveďte ji k nám! Nabízíme široký program pro děti všech věkových kategorií.    ••• aerobik pro děti - 5-7 let - středa 16 - 17 hod. ••• junior aerobik - 8-14 let - čtvrtek 17 - 18 hod. •••
: TRX® - NOVINKA!!! Nově pro vás zařazujeme TRX®  program! Jedná se o speciální závěsný systém, který je využitelný pro všechny formy tréninků od kondičních po jogu a pilates.My pro vás připravujeme mnoho pestrých lekcí s využitím toho skvělého systému. A dárek pro všechny nadšence - úvodní lekce
: Upozornění - ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ s lektorkou Adrianou Murdžákovou v pondělí se pro váš větší komfort přesouvá na 19 hod. do sálu 3. V této hodině se příjemně protáhnete i posílíte, lektorka zařazuje jak fyzio cviky, tak prvky z pilates a jogy, nebude chybět závěrečná meditace. Rezervujte
:  Nová lekce BOSU PLUS s Adrianou ve středu od 19 hod.! Cvičení s využitím Bosu a dalších pomůcek formou kondičního tréninku a intervalových kombinací, přijďte vyzkoušet!
: Přidáváme novou dopolední lekci - ZDRAVOTNÍ JÓGA - čtvrtek 10-11 hod. s lektorkou Stáňou Boškovou, specialistkou na jógu a zdravotní cvičení. Hlídání dětiček je samozřejmě zajištěno. :-). Rezervace na tel. 731 084 674 (i formou SMS.)
:   V odkazu ROZVRH LEKCÍ  najdete náš aktuální program a jak jsme slíbili, stále doplňujeme! 

Cvičení pro kondici a formování problémových partií těla, vhodné pro ženy a dívky, které nemají rády choreagrafii aerobních lekcí…

        Fit trénink je cvičení, které je zdravé a efektivní. Jedná se o procvičení celého těla, při němž využíváte většinou posilování vlastní vahou. Každý cvičenec má při sobě několik pomůcek (overball, bosu, step, flow tonic, malé činky, tyče…) a postupně je používá. Na rozdíl od kruhového tréninku cvičí všichni stejné cviky.

 

         Lidské tělo je stvořeno proto, aby se přirozeně hýbalo. Fit trénink zlepšuje naše pohybové vlastnosti, které díky současnému sedavému způsobu života jsou na velmi špatné úrovni. Trápí nás zkrácené a ochablé svalstvo, nízká nebo vůbec žádná kondice. Je to dáno moderním životním stylem.

Fit trénink budeme obměňovat, některá lekce bude na vytrvalost, jiná na sílu. Vždy se zaměříme na nějakou problémovou svalovou skupinu, kterou potřebujeme posílit, zpevnit. Samozřejmě nebudou chybět cviky na správné držení těla. Proto jsou lekce vhodné i pro Gold kategorii.

Ať už shození přebytečných kilogramů nebo nabírání svalové hmoty, zlepšení koordinace pohybů, či tvarování jednotlivých partií těla – to je Fit trénink.

 

 

STŘEDA   -   16 - 17 hod

Lektorka Alena Rauová.


 

Naši partneři

 

sportovni studio sport a cviceni